رفتن به نوشته‌ها

رژیم لاغری رایگان – رژیم لاغری


رژیم رایگان کاهش وزن
رژیم رایگان کاهش وزن

رژیم رایگان کاهش وزن

آیا می خواهید با رعایت رژیم لاغری در کوتاه ترین زمان ممکن وزن خود را کاهش داده و اعتماد به نفس پیدا کنید؟ آیا می خواهید چابک شوید؟ آیا در حال برنامه ریزی برای مهمانی یا رویدادی هستید و می خواهید در لباس خود زیبا به نظر برسید؟

برای این منظور بهتر است یک رژیم غذایی سالم و م chooseثر انتخاب کنید و به جراحی و انواع قرص های لاغری و مکمل های غذایی نروید.

یکی از دغدغه های مردان و زنان عاشق تناسب اندام ، لاغری شکم و لگن و سوزاندن چربی است. خوردن غذاهای سالم ، اجتناب از چربی ها و غذاهایی که باعث چاقی می شوند و انجام برخی ورزش ها به شما در جلوگیری از چاقی موضعی ، به ویژه چاقی شکمی کمک می کند.

مهمترین نکته در هر رژیم کاهش وزن این است که همیشه باید به خاطر داشته باشید که حذف وعده های غذایی به هیچ وجه سالم و حتی مضر نیست.

برای رسیدن به لاغری سریع شکم ، اصول و توصیه هایی وجود دارد که با رعایت این اصول می توانید چربی های شکم را خیلی سریع و راحت از بین ببرید و وزن خود را کاهش دهید.

چگونه در سی روز وزن کم کنیم؟

همیشه راهی برای کاهش وزن به صورت سالم و رایگان وجود دارد.کاهش شدید وزن و اضافه وزن برای بدن و فرد مضر است.این گونه نوسانات باعث می شود مواد مغذی و مواد معدنی بدن به طور غیر مستقیم تامین شود و بیماری های زیادی ایجاد شود. یک روش برنامه ریزی شده و سازمان یافته برای کاهش وزن وجود دارد. رهایی از چاقی و بیماریهای ناشی از اضافه وزن از جمله دغدغه های جدی افراد جامعه است که در تلاش هستیم آنها را برطرف کنیم.

رژیم غذایی ساده برای کاهش وزن در سی روز:

1. پذیرش:

برای کاهش وزن در یک ماه ، مهمترین چیز این است که این واقعیت را بپذیرید که در وزن ایده آل نیستید و اضافه وزن دارید ، که باعث از بین رفتن اعتماد به نفس شما می شود.

2- اهداف واقع بینانه تعیین کنید:

شما باید اهداف واقع بینانه تعیین کنید. من می دانم که رژیم های مسخره ای وجود دارد که می توانید در یک روز آنها را از دست بدهید. اما واقعاً عجیب است که اگر یک رژیم غذایی باعث شود در کمتر از 7 روز 7 کیلو وزن کم کنید ، به هیچ وجه برای سلامتی شما مفید نیست. در واقع گذرا است و ممکن است بعد از چند روز بیمار شوید و به وزن قبلی خود بازگردید ، باید منتظر بمانید و اهداف خود را تعیین کنید. کاهش 2 یا 3 کیلوگرم در ماه یک هدف بسیار ساده است که می توان به آن دست یافت و بر بدن شما نیز نشان داده شد ، بنابراین قبل از تعیین هدف نهایی ، خوب فکر کنید تا بعدا پشیمان نشوید.

3- ورزش هوازی انجام دهید:

روزانه ورزش های هوازی انجام دهید. برای کسانی که فقط می خواهند شروع کنند ، سی دقیقه ورزش پنج بار در هفته کافی است و با گذشت زمان می توانید آن را به چهل دقیقه یا بیشتر افزایش دهید.

همه چیز به شما بستگی دارد ، روزهای تمرین و ورزش خود را از دست ندهید ، البته اگر واقعاً می خواهید وزن کم کنید!

می توانید با چند دقیقه گرم کردن را شروع کرده و با حرکات کششی به پایان برسانید.

