زنانی که هنوز از تحقیقات پزشکی کنار گذاشته شده اند: گزارش


آخرین اخبار سلامت زنان

تصویر خبر: زنان هنوز از تحقیقات پزشکی کنار گذاشته شده اند: گزارشنوشته مری بروفی مارکوس
خبرنگار HealthDay

دوشنبه، ۳ مارس ۲۰۱۴ (HealthDay News) – دو دهه پس از تصویب قانونی مهم که زنان را در تحقیقات پزشکی با بودجه دولتی الزامی می‌کند، یک گزارش جدید نشان می‌دهد که دنیای علم همچنان مسائل منحصر به فرد سلامت زنان را نادیده می‌گیرد. بیشتر از آنچه باید باشد

دکتر دکتر نویسنده گزارش می‌گوید: «علمی که به پزشکی اطلاع‌رسانی می‌کند معمولاً تأثیر جنسیت و جنسیت را در نظر نمی‌گیرد و این در برخی از مراحل اولیه تحقیقات – از مطالعات حیوانی تا انسان» رخ می‌دهد. پائولا جانسون قرار است یافته های جدید روز دوشنبه در یک نشست ملی در مورد مسائل سلامت زنان در بوستون منتشر شود.

جانسون که مدیر اجرایی The Connors است، گفت: در حالی که اکنون زنان به طور معمول در آزمایش‌های بالینی گنجانده می‌شوند و یک حوزه کامل از سلامت زنان فراتر از سلامت باروری پدیدار شده است، “هنوز شکاف‌های زیادی در روند علمی مربوط به زنان وجود دارد.” مرکز سلامت زنان در بیمارستان بریگهام و زنان در بوستون.

آخرین آمار واقعاً تلخ است:

  • کمتر از یک سوم کارآزمایی‌های بالینی قلبی عروقی را زنان تشکیل می‌دهند و تنها یک سوم کارآزمایی‌هایی که زنان را شامل می‌شوند، پیامدهای جنسی را گزارش می‌کنند. با این حال، بیماری قلبی عروقی علت شماره یک مرگ و میر در میان زنان ایالات متحده است.
  • کمتر از ۴۵ درصد از مطالعات حیوانی در مورد اضطراب و افسردگی از حیوانات ماده استفاده می کنند، اگرچه افسردگی یکی از علل اصلی بیماری در بین زنان در سراسر جهان است.
  • با وجود این واقعیت که سرطان ریه در زنان غیرسیگاری نسبت به مردان غیرسیگاری رفتار متفاوتی دارد، محققان سرطان ریه اغلب از تجزیه و تحلیل داده ها بر اساس جنسیت یا عوامل خاص جنسی کوتاهی می کنند. این بیماری سالانه بیشتر از مجموع سرطان سینه، تخمدان و رحم زنان را می کشد.
  • خطر کلی ابتلا به آلزایمر در طول زندگی یک زن تقریباً دو برابر مرد است و تصور می‌شود که این فقط به این دلیل است که زنان بیشتر عمر می‌کنند. با این حال، هورمون ها ممکن است نقش داشته باشند.

یکی از کارشناسان اهمیت مشارکت زنان در تحقیقات پزشکی را توضیح داد.

دکتر می‌گوید: «تا زمانی که جمعیت‌هایی را که تحت درمان قرار می‌دهید مطالعه نکنید، واقعاً نمی‌دانید که این جمعیت چگونه واکنش نشان می‌دهد. لین گوردون، معاون امور تنوع، در دانشکده پزشکی دیوید گفن در دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس.

با این حال، گوردون گفت، بسیاری از محققان نمی خواهند برای مثال، به دلیل نوسانات هورمونی ماهانه، روی زنان در سنین باروری مطالعه کنند.

او توضیح داد: “وقتی در حال انجام مطالعات حیوانی هستید، می خواهید همه چیز را تا حد امکان استاندارد کنید.” گوردون خاطرنشان کرد: “اگر جنسیت را اضافه کنید، چگونه استانداردسازی می کنید، به ویژه با توجه به مسائل هورمونی”، اما این تفاوت را توجیه نمی کند.

