رفتن به نوشته‌ها

رامپور: کنفرانس مطبوعاتی مختارعباس وزیر اتحادیه سقف کرد – مختارعباس نقوی وزیر اتحادیه نشست خبری سقف کاذب ناگهان همه را شوکه کرد ntc


نکات اصلی داستان

  • Hunar Haat از ساعت 16 در محل نمایشگاه در رامپور آغاز می شود
  • مختار عباس نقوی در تور چهار روزه خود وارد می شود
  • آبشارها از طریق رایانه شخصی شروع به سقوط کردند ، در این حادثه به کسی آسیب نرسید

کلاه هنار در محوطه نمایشگاه تاریخی رامپور ، شهر نواب برگزار می شود. پس از مختارعباس نقوی وزیر اتحادیه در امور اقلیت ، که از شنبه 16 اکتبر آغاز می شود ، پس از شمارش مقدمات نمایشگاه کلاه هنر ، که از شنبه 16 اکتبر آغاز می شود ، نشست. کنفرانس مطبوعاتی ، ناگهان در آنجا شروع شد ، سقف سقوط کرد و باعث وحشت شد. اما در این حادثه به کسی آسیبی نرسید.

مختارعباس نقوی وزیر اتحادیه روز پنجشنبه برای بازدید چهار روزه خود وارد رامپور شد و در آنجا نمایشگاه کلاه هنر را که در محوطه نمایشگاه نوابی دور برگزار می شود ، گردهم آورد. در همان زمان ، او به تازگی در سالن سازمان یافته با رسانه ها ملاقات کرده بود که ناگهان Falling Falls Falls فرو ریخت ، پس از آن نه تنها او بلکه مقامات ارشد نیز شگفت زده شدند.

اما خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی نرسید. بگذارید به شما بگوییم که این نمایشگاه از زمان نوابی در محوطه نمایشگاه ادامه دارد. مردم با حضور زیاد در آنجا تفریح ​​می کردند. اکنون دوباره پس از ابتکار دولت مرکزی ، Hunar Haat از اینجا شروع به کار کرد ، جایی که محصولات مشهور شهر برای مشاهده و خرید مردم و همچنین غذاهای خوشمزه در Local for Vocal نگهداری می شود.

روی این هم کلیک کنید– رضا مراد به رامپور می رسد ، می گوید رابطه عمیقی با لرد رام دارد و در مورد مسئله لاخیم پور صحبت می کند

این کلاه هنر از 16 اکتبر آغاز می شود و توسط مختار عباس نقوی ، وزیر اتحادیه افتتاح می شود.

در رایانه سازماندهی شده در این مدت ، در حالی که مختار عباس نقوی از اقدام علیه عاملان حادثه در لاخیم پور خایر صحبت کرد ، در عین حال واکنش تندی به رهبرانی که ویر سوارکار را به تمسخر گرفتند نشان داد.

نقوی در مورد خشونت لاکیمپور گفت که بر اساس قانون علیه مجرمان اقدام خواهد شد. این سال که چه نوع توجیهی ایجاد نمی شود. اما باید به قانون اجازه داده شود مسیر خود را طی کند و رقابت نمایشی سیاسی جاری باید متوقف شود.

گفت ما حادثه را بررسی نمی کنیم ، بگذارید آنها تحقیق کنند. قانون مسیر خود را طی می کند. بسیاری از مردم در زمان برکناری BJP بیرون رفتند ، بنابراین نگران نباشید.

در سوارکار ، نقوی گفت ببینم ، برادرم ، افرادی که تیپ دایره ای CITU یا اتحادیه شبه سکولار هستند ، جامعه سوارکار را ترک کردند و بر اساس این داستانهای جعلی ، در بخشی از جامعه نفرت را نسبت به او ایجاد کردند. این واقعیت است و او باید به زندان سلولی برود. اکنون مردم در کالا پانی در حصر خانگی نیستند. در حال حاضر نیازی به این کار نیست. بروید ادبیات را ببینید و مطالعه کنید اکثر دوستان ویر سوارکار مبارزان اصلی آزادی در جامعه مسلمانان بودند. کسانی که در زندان سلول بودند ، من خودم به دیدن آنها آمدم ، و بنابراین کسانی که تاریخ را برای منافع سیاسی خود تحریف کرده و ارائه کردند ، افشا شدند.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *