سمیعی: قرارداد ساپینتو کمتر از ۵۰۰ هزار یورو است – سایت خبر خوبسمیعی: قرارداد ساپینتو کمتر از ۵۰۰ هزار یورو است – وبسایت خبر خوب – خبر خوب

سمیعی: قرارداد ساپینتو کمتر از 500 هزار یورو استزمان انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ – ۰۲:۱۳

فرشید سمیعی درباره مبلغ ۵۰۰ هزار یورویی قرارداد ساپینتو با استقلال گفت: قرارداد او ۲ ساله و کمتر از این مبلغ برای یک دوره است. قرارداد خارجی که استقلال قبل از فصل بسته بود، رقم بسیار خوبی است. رگولاتور توانست تأیید کند که این اعداد دقیق تر از قبل هستند، زیرا ما سعی کردیم مستقیماً با افراد و مدیران برنامه های اصلی ارتباط برقرار کنیم و واسطه ها را حذف کنیم. در نتیجه هزینه ها کاهش یافت.

وی افزود: قراردادی که با میهمانان بسته ایم در اختیار باشگاه است تا مدیریت کند و از اقدام بعدی جلوگیری می شود. ما سعی می کنیم بر ایده باشگاه مسلط شویم تا چیزی به نام استراماچونی وجود نداشته باشد که دو سال بجنگد و مطالبه کند. ما نمی توانیم سال دوم را ادامه دهیم و تمام شد. همانطور که در مورد Zested اتفاق افتاد. ما قانوناً این حق را در قرارداد به خودمان داده ایم. در مورد سایر توافقات، ما سعی می کنیم از منافع باشگاه کاملاً محافظت کنیم و در این زمینه حقوق باشگاه تضییع نشود.

معاون حقوقی باشگاه استقلال درباره شایعه وجود کد ملی در قرارداد سعید صادقی با پرسپولیس گفت: نمی‌دانم اما اگر اجرا شود شامل توافق نمی‌شود. اگر این مشکلات با پول کالچو ثابت شد به دلیل دخالت مقامات قضایی ایتالیا و استفاده از سیستم صوتی و دسترسی به نرم افزارهای فردی بود که ثابت شد. وگرنه اینها قابل اثبات نیست. البته قابل اثبات بودن یا نبودن آن ربطی به وجود شرط ندارد. به هر حال قانوناً چون می گوییم قابل اثبات نیست، تکرار نمی کنیم. مومنی هم گفت شایعاتی شنیده است. وقتی مکالمه ای در جامعه ادامه پیدا می کند، او کسی را سرزنش نمی کند. در قرارداد، آنها نمی توانند این کار را انجام دهند. اگر می خواهند این کار را انجام دهند، باید متفاوت باشند و انواع مختلفی دارند.

قائم مقام باشگاه استقلال افزود: تکلیف از جهات دیگری نیز قابل انجام است که هرگز قرارداد دیده نمی شود. فرض کنید چنین اتفاقی افتاده است. البته معلوم نیست که بسیاری از کارهای حقوقی بدون توافق انجام شود، اما از طرف دیگر به نفع آن شخص است.


خبر خوب خبر خوب باشگاه استقلال باشگاه پرسپولیس خبر خوب خبر خوب خبر خوب خبر خوب خبر خوب خبر خوب ریکاردو ساپینتو لیگ برتر فوتبال


ایکس

این مطالب را نیز بررسی کنید!
به گزارش ایرنا، بهروز عطایی پس از دیدار تیم ملی ایران مقابل برزیل اعلام کرد: بازیکنان …