گوردون گفت که بارداری و ایمنی برای کودکان متولد نشده نیز نگران کننده است. او خاطرنشان کرد: «باز هم، من آن را معذور نمی‌کنم یا نمی‌گویم که دلیل مناسبی است، اما نگرانی بازرسان است.

گوردون اضافه کرد که می‌توان مطالعات بیشتری در مورد تاریخچه طبیعی بیماری‌ها در زنان نیز انجام داد، زیرا آنها فقط به زنان زیر نیاز دارند و کسی را در معرض درمان تجربی قرار نمی‌دهند.

جانسون گفت ممکن است نیاز به اجرای دقیق تر قانون وجود داشته باشد. او گفت: “محدوده قانون ممکن است برای پرداختن به همه پویایی های مشکل بسیار محدود باشد.”

او از رهبران سیاسی، علمی و تجاری خواست تا تلاش هایی را برای اعمال تفاوت های جنسی در تحقیقات انجام دهند.

جانسون گفت: «ما واقعاً باید آگاهی را افزایش دهیم. “به طور کلی فقدان آگاهی در میان جمعیت ما وجود دارد.”

این گزارش همچنین شفافیت بیشتر در تحقیقات در مورد داروها و دستگاه‌های پزشکی را توصیه می‌کند و پیشنهاد می‌کند که آزمایش‌های بالینی باید سلب مسئولیت را انجام دهند، اگر مطالعه شرکت‌کنندگان زن کافی را شامل نشده باشد. جانسون گفت که هدف دیگر اتخاذ شیوه های مراقبت بالینی است که از لنز مبتنی بر جنسیت در مراقبت های بهداشتی و تحقیقات پزشکی استفاده می کند.

دکتر گفت که زنان باید مکالمه را هدایت کنند. Eve Higginbotham، معاون آموزشی تنوع و شمول در دانشکده پزشکی پرلمن در دانشگاه پنسیلوانیا، در فیلادلفیا.

هیگین بوتهام گفت: «ما هنوز تعصبات زیادی در پزشکی آکادمیک داریم، و مطمئناً این به افرادی مربوط می شود که واقعاً مطالعات را انجام می دهند. “زنان هنوز برای رسیدن به بالاترین سطوح پزشکی آکادمیک تلاش می کنند. در بسیاری از موارد، زنان محرک اصلی در بسیاری از این مطالعات نیستند.”

هیگین بوتهام خاطرنشان کرد که بالاترین سطوح دانشگاهی در دانشکده های پزشکی هنوز برای زنان ناچیز است – زنان تنها ۵ درصد از اساتید پزشکی در ایالات متحده را تشکیل می دهند.
نمایش اسلاید


تست های غربالگری سلامتی که هر زن به آن نیاز دارد
به نمایش اسلاید مراجعه کنید

هیگین بوتهام گفت: «تغییر زمان می‌برد، و عوامل متعددی برای ایجاد آن لازم است.» “برگزاری اجلاس اولین گام خوبی برای حداقل اذعان به عدم پیشرفت حاصل شده و آگاهی بیشتر مردم است.”

اخبار پزشکی
حق چاپ © ۲۰۱۴ HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.

از جانب لوگوی WebMD

راه حل های سلامت از طرف حامیان ما

منابع

منابع: پائولا جانسون، MD، مدیر اجرایی، مرکز سلامت زنان کانرز، بیمارستان بریگهام و زنان، و استاد، پزشکی، دانشکده پزشکی هاروارد، بوستون. Eve Higginbotham، MD، معاون آموزشی، تنوع و شمول، دانشکده پزشکی پرلمن، دانشگاه پنسیلوانیا، فیلادلفیا. لین گوردون، MD، Ph.D.، دانشیار، امور تنوع، و استاد، چشم پزشکی، دانشکده پزشکی دیوید گفن، دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس. گزارش ۳ مارس ۲۰۱۴ ترسیم نمودار دوره: اجلاس سیاست ملی در مورد آینده سلامت زنان


رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/