رونق بدون الکل چه معنایی برای عادات نوشیدن و سلامت ما دارد


نوشیدنی‌های کم‌الکل و بدون الکل طعم بهتری نسبت به همیشه دارند – اما آیا واقعاً به شما کمک می‌کنند تا مشروبات الکلی را کاهش دهید و آیا سالم‌تر از نوشیدنی واقعی هستند؟

سلامتی


۵ ژانویه ۲۰۲۲

بطری های خالی در ظرف سبز؛  کد شاتراستاک 1452222138;  خرید_سفارش: شماره 08 ژانویه 2021;  شغل: 08 ژانویه 2021 - ویژگی;  مشتری: عکس  دیگر:

Shutterstock/sirtravelalot

ساعت ناهار پنجشنبه است و من در حال حاضر سومین آبجو خود را می نوشم. من همچنین یک G&T زیر کمربند دارم و رز در یخچال وجود دارد. زمانی که مقداری از آن را چسب زدم، ممکن است خودم را با یک نگرونی رفتار کنم. بعد از آن، بهتر است توقف کنم، زیرا گربه من یک وقت ملاقات با دامپزشک دارد و باید او را به آنجا ببرم.

نگران نباشید، ما کاملا امن خواهیم بود. اگر پلیس جلوی من را بگیرد و بپرسد «آقا مشروب خورده‌اید؟»، حقیقت را به آنها می‌گویم: نه. مگر اینکه یک دهم واحد الکل را در یکی از آبجوها بشمارید.

تمام نوشیدنی‌های جلسه من بدون الکل یا کم الکل بودند، بخش به سرعت در حال رشدی که در تجارت به عنوان «بدون و کم» یا فقط «نولو» شناخته می‌شود. زمانی که چیزی قابل تحمل است و نه لذت بردن، آنها دستخوش یک انقلاب در کیفیت و افزایش محبوبیت می شوند زیرا مردم نسبت به تأثیرات مصرف الکل بر سلامت و دور کمر خود هوشیار می شوند.

قبل از این، من هرگز نقطه یک پینت بدون مشت ندیده بودم. در حال حاضر، من در حال تلاش برای یک ژانویه خشک هستم، که توسط دوستان جدیدم که در حال نوشیدن نوشیدنی هستند حمایت می کنم. اما من سوالاتی دارم آیا نوشیدنی های کم الکل و بدون الکل واقعا می توانند به من کمک کنند که کاهش مصرف کنم یا در نهایت عادات نوشیدن من را تقویت می کنند؟ آیا آنها سالم تر از واقعی هستند؟ و آیا آنها می توانند طعم خوبی داشته باشند؟

شکی وجود ندارد که الکل یک ماده مخدر مضر است و بسیاری از مردم با نوشیدن کمتر از آن به خوبی خود را انجام می دهند. الکل یک ماده سرطان زا است که مصرف بی خطری ندارد…


رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/