4- زمان مناسبی برای غذا خوردن داشته باشید:

علاوه بر این که نوع غذایی که می خورید مهم است ، باید برنامه غذایی مناسبی نیز داشته باشید. بعد از هشت یا نه صبح از خوردن غذا خودداری کنید. و قبل از خواب حتماً فعالیت بدنی انجام دهید. غذا بخور تنقلات کمتر در طول زمان. بیشتر افزایش وزن به دلیل میان وعده هایی است که می خوریم ، ما می توانیم هر زمان بین وعده های غذایی هر چیزی بخوریم ، اما نباید در آن اغراق کرد.

میان وعده بدی نیست ، اما سعی کنید آن را با تنقلات سالم پر کنید و آجیل یا سالاد را جایگزین کراکر کنید. مصرف کافئین خود را تا حد ممکن کاهش دهید.

5- تمرینات استقامتی انجام دهید:

این تمرینات استقامتی را نباید از دست داد. هنگام انجام تمرینات هوازی ، 10 دقیقه تمرینات استقامتی انجام دهید. بچه های کوچک یک گزینه عالی برای این کار هستند ، اما اگر به هر دلیلی نمی توانید به باشگاه بروید و در خانه نیستید ، از بطری های آب سنگین استفاده کنید ، برخی از زنان از بطری های ماسه ای استفاده می کنند.

6- راه رفتن و راه رفتن:

پیاده روی باید جایگزین تمرینات هوازی شود. در واقع شما باید ترکیبی از پیاده روی و ورزش های هوازی را برای کاهش وزن انجام دهید. پیاده روی 45 دقیقه ای در صبح می تواند 160 کالری بسوزاند ، اگر بتوانید سریعتر راه بروید ، مطمئناً اراده زیادی خواهید داشت. کمک می کند سرعت کاهش وزن را دو برابر می کند.

7- بالا رفتن از پله:

کسانی که به طور مرتب از پله ها بالا می روند ، سریعتر از کسانی که صعود نمی کنند وزن خود را کاهش می دهند.

چند دقیقه در روز را صرف بالا رفتن از پله کنید ، مطمئناً کالری زیادی خواهید سوزاند و روند کاهش وزن سریعتر اتفاق می افتد. مهمترین قسمت در مورد بالا رفتن از پله این است که ضربان قلب شما را افزایش داده و باعث عرق زیاد می شود. می توانید این تمرین را به مدت 5 دقیقه 3 بار در روز تکرار کنید و تا پایان ماه ، اثر کاهش بدن خود را مشاهده خواهید کرد.

8- کار هنگام تماشای تلویزیون:

اکثر مردم می گویند کار هنگام تماشای تلویزیون یک راه عالی برای جلوگیری از بیکاری و تنبلی است. البته پیاده روی و ورزش در طول روز زمان زیادی می برد ، اما واقعاً هر چیزی را که می خورید می سوزاند ، که به خودی خود به شما کمک می کند 3 کیلوگرم در یک ماه کاهش دهید.

9- مصرف پروتئین:

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم دنبال می شود ، شما نمی توانید غذاهای ناسالم بخورید و وزن خود را کاهش دهید. اگر می خواهید تغییرات سریع تری در بدن خود مشاهده کنید ، عادات غذایی و شیوه زندگی خود را تغییر دهید.

میوه ، سبزیجات ، عدس ، تخم مرغ ، گوشت ، انبه و موز را به رژیم غذایی خود اضافه کنید.اما توجه داشته باشید که نباید بیش از یک موز در روز بخورید. و سیب زمینی شیرین یا سیب نخورید ، زیرا برای سلامتی مفید است. خوب نیست ، بیش از یک تخم مرغ در طول روز استفاده نکنید.

10- از خوردن غذاهای ناسالم خودداری کنید:

کار بعدی که باید انجام دهید این است که غذاهای سرخ شده و مضر را از منوی خود حذف کنید. غذاهای سفید مانند ماکارونی ، ماکارونی و نان باید با سفید جایگزین شوند. همچنین می توانید آن را با نان قهوه ای جایگزین کنید. آن را جایگزین کنید و همچنین از غذاهای کم چرب-کم چرب و پرچرب خیابانی پرهیز کنید.

11. شکر مصرف نکنید

یکی دیگر از کارهایی که باید برای کاهش وزن انجام دهید این است که از شر شکر خلاص شوید ، بستنی را از کیک ها و بیسکویت ها بگیرید ، همه آنها دشمنان شما هستند. اینها متابولیسم شما را کاهش داده و کاهش وزن را متوقف می کند.

12- چای سبز بنوشید:

نوشیدن چای سبز به کاهش وزن کمک می کند. نوشیدن 3 یا 4 فنجان چای سبز در طول روز متابولیسم را افزایش داده و به کاهش سریع وزن کمک می کند. همچنین می تواند به شما در سوزاندن کالری بیشتر هنگام ورزش کمک کند. نگران نوشیدنی نباشید زیرا حاوی هیچ کدام از اینها نیست و مانند آب است و برای سلامتی عالی است.

صبح یک لیوان ، بعد از ظهر یک لیوان با یک میان وعده و در نهایت بعد از شام بنوشید.

13- آب آشامیدنی :

اگر می خواهید سریع وزن خود را در یک ماه کاهش دهید ، هر روز دو لیتر آب بنوشید. این کار سموم بدن را دفع کرده و هیدراته نگه می دارد. در حقیقت ، هر بار که می خواهید آب بنوشید ، یک بطری کوچک را به پایان برسانید. این به شما کمک می کند کمتر غذا بخورید. قبل از غذا خوردن ، حتما یک لیوان آب بنوشید ، به این ترتیب کالری کمتری مصرف خواهید کرد و این به کاهش وزن شما کمک می کند.

14 هنگام تماشای تلویزیون غذا نخورید:

سعی کنید هنگام تماشای تلویزیون غذا نخورید ، این کار باعث می شود بیشتر از آنچه فکر می کنید غذا بخورید و باعث حواس پرتی شما شود. در حقیقت ، وقتی غذا می خورید ، باید روی آن تمرکز کنید و آرام غذا بخورید. این به درست غذا خوردن و خوردن آنقدر کمک می کند تا آن را از دست بدهد. وزن.

15- هفته ای یکبار تقلب کنید:

سعی کنید این کار را در روزهای جمعه یا هر روزی که می خواهید انجام دهید ، می توانید غذایی را که بیشتر از آن لذت می برید بخورید ، با این حال ، اطمینان حاصل کنید که این کار را فقط یک بار در هفته تکرار نکنید.

16- قبل از ورزش قهوه بنوشید:

می توانید یک ساعت قبل از تمرین یک فنجان قهوه داغ بنوشید و البته باید بدون قند باشد و افرادی که این تست را آزمایش کردند در طول یک ماه متوجه تغییرات زیادی در کاهش وزن شدند.

17- بیشتر بخواب:

یکی از بزرگترین رازهای کاهش وزن ، داشتن خواب کافی است ، اگر روزانه حدود 8 ساعت بخوابید ، شانس خود را برای کاهش وزن افزایش می دهید ، زیرا زمانی که بدن در وضعیت پایدار است ، بهترین عملکرد را دارد.

18- از رژیم های پر بازده پیروی نکنید:

به یاد داشته باشید که همیشه باید در دراز مدت سالم باشید و از بدن خود محافظت کنید زیرا اکثر رژیم های پربازده هیچ تاثیری ندارند.

19- ثابت قدم و با انگیزه باشید:

آخرین و مهمترین مسئله کاهش وزن ، انگیزه و شرط بندی است: اگر بتوانید همه موارد فوق را دنبال کنید و بر اهداف خود تمرکز کنید ، هیچ کس نمی تواند شما را از کاهش وزن باز دارد ، فقط باید از خود بپرسید.

نکات اضافی برای موفقیت در رژیم کاهش وزن 1 ماهه:

 • سبزیجات ، میوه ها ، سالاد و چای های گیاهی خام بهترین چیزهایی هستند که می توانید برای کاهش وزن بخورید.
 • برای پخت و پز از روغن زیتون و روغن سویا استفاده کنید.
 • از شیرینی زیاد استفاده نکنید.
 • چای گیاهی با عسل را به عنوان میان وعده میل کنید.
 • شما زیاد راه می روید و می توانید داغ بدوید.
 • برای جلوگیری از تجمع چربی در تابستان از ویتامین D استفاده کنید.
 • ویتامین B کافی دریافت کنید.
 • غذاهای غنی از ویتامین C بخورید.
 • کلسیم کافی برای تنظیم ترکیب بدن خود دریافت کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که کالری بیشتری نسبت به آنچه مصرف می کنید می سوزانید.
 • هدف کاهش وزن را بنویسید.
 • مقدار غذایی را که می خورید کاهش دهید.
 • فیبر بیشتری بخورید.
 • همه به آرامی
 • غذای خود را خوب بجوید.
 • الکل مصرف نکنید.
 • برنج قهوه ای بخورید.
 • برای جلوگیری از کم کاری تیروئید غذاهای حاوی ید بخورید.
 • پروتئین های بدون چربی مانند تخم مرغ ، ماهی ، پنیر ، مرغ و بوقلمون نه تنها از گرسنگی جلوگیری می کنند بلکه سطح کورتیزول را تنظیم کرده و چربی ها را می سوزانند.
 • تحقیقات نشان داده افرادی که مقدار زیادی ویتامین C مصرف می کنند 30 درصد بیشتر از سایرین چربی می سوزانند.
 • از غذاهای فرآوری شده خودداری کنید.
 • از خوردن غذا قبل از خواب خودداری کنید.
 • درمان درد شکم.
 • برای حفظ توده بدون چربی ، مصرف کروم را فراموش نکنید.
 • برای افزایش چربی سوزی از کاتچین استفاده کنید.
 • به کربوهیدراتهای کم گلوکز بروید.

هرگز به حذف کامل چربی های سالم فکر نکنید:

مصرف زیاد چربی های خوراکی می تواند منجر به تجمع چربی در اطراف شکم و سایر قسمت های بدن شود. چربی دو برابر پروتئین یا کربوهیدرات کالری دارد. یک گرم چربی حاوی 9 کالری است ، در حالی که یک گرم کربوهیدرات یا پروتئین حاوی 4 کالری است. علاوه بر این ، و بر خلاف تصور رایج ، چربی ها کمترین میزان سیری را در بین عناصر درشت مغذی دارند ، به این معنی که شما بعد از خوردن یک غذای چرب زودتر از هنگام خوردن یک وعده غذایی سرشار از پروتئین یا کربوهیدرات احساس گرسنگی می کنید. چربی همچنین دارای اثر کم کالری است ، به این معنی که بدن از انرژی بسیار کمی برای تجزیه چربی ها استفاده می کند ، در مقابل ، پروتئین دارای یک اثر پرکالری است ، به این معنی که بدن از بخش زیادی از کالری های غنی از پروتئین استفاده می کند. غذاهایی که در حال تجزیه و هضم غذا هستند.

با این حال ، مهم است که چربی ها را به طور کامل از رژیم غذایی حذف نکنید. اسیدهای چرب ضروری (در غذاهایی مانند آجیل ، دانه های روغنی ، ماهی های چرب و غلات تصفیه نشده) برای حفظ عملکرد مناسب بدن ضروری هستند. این چربی در بدن تولید نمی شود و باید از طریق رژیم غذایی به دست آید. در مقابل ، از چربی های اشباع شده (که در غذاهایی مانند گوشت و محصولات لبنی یافت می شود) باید اجتناب کرد. این چربی ها نسبت به اسیدهای چرب ضروری باعث تجمع چربی و افزایش وزن می شوند. بدن همچنین به مقادیر بسیار کمی از اسیدهای چرب برای اهداف خاص نیاز دارد ، اما قادر است در مواقع مورد نیاز آنها را تولید کند.

دسته دیگری از چربی ها ، چربی های ترانس ، باید به طور کامل از رژیم غذایی حذف شوند. این چربی ها در فرایندهای شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرند که کارخانه های مواد غذایی از آنها برای تبدیل روغن های مایع به چربی جامد و افزایش ماندگاری مواد غذایی استفاده می کنند. چربی های ترانس علاوه بر اثرات مضر بر سلامتی می توانند باعث افزایش وزن شوند ، حتی اگر کل کالری مصرفی تحت کنترل باشد.

در مطالعه ای روی میمون ها ، اسیدهای چرب اشباع نشده به رژیم غذایی گروهی از میمون ها و اسیدهای غیر اشباع مانند روغن زیتون به رژیم غذایی میمون های دیگر اضافه شد و همه آنها به همان میزان کالری دریافت کردند. افزایش وزن میمون هایی که از چربی ترانس استفاده می کردند 2.7 درصد بود ، در حالی که در گروه شاهد (تغذیه شده با چربی های ترانس) 1.8 درصد بود.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *