راهنمای جدید در مورد محدودیت های COVID در راه است: CDC


راهنمای جدید در مورد محدودیت های COVID در راه است: CDC

پنجشنبه، فوریه ۲۴، ۲۰۲۲

به گفته یک دانشمند CDC که در این فرآیند دخیل است، معیارهای به روز شده برای هدایت محدودیت های COVID-19 توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده در اواخر این هفته یا اوایل هفته آینده اعلام خواهد شد.

در حال حاضر، دستورالعمل آژانس در مورد اقداماتی مانند استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی بر اساس تعداد موارد جدید به ازای هر ۱۰۰۰۰۰ نفر و درصد مثبت شدن آزمایشات در هفت روز گذشته است.

دانشمند CDC گفت: به زودی دستورالعمل ها بر اساس سطوح COVID-19 در یک شهرستان منفرد خواهد بود. CNN.

این منبع گفت: “در نظر گرفته می شود که وقتی به این سطح رسیدید، می خواهید این کار را انجام دهید؛ وقتی به این سطح رسیدید، می خواهید این کار را انجام دهید.” “امید است که آنها بر اهمیت تصمیم گیری ادارات بهداشت محلی با توجه به شرایط محلی تاکید کنند.”

به گفته این دانشمند، بر اساس معیارهای فعلی، ۹۷ درصد از شهرستان ها در سطح قابل توجه یا بالا هستند، اما معیارهای به روز شده، تعداد کمتری از شهرستان های انتقال را در بالاترین سطوح انتقال قرار می دهد.

این منبع گفت که دو دلیل برای تغییر معیار وجود دارد – افراد بیشتری اکنون واکسینه شده اند و نوع غالب Omicron باعث بیماری بسیار خفیف تری می شود. CNN.

به گفته این دانشمند، CDC به جای بررسی موارد محلی به تنهایی، می‌خواهد بر پیامدهای معنی‌داری مانند بستری شدن در بیمارستان، ویزیت‌های اورژانس و مرگ‌ها تاکید بیشتری داشته باشد، که به گفته این دانشمند، مشابه نحوه نظارت آژانس بر آنفولانزا است.

این منبع گفت: «پیامدهای معنی‌دار بیماری‌ها به ما تأثیر بهتری از COVID بر مردم و سیستم مراقبت‌های بهداشتی می‌دهد.» CNN. “این چیزی بوده است که مردم در چند هفته گذشته با آن درگیر بوده اند و روی آن بسیار سخت کار کرده اند – منظورم واقعا سخت است. تمومش کن.”

چندین ایالت قبلاً تغییراتی را در محدودیت‌های COVID خود اعلام کرده‌اند و برخی از فرمانداران از CDC راهنمایی واضح‌تر در مورد نحوه اتخاذ چنین تصمیم‌هایی خواسته‌اند. CNN گزارش شده است.

اطلاعات بیشتر

برای اطلاعات بیشتر در مورد ماسک به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده مراجعه کنید.

منبع: CNN

اخبار پزشکی
حق چاپ © ۲۰۲۱ HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.


رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/