زمان اعلام نتایج اعتراضات به طبقه بندی خانه تعیین شده است اطلاعات خانه و آپارتمان نیز تخریب شد.به گزارش همشهری آنلاین، داریوش ابوحمزه می‌گوید تعداد اعتراض‌ها ثبت شد، مبلغ کمک در دو مرحله در اردیبهشت ماه به آنها پرداخت شد. وی در خصوص زمان اعلام نتایج اعتراضات نسل کشی گفت: در پایان ماه نتایج نهایی اعتراضات اعلام می شود و تا یکی دو هفته دیگر از طریق سامانه پشتیبانی اعلام می شود و آقایان آن را خواهند دید. در نتیجه تحقیقات.»

وی ادامه داد: اگر سازمانی هدفمند خانواده آنها را جدا کرده باشد، مشخصات خانواده جدید بررسی می شود و اگر جدا نشدند و به مواردی اعتراض نکردند، طبق آخرین اطلاعات این موارد بررسی می شود. “

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: نتایج همه رویدادها در یک جا اعلام می شود و ممکن است تا پایان ماه، خرداد ماه باشد. اطلاعات در صورت نیاز به روز می شود.

ابوحمزه همچنین از زمان کاری فرصت جدید ارسال پیامک به معترضان جهت بررسی کارت شناسایی اقتصادی خبر داد که وزیر سابق دفاع اعلام کرد: هنوز این فرصت فعال نشده و در دست بررسی است. بنابراین، اخبار اقتصادی در خانه را می توان بهتر مشاهده کرد. سعی می کنیم این کار را در مدت زمان کوتاهی انجام دهیم تا در برخی موارد نوشتن اعتراضات آسان شود.

وی در پاسخ به این سوال که چرا اطلاعات اموال جزء معیارهای موجود برای طبقه بندی نیست و چه زمانی این اطلاعات وارد داده های رفاهی ایران می شود؟ وی گفت: اطلاعات ملک ناقص است و می تواند منجر به ظلم شود، بنابراین ما ملک را به طور کلی مبنا قرار ندادیم، بلکه دستورالعمل های نهادهای مربوطه را دنبال کردیم تا اطلاعات ملک را اضافه کنیم و به محض اضافه شدن آن. . اطلاعات ملک بر اساس انتشار خواهد بود.» گفتیم.اما در حال حاضر اطلاعات ملک ناقص و غیر قابل اجرا است.