رفتن به نوشته‌ها

رژیم لاغری سریع – زندگی کامل لیپوماتیک | ارتباط جنسی


این یکی از مهمترین کارهایی است که هنگام یافتن بهترین رژیم کاهش وزن و قرص ها و مکمل های کاهش وزن که این روزها در همه جا مشاهده می کنید ، انجام می شود. اگر می توانید رژیم لاغری سالم و مناسب را با یک برنامه ورزشی ترکیب کنید ، این برنامه می تواند بهترین و سریع ترین راه برای کاهش طبیعی وزن باشد. یکی از اولین و مهمترین مواردی که هنگام انتخاب رژیم کاهش وزن باید به آن توجه کرد این است که به هیچ عنوان نباید از وعده های غذایی خودداری کرده یا از وعده های غذایی نامنظم استفاده کنید. اگر فکر می کنید حذف یک یا دو وعده غذایی و خوردن یک وعده غذایی سنگین در روز به شما کمک می کند ، باید بدانید که بسیار در اشتباه هستید. شما همچنین باید یک هدف واقع بینانه برای کاهش وزن داشته باشید و برای رسیدن به آن تلاش کنید. همیشه به خاطر داشته باشید که فقط مقدار مشخصی ورزش و یک برنامه غذایی متعادل سالم می تواند تا حدی بر بدن شما فشار بیاورد.

رژیم GM یکی از محبوب ترین رژیم های کاهش وزن برای افرادی است که می خواهند وزن خود را کاهش دهند و یکی از بهترین برنامه های رژیم غذایی است که می توانید از منابع مختلف پیدا کنید ، این سریع ترین و طبیعی ترین روش برای کاهش وزن است. بدون مکمل یا قرص لاغری به شما پیشنهاد می دهد. جنرال موتورز یکی از شرکت های بزرگ خودروسازی است که برنامه تغذیه ای با نام رژیم جنرال موتورز یا رژیم غذایی جنرال موتورز را معرفی کرد که بسیاری از شرکت ها و موسسات آموزشی از آن پیروی می کنند. این رژیم لاغری به افزایش سلامت افرادی که در مشاغل ، مدارس ، دانشگاه ها و سایر صنایع کار می کنند کمک می کند. این برنامه رژیم غذایی برای همه گروه های سنی شناخته شده است و گفته می شود که بسیاری از افراد با این رژیم غذایی توانسته اند در طول یک هفته تا 8 کیلوگرم وزن کم کنند.

احتمالاً بسیاری از شما به دنبال راه هایی برای کاهش وزن بدون مشکل بوده اید. ممکن است ورزش های زیادی از یوگا گرفته تا دویدن و بدنسازی را امتحان کرده باشید ، اما نتوانسته اید چربی اضافی بدن را از بین ببرید. اگر افزایش وزن یکی از دغدغه های اصلی شما است ، رژیم غذایی اصلاح شده ژنتیکی می تواند پاسخگوی مشکل شما باشد.

برنامه غذایی GM
اگر آماده شروع برنامه غذایی GM هستید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن خود را برای آن آماده کنید. تنها در صورتی می توانید در برنامه کاهش وزن خود موفق شوید و سریع ترین روش را از دست بدهید که ذهن آرام و کنترل شده ای داشته باشید. این رژیم غذایی به مدت 1 هفته است و شما فقط می توانید از غذای تجویز شده استفاده کنید. گفته می شود که اگر این رژیم را با دقت رعایت کنید ، ممکن است بین 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم کنید.

مهمترین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که شما اصلا احساس گرسنگی نمی کنید. گرسنگی دقیقاً نتیجه معکوس دارد و در پایان برنامه به جای کاهش وزن بلند می شوید. این برنامه مقدار و نوع دقیق غذا را برای اطمینان از سیری شما همیشه پیشنهاد می کند. بسیاری از افرادی که از این رژیم پیروی کرده اند شگفت زده شده اند که چگونه رژیم غذایی نمی خواهد از گرسنگی بکاهند تا وزن خود را به طور موثری کاهش دهند. اما نگران نباشید ، فقط به دستورالعمل های این برنامه رژیم غذایی گوش دهید و آنها را با دقت دنبال کنید.

رژیم لاغری به مدت 7 روز برای کاهش وزن 8 کیلوگرم
اولین روز رژیم: میوه های تازه
اولین روز از مهمترین روز در این رژیم کاهش وزن سریع است زیرا شما فقط می خواهید وارد دنیایی شوید که درک کند چگونه می توانید وزن خود را کاهش دهید. این رژیم می گوید اولین روز برنامه شما باید به میوه ها اختصاص یابد. به جز موز می توانید هر مقدار میوه که می خواهید بخورید. میوه هایی مانند هندوانه و طالبی عالی هستند. همچنین باید 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و به هیچ غذای دیگری حتی سبزیجات خام یا پخته دست نزنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما مثر باشد ، فقط باید در روز اول به اندازه دلخواه از میوه های مختلف استفاده کنید. هر زمان که احساس گرسنگی کردید ، میوه بخورید و البته آب بنوشید.
روز دوم رژیم: سبزیجات
روز دوم به شما این امکان را می دهد که در طول روز به میزان دلخواه سبزیجات بخورید ، چه خام و چه پخته. البته توجه داشته باشید که برای پخت سبزیجات به هیچ وجه نباید از روغن استفاده کرد. توجه داشته باشید که سیب زمینی نیز بخشی از این سبزی است و بهتر است آن را در ابتدا به صورت آب پز یا بخارپز بخورید تا کربوهیدرات ها در طول روز بسوزانند و مصرف شوند. برخی از بهترین سبزیجات برای استفاده در روز دوم رژیم غذایی شما شامل لوبیا پخته ، هویج خام یا پخته ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو ، کلم پخته و خام و موارد مشابه است. مطمئناً سیستم گوارش شما در این روز کمی متفاوت از روزهای عادی کار می کند و ممکن است اغلب به دستشویی بروید. در روز دوم نوشیدن 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید.

سومین روز رژیم لاغری: از پوست سالم با میوه و سبزیجات لذت ببرید
روز سوم برنامه رژیم غذایی اصلاح شده ژنتیکی به شما امکان می دهد سبزیجات و میوه ها را در طول روز بخورید. اما مراقب مصرف سیب زمینی با سبزیجات و موز با میوه باشید. می توانید صبح میوه و رژیم گیاه خواری را عصر بخورید یا برعکس. ترکیب این موارد به شما بستگی دارد. مصرف 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید.

چهارمین روز رژیم لاغری: موز و شیر
روز چهارم ممکن است برای بسیاری جذاب باشد. در طول روز می توانید 8 تا 12 موز و حداکثر 3 لیوان شیر بخورید. ممکن است نگران باشید که این برنامه ممکن است شما را گرسنه کند ، اما در پایان روز احساس سیری کامل خواهید کرد. شما باید این قسمت از موز و شیر را تقسیم کنید تا در هر زمان و هر زمان احساس گرسنگی نکنید. به عنوان مثال ، یک موز و یک لیوان شیر صبح ، یک لیوان شیر و چند موز بعد از ظهر ، 3 موز عصر و یک لیوان شیر و بقیه موز شب بخورید. اگر این برنامه را دنبال کنید ، در طول روز احساس گرسنگی نخواهید کرد.

پنجمین روز رژیم لاغری: گوجه فرنگی
روز پنجم روزی است که می توانید یک مهمانی کوچک برای خود برگزار کنید. در این روز می توانید یک فنجان برنج برای ناهار و شش تا هفت گوجه فرنگی در طول روز بخورید. از آنجا که بدن شما ممکن است سطح بالایی از اسید اوره تولید کند ، بهتر است مصرف آب خود را به 12 تا 15 فنجان افزایش دهید.

روز ششم رژیم لاغری: یک فنجان برنج
در این روز می توانید یک فنجان برنج برای ناهار میل کنید و بقیه روز را مانند یک روز سبزیجات بگذرانید. اطمینان حاصل کنید که در این روز 8 تا 12 لیوان آب بنوشید. مطمئناً در این حالت احساس سبکی بیشتری خواهید کرد و شکی نیست که سیستم گوارش شما تقویت شده است.

هفتمین روز رژیم لاغری: آب میوه و سبزیجات
این آخرین روز برنامه غذایی GM است. در این روز شما مجاز به خوردن یک فنجان برنج و هر مقدار سبزیجات و آب میوه ای هستید که دوست دارید. این بهترین روز کل هفته خواهد بود.

شما قطعاً متوجه کاهش وزن بسیار خوبی در بدن خود خواهید شد و هیچ کاری جز پیروی از برنامه میوه ها ، سبزیجات و آب انجام نخواهید داد. این برنامه رژیم غذایی مزایای دیگری نیز برای شما خواهد داشت. متوجه خواهید شد که پوست شما شفاف تر از قبل است و سیستم گوارش شما بهتر از قبل کار می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که 4-5 پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای همه کسانی که از گرسنگی برای کاهش وزن خود استفاده می کنند ، این سالم ترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از رعایت رژیم لاغری حتما با پزشک خود مشورت کنید.

برای آگاهی از اسرار زیبایی ، سلامت و تناسب اندام روی مقالات زیر کلیک کنید:

جدیدترین رژیم غذایی برای پاسخ به سوال “چگونه وزن کم کنیم”

بزرگ کردن لب با تزریق ژل به لب

برجسته کردن گونه ها با تزریق چربی به گونه ها

از بین بردن چین و چروک صورت با تزریق بوتاکس

بزرگ کردن سینه با تعویض سینه

درمان درد عضلات با ماساژ درمانی

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *