رفتار ساپینتو نباید فرهنگ شود/ لیگ برتر جذابتر از همیشه است – سایت خبر خوب


این فوتبالیست گفت: ساپینتو باید خودش را کنترل کند و با تمرکز لازم تیم استقلال را هدایت کند.

ستار همدانی در گفت وگو با خبرنگاران گروه ورزشی آنا، درباره دیدار تیم های استقلال و مس کرمان در هفته سوم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: فکر می کنم باید از عنوان قهرمانی استقلال دفاع کنیم و از طرفی. مس کرمان اخیراً به لیگ برتر فوتبال پیوسته است و اگر در بازی ببازد مثل بازی دارت امتیاز از دست می دهد. از طرفی نتیجه این بازی برای تیم مس کرمان بسیار مهم است و باید شکست هفته گذشته را جبران کند.

من اقدامات ساپینتو را تایید نمی کنم
حمدانی درباره رفتار و رفتار ساپینتو در حاشیه گفت: البته این در بین مربیان رایج است اما من رفتار ساپینتو را دوست ندارم و باید خودش را کنترل کند و تیمش را به سمت تمرکز لازم هدایت کند. مربی تیم بزرگ باید بزرگ فکر کند و این رفتارها تبدیل به یک فرهنگ نشود.

استقلال در پست هایی که می خواست بازیکن گرفت
این فوتبالیست درباره عملکرد استقلال در نقل و انتقالات گفت: فکر می کنم اتفاق خوبی افتاد و تیم استقلال در جایی که نیاز داشت کادرفنی جذب کرد. علاوه بر این در رده های هجومی بازیکنان موثری به دست آوردند و بازیکنان دفاعی و مرکزی را حفظ کردند. علاوه بر این بازگشت سیاوش یزدانی به استقلالی ها کمک خواهد کرد.

استقلالی ها باید زودتر درباره ارسلان مطهری تصمیم می گرفتند
وی با بیان اینکه برخورد باشگاه استقلال با ارسلان مطهری درست است، بیان کرد: فکر می کنم سرمربی استقلال باید از قبل تصمیم بگیرد تا مطهری تیم مورد علاقه خود را پیدا کند و در نقل و انتقال بازیکنان به تاخیر بیفتد. در هر صورت مدیران پس از رفتن مجیدی به دنبال مربی جدید بودند و این موضوع زمان زیادی را به طول انجامید و به همین دلیل آبی پوشان در انتخاب بازیکنان خود با تاخیر مواجه می شوند.
استقلالی ها باید برای قهرمانی هزینه کنند
حمدانی درباره افشای قرارداد بازیکنان استقلال و پرداخت مبالغ هنگفتی به بازیکنان گفت: به هر حال باشگاه استقلال اهداف و استراتژی های خاص خود را دارد و باید برای رسیدن به میدان پول خرج کند تا قهرمان شود. . همچنین نباید استقلال را با دیگر تیم ها مقایسه کنیم چون این تیم هواداران زیادی دارد. البته پول قرارداد باید مدیریت شود تا مشکلی پیش نیاید.

تعداد قراردادها منتشر نشد
این پیشکسوت فوتبال با بیان اینکه شفافیت مالی قراردادها درست است گفت: شفافیت مالی به هیچ وجه بد نیست اما در شرایط فعلی اقتصادی کشور افشاگری مناسب نیست رقم قرارداد.

حضور بازیکنان مطرح خارجی به فوتبال ما کمک می کند
وی درباره تعداد مربیان و بازیکنان خارجی در لیگ یک فوتبال گفت: البته حضور بازیکنان برتر و اول خارجی به فوتبال ما کمک می کند. البته باشگاه باید با خارجی ها معامله خوبی کند تا وقتی از ایران می روند از تیم ایران گلایه نکنند.

امسال بازی های لیگ جذاب و چشمگیر است
حمدانی در خصوص نحوه ارزیابی لیگ یک فوتبال گفت: با توجه به اینکه ۶، ۷ تیم ما خوب کار کرده اند و شاهد رقابت سنگین بین تیم ها خواهیم بود، می بینیم که بازی جذاب و شگفت انگیزی است. تیم ها برای نقل و انتقالات پول زیادی خرج کرده اند و امیدوارم مردم از تماشای بازی لذت ببرند.

زنان حق حضور در ورزشگاه را دارند
این پیشکسوت فوتبال درباره حضور بانوان در دیدار استقلال و مس کرمان گفت: به نظر من بانوان باید در زمین حضور داشته باشند اما باید زیرساخت هایی فراهم شود تا بانوان بتوانند با آرامش بازی تیم های مورد علاقه خود را در ورزشگاه تماشا کنند. از امکانات موجود در ورزشگاه استفاده کنید.زنان نیز حق دارند از هیجان فوتبال در استادیوم لذت ببرند.

انتهای پیام/