رفتن به نوشته‌ها

ذهن آگاهی پنجره ای برای عادات من فراهم می کند. – مربیگری بوپر برای کاهش وزن و مربیگری زندگی“هوشیاری مانند یک میکروسکوپ است. این نه یک تهاجم و نه یک سلاح دفاعی در رابطه با میکروبی است که ما آن را مشاهده می کنیم. عملکرد میکروسکوپ فقط ارائه آنچه که به وضوح در آنجا وجود دارد است.” در حالی که … “آگاهی دیدن کشف بیداری است.” چوگیام ترونگپا ، افسانه آزادی در مورد ذهن آگاهی و آگاهی ، ص 49 درک عمیق تری از رابطه بین بیداری و آگاهی ارائه می دهد.

من از توانایی خود برای تبدیل شدن به یک ناظر برای تماشای احساساتم ، آگاهی از نحوه تپش سریع قلبم هنگام اضطراب استفاده می کنم ، و در نتیجه مایل به انجام چه اقداماتی هستم. آگاهی از آنچه من مشاهده می کنم به من در انتخاب کمک می کند. ناخودآگاه اعمالی را که این احساس برانگیخته است قطع کنید یا آنها را با جریان حمل کنید.

هر روز فرصتی دیگر برای هوشیاری یا بی فکری است. فرصتی دیگر برای رفتار خوب یا آزاردهنده نسبت به معشوق. این را ساده نمی گویم. منظورم این است که ما همه کارها را انجام خواهیم داد. من همه کارها را هر روز انجام می دهم.

او در بسیاری از کارها در یک روز موفق و ناموفق می شود. من برنامه غذایی ام را دنبال می کنم. انگشتانم را گاز می گیرم. با ایمیل دیر رسیدم. برای دوست بیاور چیزی را برطرف کنید و دسته ای از ایمیل ها را از دسامبر 2017 شروع کنید.

حداقل از اینکه بدانم وقتی از اقدامات و انتخاب هایم آگاه می شوم ، در هر لحظه متوجه می شوم که کیستم.

وقتی انتخاب می کنم از مهربانی و شفقت نسبت به خودم استفاده کنم و همانطور که جانت آرچر به من یادآوری می کند – در کنار حس شوخ طبعی ، از زندگی بیشتر لذت می برم تا اینکه همیشه به دنبال کمال باشم و درباره خودم قضاوت کنم.

تحصیلات ترونگپا به من آرامش ، شادی و آزادی می بخشد زیرا یاد می گیرم که در انتظار زندگی ثروتمند باشم – لحظات مهربانی و لحظات انتخاب بد. همه اینها می تواند در رشد و توسعه ما استفاده شود.

همه اینها در ظرف عشق است که ما برای خود و دیگران نگه می داریم. این به من اجازه می دهد از زندگی در دهه شصت زندگی لذت ببرم. وایمنتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *