رفتن به نوشته‌ها

[ رژیم کانادایی ] تا بهتر بفهمد که او اصلاً کانادایی نیست


طبق معمول به غذا رسیدم و منتظر ماندم تا غذا آورده شود و مورد حمله قرار گیرد. من یک بطری آب سیب و هویج را در مقابل او با یک کاسه ماست دیدم. او نیز نشست و به آنها خیره شد. به پسر عمویم زنگ بزن گویی منتظر اجازه قارچ هستید. اما در حقیقت ، او منتظر بود تا ناهار ، که رازیانه و چیلی چرب بود ، با یک بشقاب برنج سرو شود.

من فکر کردم ، چرا او می خواهد آب سیب و هویج را با رازیانه بخورد؟ این سه وجه مشترک چیست؟ بعد با خودم گفتم چی داری؟ در غیر این صورت…

خلاصه اینکه خیلی گرسنه بودم. به محض پر کردن یک بشقاب پلو و فرو رفتن در یک کاسه رازیانه ، دیدم که او آب سیب و هویج را در یک لیوان دو فنجانی ریخت و گذاشت. دو فنجان می خورد و روی زمین می گذارد.

نمی توانستم تحمل کنم. وقتی غذا می خوردم ، از او پرسیدم چرا غذا نمی خورد.

انگار صدایش از ته چاه می آمد: “نمی توانم.” در چهارمین روز رژیم غذایی من فقط باید آب میوه و ماست بخورم.

من که روغن گردو به دهانم زدم پرسید: “نهاااااار؟” بعد گفتم: انشالله صبحانه خوبی خوردی؟

اره گفت. یک فنجان قهوه ، یک حبه قند و یک کاغذ نان تست.

کم کم نگرانش بودم. حالا گفتی باشه؟

او گفت بله.

همانطور که در ذهنم گفتم از رنگ زرد صورت شما که با رنگ سال هماهنگ است مشخص است که خوب است.

به طور خلاصه ، من متوجه شدم که پسر عموی ما توسط رژیم که او نیز کانادایی تبار است ، اسیر شده است. جالب اینجاست که او خودش می داند رژیم کانادایی رژیم سختی است که بسیاری از کارشناسان با آن موافق نیستند ، اما می گوید من چاره ای ندارم و باید تا عید وزن کم کنم. در اینجا ضرب المثل “مرا بکش و زیبا کن” پاسخ می دهد.

کسی نیست که به او بگوید ، مرد چاق من ، شما 30 سال برای این همه عظمت و چربی کار کرده اید ، و اکنون 15 روز است که سیستم کانادایی همه چیز را می سوزاند ، ها؟ !!!

سیستم کانادا از ما چه می خواهد؟

او می گوید با این رژیم پانزده روزه کانادایی به وزن ایده آل خود می رسد. و در بین کسانی که می خواهند در کوتاه ترین زمان ممکن وزن خود را کاهش دهند ، این رژیم طرفداران خود را دارد.

وقتی برنامه رژیم غذایی روزانه او را دیدم ، احساس ضعف کردم حتی اگر تا جایی که می توانستم غذا خورده بودم. آنها برنامه را دقیق و وحشیانه نوشتند. ویل واقعاً می خواهد شما به آن پایبند باشید.

صبحانه قهوه یا چای با یک حبه قند است. یک روز به او پذیرایی می کنند و یک ورقه نان تست به آن اضافه می کنند. من شخصا با کل بسته احساس سیری نمی کنم.

برای ناهار ، نیمی از سینه مرغ را آب پز یا کبابی با کاهو و آب لیمو بخورید. بیشتر شبیه یک میان وعده است. بعضی روزها باید یک یا دو تخم مرغ آب پز ، ماهی کبابی یا چند تکه سوسیس بخورید.

برای شام 300 گرم گوشت یا مرغ آب پز یا فقط سالاد کرفس و کلم ، سس آب لیمو ، پنیر رژیمی ، هویج و تخم مرغ پخته شده.

تنها چیزی که توجه من را به خود جلب کرد این بود که اگر امشب به شما اجازه خوردن گوشت آب پز داده شد ، شب دیگر محکوم به خوردن سالاد کرفس هستید. انگار یک شب می خواهد یک خواب راحت به شما بدهد. فقط با آب لیمو اصرار کنید. بهش میگن فشار

برای من شکنجه به نظر می رسد ، اما عمه جان پذیرفت و مجبور شد دستورات سیستم کانادایی را به مدت 12 روز و 3 روز ، به گفته آنها ، رژیم تثبیت را دنبال کند.

