رفتن به نوشته‌ها

روز اول


از نظر فنی من فکر می کنم امروز روز اول است ، غیر قابل مذاکرهبه با وجود این ، من کاملاً فراموش کردم که قبل از صبحانه روی مقیاس (فقط برای مرجع ، نه برای قضاوت) قدم بگذارم. بنابراین فردا حتماً این کار را خواهم کرد.

با این حال ، من تمام ویتامین هایم را مصرف کردم! این در حال حاضر شامل یک دوز یک روزه و مقداری ویتامین D به همراه دو مکمل است که مادر شوهرم برای موها و ناخن هایش قسم می خورد (فکر می کنم چیزی با تخمه کدو و بیوتین؟). ویتامین های روز اول! این یک دستاورد است.

من ردیاب MyFitnessPal را مجدداً راه اندازی کردم تا جایی برای قرار دادن غذایم پیدا کنم. در حال حاضر ، من به طور کلی آنچه را که خوردم یادداشت می کنم تا ببینم در کجا ایستاده ام ، با هدف حفظ حدود 2500 کالری یا کمتر. البته من همچنان به ویرایش این داده های متفرقه ادامه می دهم.

هنوز راه رفتن را شروع نکرده ام. اگر بتوانم امروز کمی بین قطرات باران فشار بیاورم ، این کار را خواهم کرد. حداقل به یک خورشید سلام می کنم.

این یک شروع است.

من صبحانه مقداری نوشیدنی آب میوه/آب میوه خوردم اما اکنون مقداری آب می نوشم. طعم های خوشمزه ای دارد! چند قوطی نوشابه برایم باقی مانده است که در روزهای آینده می نوشم ، اما بعد از آن مدتی نخواهم خرید.

احساسات مثبت. به جلو حرکت کن.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *