سمیعی: سرمربی استقلال این هفته معرفی می شود/ پیشنهاد الکس نوری با اصالت ایرانی همخوانی ندارد – خبر خوب


به گزارش پایگاه خبری شاد به نقل از ایرنا، فرشید سمیعی جمعه شب در یک برنامه تلویزیونی با بیان اینکه هدف مدیریت تکرار قهرمانی بود، همچنین گفت: آنها جان و نیت خود را داشتند و در نهایت ۴ مورد شد.

بنابراین این روند حدود ۱۷ روز طول کشید و کار به آرامی پیش رفت و روند ثبت قرارداد بازیکن نیز ادامه یافت، به طوری که اکثر بازیکنان استخدام شدند. قیمت منصفانه.

وی گفت: استقلال به دنبال دو برابر شدن قهرمانی است. جزئیات بسیار مورد توجه باشگاه خواهد بود. هفته آینده خبرهای خوبی برای هواداران استقلال خواهد بود. نتیجه مذاکرات به زودی اعلام شد و قرارداد سجاد شهباززاده نیز اعلام شد.

سمیعی گفت: سرمربی استقلال این هفته تصمیم می گیرد. انتخاب مهمان قطعا در اولویت باشگاه استقلال است.

وی درباره الکس نوری به عنوان مربی نیز گفت: او جزو گزینه های بزرگ استقلال نبود اما در فهرست مربیان قرار داشت. او پیشنهادی داد که با ارزش های ایرانی همخوانی ندارد.

معاون حقوقی باشگاه استقلال در خصوص استقبال سیاوش یزدانی و مرادمند که در سربازی کار می کنند نیز گفت: به دلیل اینکه پدرش در دوران دفاع مقدس مرادمند رزمنده بود، می توانست از تخفیف خدمت و پذیرش خود استفاده کند. سیاوش یزدانی در حال حاضر بازیکن تیم فوتبال ملوان بندرانزلی است و در آزمون دکتری قبول شده است و در این مورد باید نظام وظیفه تصمیم گیری کند.