مخالفان این سیستم بسیار کمتر از طرفداران آن هستند. این بدان معناست که تعداد آنها زیاد است. که برای من هم منطقی است.

قوانین دیکتاتوری کانادا (مراقب رفتار خود باشید)

تعدادی قانون در این سیستم وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنید عصبانی می شوید.

اگر شیطان به طور تصادفی شما را کتک زد یا فراموش کرد که رژیم دارید ، یک تکه شکلات خوردید که در رژیم غذایی شما وجود ندارد ، از سیستم کانادا بیرون رانده شده و از همان لحظه به فکر رفتار اشتباه خود اخراج شدید. و شما حق ورود به مدت دو ماه را دارید و زمین ندارید (نمی دانم چرا رهبر کره شمالی جلوی چشم من آمد).

خوردن میان وعده ممنوع است. (من با تنقلات زندگی می کنم).

الکل T ، شیرینی ، روغن ، سس ، قند ، کربوهیدرات ، چربی ، غلات ، ممنوعیت ها.

در خوردن روزانه خود عمداً یا ناخواسته دخالت نکنید.

یک قاعده خوب این است که شما مجاز هستید هر چقدر که می خواهید آب بنوشید. (خود مردم می دانند که مردم در خوردن آب تنبل هستند. نه ، خدا نکند ، شیر آب را ببندیم.)

یک قانون خوب دیگر این است که افراد مبتلا به فشار خون بالا ، بیماری قلبی ، زخم معده و سایر بیماری ها اجازه ورود به سیستم کانادا را ندارند. (خسته نباشید)

حیوانات خانگی کانادایی که در اقیانوس اطلس شناور هستند

داشتن رژیم غذایی منظم و دقیق بسیار خوب است و این مشکل در این رژیم مشاهده شده است (البته بسیار سخت است و کمی انعطاف پذیری نیز بد نیست). اما فقط به طور منظم و دقیق به شما می گوید که چه چیزی باید بخورید. اما محتوای این مواد مغذی به هیچ وجه اصولی و منطقی نیست. وقتی جزئیات را می خوانید ، قلب شما به یک پرس مناسب غذا می افتد.

  • ابتدا کربوهیدرات ها و چربی ها به طور کامل از غذا حذف می شوند. دو منبع اصلی انرژی در بدن نادیده گرفته می شود و هیچ منطقی در پشت آن وجود ندارد. خبری از میوه نیست. البته به جز آب سیب هویج در روز چهارم در وسط فسیل ما.
  • صبح ، وعده این پادشاه مهم به راحتی در این سیستم نادیده گرفته می شود. وعده ای که متابولیسم را در بدن آغاز می کند ، آیا می توان با یک حبه قند و یک فنجان قهوه به آن عمل کرد ؟!
  • این رژیم غذایی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تأمین نمی کند. به عنوان مثال ، بدن از کمبود شدید ویتامین B رنج می برد ، که هیچ تاثیری جز ریزش مو ندارد. نه لاغر می شوید ، نه زود کچل می شوید.
  • اصلاً چند سالت است؟ کالری مورد نیاز روزانه شما را در نظر نمی گیرد. مردم رژیم سختی نوشته اند. صرف نظر از جنسیت آنها؟ آیا آنها جوان هستند یا نه؟ آنها به چند کالری در روز نیاز دارند؟ وزن آن در حال حاضر چقدر است و می خواهند به چه وزنی برسند؟ برای همه نسخه تجویز کنید.

حداکثر میزان کالری که این رژیم برای بدن فراهم می کند 600 تا 800 کالری است. در حالی که نیاز افراد به کالری بستگی به سن آنها و وضعیت جسمانی آنها دارد ، اما بسیار بیشتر از آن است. اگر با همان 600 تا 800 کالری مصرف کنید ، آنها را خیلی سریع از دست خواهید داد.

  • یکی دیگر از اشکالات مهم تفاوت کالری است که وعده های روزانه این رژیم با آن همراه است. یک روز غذای پر کالری ، روز دیگر کم کالری. این نوسانات باعث ایجاد شوک بد در بدن می شود.
  • یکی از اثرات منفی این رژیم غذایی در طول روز احساس گرسنگی شدید است که به طرز عجیبی بر روحیه ، تمرکز و کارآیی تأثیر می گذارد. پسر عموی بسیار هیجان زده و پرانرژی من یک عروسک زرد رنگ بود که به نظر می رسد تصادفاً آن را در لباس های رنگی داخل ماشین لباسشویی انداخته است. ضعیف ، زرد و چروکیده. با سه دقیقه عسل نمی توان اعصاب بسته را خورد.
  • از دست دادن عضلات یکی دیگر از موارد ناپسندی است که در این رژیم اتفاق می افتد. وقتی بدن می بیند که در حال کاهش وزن است ، در طول روز چربی ذخیره می کند و ماهیچه های ضعیف را برای انرژی می سوزاند. و هنگامی که رژیم غذایی پاسخ نمی دهد ، وزن اضافی با عضله بر نمی گردد. زیرا چربی شما را با اشتیاق در آغوش می گیرد. مخصوصاً چربی سرسخت دور شکم.
  • دلیل کاهش سریع وزن نیز به این دلیل است که بدن آب بینابینی را با همان شدت از دست می دهد. این به خودی خود مجموعه ای از بسته های دیگر مانند سردرد ، سرگیجه و مه گرفتگی را در پی داشت و بنابراین عوارض جانبی هیدراتاسیون را به همراه داشت.
  • به گفته پسر عموی من ، تمرینات و ورزش هایی نیز برای این دوره وجود داشت. اما او آنقدر بی روح بود که از فعالیتهای روزمره اش رنج می برد ، چه برسد به ورزش کردن.
  • هرجا به این سیستم نگاه می کنم ، هیچ مبنای علمی در آن نمی بینم. کسانی که این رژیم کانادایی را طراحی و اجرا کردند ، من مطمئن هستم که والدین آنها کانادایی نیستند ، به خودی خود فکر نمی کردند که کاهش وزن ناآگاهانه که در 15 روز اتفاق می افتد در همان 15 روز باز می گردد ؟!

در نهایت ما آخرین کلمه را می گوییم:

با وجود صحبت های زیاد در مورد آسیب ها و تلفات این سیستم ، بسیاری معتقد بودند انجام این سیستم و موفقیت. عوامل زیادی ممکن است در این موفقیت نقش داشته باشند ، که دلیل محکمی برای اثبات خوب بودن این رژیم نیست. شاید این افراد در شرایط جسمی مناسبی برای تحمل این پانزده روز قرار داشته باشند و فقط به آن پانزده روز محدود شده و سپس رژیم معمول خود را رعایت کرده اند.

اما در اصل ، افراد این سیستم زمان زیادی را در برابر آسیب های آن صرف نمی کنند. بنابراین خوب است که به علم بد کودکان اعتماد کنیم و از روشها و روشهای مورد تایید علم پیروی کنیم. متخصصانی که سالها در حال تحصیل هستند و در حال توجه هستند تا بتوانند روزی به شما کمک کنند. برای هرگونه تغییر در شیوه زندگی خود ، به آنها اعتماد کنید تا با توجه به شرایط جسمانی شما نکاتی را برای کاهش یا حتی افزایش وزن به شما ارائه دهند.

هرچه کاهش وزن آهسته و اولیه باشد ، ثبات آن بیشتر است. و برای کاهش وزن در ابتدا ، برهم زدن مرکز فرماندهی گرسنگی مغز دیگر جواب نمی دهد. همزمان با ارائه رژیم غذایی سالم و منطقی با میان وعده هایی که برای بدن مفید هستند ، باید تمرینات لازم و اساسی را زیر نظر مربی انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. اجازه دهید ذهن شما را روشن کنم: رژیم بدون ورزش باعث تناسب اندام نمی شود.

حالا ، می توانید از خودتان برایمان بگویید؟ آیا حاضرید بدن خود را به خطر بیندازید فقط برای اینکه در خانواده خوب به نظر برسید؟ نظر شما در مورد سیستم کانادایی چیست؟ این را امتحان کرده ای؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم ، خوشحالم که اشتباه کردم. منتظر پیام شما هستم

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *