رمزنگاری امنیت سیستم های پرداخت جهانی را تهدید می کند – خبر خوب


رئیس بانک دیجیتال استارلینگ که توسط گلدمن ساکس حمایت می شود، پول دیجیتال را تهدیدی برای امنیت زیرساخت های پرداخت خود می داند. آن بیینگ، که Starling را در سال ۲۰۱۴ تأسیس کرد، در کنفرانسی سه شنبه هشدار داد: “پول دیجیتال بسیار خطرناک است. بسیاری از کیف پول های دیجیتال مستقیماً به سیستم های پرداخت مرتبط هستند. این یک خطر برای امنیت است. این یک طرح پرداخت جهانی است.

Starling در بریتانیا مستقر است و چک و وام های بدون بهره را از طریق برنامه های کاربردی ارائه می دهد. ارزش این شرکت به صورت خصوصی ۲.۵ میلیارد دلار (۳.۱ میلیارد دلار) است و توسط شرکت هایی مانند Goldman و Fidelity استفاده می شود.

اکنون مذاکرات بر اساس ارز دیجیتال است. به عنوان مثال، مسترکارت و ویزا شبکه های خود را به روی ارزهای دیجیتال باز کرده اند و پی پال به کاربران امکان فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را می دهد. مدیران نگران گیر افتادن سیستم مالی در دنیای پرتلاطم پول دیجیتال هستند.

نزدیک به ۴۰۰ میلیارد دلار در ارزش تمام ارزهای دیجیتال در ماه گذشته از دست رفت زیرا سرمایه گذاران از سقوط terraUSD، یک ارز رایج به اصطلاح پایدار که تصور می شود همیشه یک دلار ارزش دارد، متزلزل شدند.

این اولین بار نیست که در مورد خطرات فضای کریپتو به ما هشدار داده می شود. او قبلاً زنگ خطر را در مورد عدم سرمایه گذاری مشتریان در ارزهای دیجیتال به صدا در آورده است. او گفت: «این در حال فریب مصرف کنندگان در این بازار است. ما بیشتر وقت خود را صرف محافظت از مشتریان خود در برابر کلاهبرداران می کنیم.

وقتی استارلینگ از او پرسید که آیا Bean ارز دیجیتال ارائه می‌کند، بین گفت: “بعید است این اتفاق در چند سال آینده بیفتد. شرکت‌های ارز دیجیتال باید ارزهای دیجیتال زیادی را زیر نظر داشته باشند تا تقلب مصرف‌کننده را کاهش دهند.

انتهای پیام/