رفعت: پرسپولیس/ آجورلو حرف های زیادی برای گفتن دارد دلیل اصلی موفقیت استقلال – خبر خوبرأفت: پرسپولیس / آجورلو حرف های زیادی برای گفتن دارد دلیل اصلی موفقیت استقلال – خبر خوب – خبر خوب


رفعت: پرسپولیس/ آجورلو حرف های زیادی برای گفتن دارد دلیل اصلی موفقیت استقلالزمان انتشار: ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ – ۰۷:۲۸

پایان شفقت وی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، درباره شرایط پرسپولیس در زمان انتقال گفت: در چند وقت اخیر اتفاق خوبی برای پرسپولیس رخ نداده است. سرخپوشان در سوپرجام مقابل فولاد خوزستان شکست خوردند، در جام حذفی با قبول شکست مقابل آلومینیوم اراک شکست خوردند و در جام جهانی نیز به رقیب همیشگی خود باختند تا قهرمان لیگ برتر شوند. هواداران به جنگیدن برای قهرمانی عادت کرده اند و تغییر مدیریت باعث شده تا پرسپولیس در این فصل ناکام بماند. مشکل به قدری بزرگ است که یحیی گل محمدی گفت پول نداریم آب معدنی بخریم و تیمی را که پنج فصل متوالی قهرمان لیگ برتر شده و به دو بازی پایانی لیگ ملت ها رسیده است را بهتر نمی کنیم. قهرمانان انتظار می رود شرایط خوبی در فصل آینده برای ساخت تیمی قدرتمند وجود داشته باشد اما پرسپولیس باید بداند که حریفان تسلیم نمی شوند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در سن جام جهانی قرار داریم، بازی لیگ برتر زودتر از همیشه آغاز می شود و تا قبل از پایان شروع به تقویت تیم کرده ایم و یحیی گل محمدی هم در لیگ برتر حضور دارد. علیرضا بیرانوند پس از دو سال به پرسپولیس بازمی گردد و با وجود اینکه در هر بازی عملکرد درخشانی نداشته است، اما با توجه به اینکه برای جهانیان هم بازی خواهد کرد، تجربه خوبی برای باز شدن دروازه پرسپولیس در فصل آینده به دست آورده است. کائوپی. این پتانسیل را دارد که در سطوح بالا ظاهر شود و تعداد گوسفندهای سفید خورده شده را کاهش می دهد. مرتضی پورعلی گنجی هم سابقه ملی دارد و چندین سال در تیم ملی بازی کرده است. او نزدیک به یک سال است که مصدوم است و پارگی رباط برای یک بازیکن اتفاق دردناکی است. باید منتظر سطح آمادگی او در تیم پرسپولیس باشیم و عملکرد او را در بازی ببینیم. بدون شک با رفع ضعف پرسپولیس این تیم می تواند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

پیشکسوت تیم پرسپولیس در جدایی فرهاد مجیدی | می تواند استقلال را از لیست مدعیان خارج کند، گفت: استقلال می تواند هم نکات مثبت و هم منفی داشته باشد. جنگ قهرمانی استقلال در درجه اول مدیون کادر مدیریتی باشگاه بود که استقلال را ترک کردند و پایه موفقیت این تیم را تشکیل دادند. مصطفی آجورلو این را می توان یکی از دلایل اصلی موفقیت استقلال در فصل گذشته دانست زیرا او آرامش را در تیم ایجاد کرد و خواسته های کادر فنی را برآورده کرد. بازی امسال را نیز می توان با استخدام مربیان ماهر اعم از خارجی و داخلی گام خوبی در راه استقلال دانست و این تیم را رقیبی جدی به حساب آورد. از یک طرف ممکن است اشتباهی رخ دهد که روند مثبت استقلال را متوقف کند و این تیم در فصل آینده به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند.


بیشتر بخوانید:


دلسوزی برای سطح کیفیت لیگ برتر فوتبال ایران وی گفت: هر سال کیفیت لیگ برتر پایین می آید و بازی بزرگی را تماشا نمی کنیم. امروزه فوتبال بسیار پیشرفته است و تجهیزات در این ورزش حرف اول و آخر را می زند. باشگاه های لیگ برتری هزینه های زیادی را برای جذب بازیکنان مورد علاقه خود خرج می کنند اما حاضر نیستند برای داشتن زیرساخت های لازم برای ارائه بازی های بهتر و بهتر هزینه کنند. چرخه توسعه فوتبالیست های ایرانی ناکافی است و فناوری لازم برای توسعه این ورزش را نداریم. اکثر باشگاه ها ترجیح می دهند از امکانات عمومی برای تمرین و انجام بازی ها در مواقعی که این امکان وجود ندارد استفاده کنند. بسیاری از این ساختمان ها به دلیل استفاده مکرر کیفیت خود را از دست داده اند و در چنین فضایی نمی توان انتظار داشت که سطح لیگ برتر خیلی بالا برود، اما کاهش یابد.

انتهای پیام/۴۰۴۸/


خبر خوب خبر خوب استقلال انتهای پایگاه خبری رافت پایگاه خبری خوب پایگاه خبری خوب پرسپولیس خبر خوب مصطفی آجورلو یحیی گل محمدی


ایکس

این را در داخل هم ببینید!
به گزارش سایت خبر خوب به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری آنا، ادامه …