رفتن به نوشته‌ها

سلام! + به روز رسانی جزئی – سارا گلدشتاین


سلام دوستان!

این یک به روز رسانی ساده برای زندگی و تجارت است ، امیدوارم از آن لذت ببرید!

از آنجایی که من در هفت ماه گذشته عمدتا “آفلاین” بودم ، قبل از شروع دوباره ارسال ، چند مورد را می خواستم در مورد آنها صحبت کنم. مانند بسیاری از ما ، رابطه من با رسانه های اجتماعی و فضای اینترنت پیچیده است و دائما در حال تحول است. به عنوان یک صاحب مشاغل ، رسانه های اجتماعی اغلب مهم تلقی می شوند و می توانند جزء اصلی ایجاد/اداره یک کسب و کار باشند. با این حال ، احساسات شخصی من مانع می شود و به نظر می رسد تعادل آن بسیار دشوار می شود.

من از رسانه های اجتماعی و همچنین ارسال مطالب در وبلاگ خود ، یک استراحت ناخواسته گرفته ام. این به عنوان یک احساس آزاردهنده آغاز شد که من از طریق رسانه های اجتماعی به زندگی مردم کمک مثبتی نمی کردم. من همیشه به رسانه های اجتماعی به عنوان امتداد مشاغل خصوصی و مشاغل خود و همچنین راهی برای آموزش دیگران نگاه می کردم. در سال های اخیر ، این نیز راهی برای ارتباط با مشتریان و ایجاد روابط تجاری معنادار بوده است. با این حال ، من بیشتر از همه “اعتیاد به مواد مخدره” آنلاین ، در داخل و خارج از زمینه تغذیه آگاه شدم و واقعاً نمی خواستم در این مورد مشارکت منفی داشته باشم.

در چند سال گذشته مدتی وقت گذاشته ام تا به نحوه ظاهر شدن در اینترنت فکر کنم. از آنجایی که رسانه های اجتماعی منبع مالی یا درآمدی قابل توجهی برای تجارت من نیست ، من خوش شانس بودم که وقت و مکان لازم برای فکر کردن را داشتم. این همچنین با این واقعیت ترکیب شد که برنامه من اخیراً بسیار شلوغ بوده است (بیشتر در مورد این در پست بعد!). من از انتشار مقالات در وبلاگم ، Twist & Sprout و کانالهای بعدی خود در رسانه های اجتماعی ، هیجان زده هستم. امیدوارم به گفتگوهای مهم پیرامون سلامتی و رفاه ، غذا و تغذیه ، از جمله موضوعات مربوط به برابری سلامت و عدالت غذایی ادامه دهم. همچنین امیدوارم با تغییر چشم انداز رسانه های اجتماعی ، محتوای من همچنان تکامل یابد و همچنان که من به عنوان یک فرد و تمرین کننده رشد می کنم.

بنابراین در حال حاضر برای برخی از به روز رسانی واقعی.

در ماه جولای ، من درهای فضای شخصی خود را بستم. این تلخ بود زیرا واقعاً به نظر می رسید پایان یک دوران است ، در حالی که در عین حال احساس راحتی بسیار می کرد. ایده خوبی است که درها را در یک کلاس ببندید و در کلاس دیگر شروع کنید. من از راه دور کار می کردم ، مشتری می دیدم و کارگاه های آنلاین را از طریق Zoom/Skype اجرا می کردم.

(عکس بالا نشان می دهد که من در یک روز بسیار گرم در حال حرکت هستم. یک روز میزم را تمیز کردم و هیجان زده بودم که وارد فصل جدیدی شوم.)

من هنوز در مدرسه هستم ، که بخش زیادی از وقت من را می گیرد. باز هم ، این دلیل دیگری برای استراحت در شبکه های اجتماعی من است. از نظر مدرسه ، من چندین موقعیت مختلف داوطلبانه دارم ، به عنوان دستیار تحقیق کار می کنم و در سایر پروژه های تحقیقاتی فوق برنامه و مرتبط با تغذیه کار می کنم.

در یک یادداشت شخصی تر ، من شروع تابستان/پاییز خوبی داشتم ، همه چیز در نظر گرفته شده است. من تا آنجا که می توانستم بیرون را گذراندم ، و چند سفر عالی با قایق و تعطیلات آخر هفته با چند دوست منتخب “حباب” و با شریکم رفتم. من و شریکم همچنین یک واحه کوچک در فضای باز در ایوان جلویی خود ایجاد کردیم و تجربه یک باغ ظروف را انجام دادیم ، که واقعاً سرگرم کننده بود. این باعث خوشحالی (و برخی سبزیجات) من در تمام تابستان و اوایل پاییز شده است.

برای مراحل بعدی ، برخی از مناطق زیر را مشخص کرده ام:

آموزش تغذیه 1: 1: اکنون همه قرارها از طریق Zoom ، FaceTime ، Skype یا تلفن آنلاین هستند. با خیال راحت بسته های ما را اینجا ببینید! همچنین می توانید به آدرس [email protected] برای ما ایمیل کنید 🙂

سلامت محل کار: مجدداً ، همه کارگاه ها به طور پیش فرض ارائه می شوند و به صورت زنده از طریق Zoom پخش می شوند. برنامه چالش 10 روزه نیز کاملاً مجازی است. اگر به خدمات بهداشتی محل کار علاقه دارید ، می توانید جزئیات را در اینجا پیدا کنید. برای اطلاع از برگه کامل قیمت ، با خیال راحت به ما ایمیل بزنید به [email protected]

وبلاگ + اینستاگرام: پست های وبلاگ با ترکیبی از دستور العمل ها ، محتوای آموزشی و پست های اطلاعاتی ادامه خواهد یافت. پست های وبلاگ که پیش می روند برای همیشه ارزش های من به عنوان متخصص تغذیه و دانش آموز را منعکس می کنند و طیف وسیعی از موضوعات را شامل می شوند. بحث ها در مورد تغذیه ، غذا ، پایداری ، رژیم ها ، نابرابری سلامت ، ارزش غذایی و تحقیقات تغذیه خواهد بود.

خرید کنیدمغازه من جایی است که من برنامه های غذایی و بروشورهای کوچک دستور العمل را می فروشم. من دائماً منابعی را که در اینجا دارم به روز می کنم! اگر به دنبال چیز خاصی هستید لطفاً به من اطلاع دهید 🙂

متشکرم که به روز رسانی کوچک من را خواندید! لطفاً در صورت وجود پستهای خاصی که ممکن است برای شما مفید باشد ، به من اطلاع دهید و البته اگر سوالی داشتید به من اطلاع دهید!

– سارامنتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *