سجادی: حمایت وزارت ورزش از حفظ اسکوچیچ – مرکز خبر خوب


به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از ایرنا، سید حمید سجادی در حاشیه افتتاحیه جشنواره جزیره کیش در جزیره کیش اظهار داشت: فدراسیون فوتبال یکی از مهم ترین بخش ها در ورزش ایران است و وزارت ورزش و جوانان در این زمینه فعالیت می کند. مخلص – بی ریا – صمیمانه. و برادران در خدمت او.

وی اضافه کرد: علاوه بر حمایت از تصمیم فدراسیون مبنی بر ابقای اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران، از حمایت قانونی نیز برخوردار خواهد بود و در آینده نیز مادی و معنوی از این فدراسیون هستیم.

سجادی همچنین از تدارک ۲ بازی دوستانه با تیم های برنده در جام جهانی در شهریورماه امسال خبر داد و افزود: این دیدارها با روز اول جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر در اردوی تدارکاتی تیم ملی در اتریش برگزار می شود.

روز بعد کمیته فنی فدراسیون فوتبال دراگان اسکوچیچ را از سمت سرمربیگری تیم ملی ایران برکنار کرد اما هیات مدیره فدراسیون فوتبال پس از پایان جلسه کمیته فنی رای سریع را رد کرد. با دراگان اسکوچیچ

با این حال، جلسه مشترک کمیته فنی و هیات مدیره روز یکشنبه ۵ تیرماه به نتیجه رسید و پس از ساعت ها بحث، اختلاف نظر، عصبانیت و … دراگان گفت: احسان اصولی، سخنگوی فدراسیون فوتبال. اسکوچیچ همچنان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران خواهد بود.

یک جزیره فوتبال در راستای نقش ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مدت ۶ ماه در این جزیره برگزار می شود و در این فصل ۲۰ رویداد مختلف ورزشی، جشنواره مسابقات، نمایشگاه، مسابقات ورزشی و برنامه تلویزیونی در این جزیره برگزار می شود. . .

جوایز جهانی موسیقی، جشنواره جهانی فیلم و عکس، جشنواره استیکر، کاریکاتور، کارتون، عناصر شهری، نمایشگاه صنعت فوتبال مرتبط با فوتبال، باشگاه های فوتبال با هم – همکاری با IFMARK، کارگاه آموزشی ویژه در زمینه فوتبال، نمایشگاه دستاوردهای اقتصادی در ایران و قطر، دهکده فوتبال ایرانی یکی از برنامه های برنامه ریزی شده در قالب جشنواره جزیره فوتبال است.

حضور ۶۵ بازیکن بین المللی ایرانی و خارجی، برپایی مسابقات ستارگان فوتبال ایران و جهان در جام جهانی ۱۹۹۸، برگزاری مسابقات ویژه فوتبال بانوان، فوتبال خیابانی، فوتبال ساحلی و سریال با بزرگسالان. در این مناطق از دیگر برنامه های این جشنواره فوتبال می توان به راه اندازی مسابقات با کارشناسان داخلی و خارجی، استعدادیابی فوتبال، مسابقات مطبوعاتی اشاره کرد.

این برنامه از تیرماه سال جاری آغاز می شود و پایان برخی رویدادها به جشنواره نوروزی کیش گره خورده است، بنابراین موج فوتبال کیش تا نوروز سال آینده ادامه خواهد داشت.