دیدار مهم این مقام اتحادیه اروپا همراه خود امیر عبدالله برای تصور مذاکرات وین. به همان اندازه منصفانه ساعت تولید دیگریبه گزارش همشهری تحت وب به نقل اجتناب کرده اند فارس، انریکه مورا معاون وزیر امور خارجه اتحادیه اروپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید هماهنگ کننده مذاکرات در وین ساعتی تولید دیگری هر دو حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در وزارت خارجه ایران امور خارجه.

وی برای دیدار همراه خود علی باقری به تهران بازدید کرد.

انریکه مورا، معاون وزیر امور خارجه اتحادیه اروپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید هماهنگ کننده مذاکرات وین در فینال ساعات روز جمعه (جمعه) در توییتی ادعا کرد کدام ممکن است روز شنبه برای دیدار همراه خود علی باقری، مذاکره کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران به تهران بازدید می تدریجی.

وی در توئیتی نوشت: فردا (شنبه) برای دیدار همراه خود علی باقری به تهران بازدید می‌کنم. برای تعمیر خلأهای باقی مانده در مذاکرات وین کسب اطلاعات در مورد برجام امتحان شده خواهیم کرد. باید این مذاکرات را تمام کنیم. خیلی مسائل در معرض خطر است.

دقایقی بعد، خبرنگار وال استریت ژورنال به نقل اجتناب کرده اند دارایی ها آگاه گزارش داد کدام ممکن است مورا پس اجتناب کرده اند بازدید به تهران برای نوک دادن به مذاکرات به واشنگتن بازدید خواهد کرد.

بازدید مورا بر مقدمه هماهنگی صورت گرفته را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیش اجتناب کرده اند این نیز ادعا شده بود کدام ممکن است به تقاضا مورا دیدارهایی بین مورا را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی اجتناب کرده اند افسران ارشد جمهوری اسلامی ایران برگزار ممکن است.

وی در همین راستا به خبرنگار «فارس» اظهار داشت: {در این} بازدید ۲ طرف فینال تحولات مذاکرات را بازرسی کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید با اشاره به موضوعات باقی مانده گفتگو خواهند کرد. مورا روز دوشنبه پس اجتناب کرده اند این دیدار برای گفتگو همراه خود افسران آمریکایی به واشنگتن بازدید خواهد کرد.

شایان اشاره کردن است کدام ممکن است انریکه مورا معاون وزیر امور خارجه اتحادیه اروپا در گذشته تاریخی ۱۳ اکتبر ۲۰۱۴ برای گفتگو با اشاره به روابط دوجانبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتیازات جهان ای اجتناب کرده اند جمله تحولات افغانستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید یمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این گفتگو برای تعمیر تحریم های سرکوبگرانه به تهران بازدید کرد. بیگانه جلب رضایت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید صحبت کرد.

وی علاوه بر این پیش اجتناب کرده اند تصدی سمت در وزارت امور خارجه همراه خود حسین امیرعبداللهیان کدام ممکن است برای تحلیف آیت‌الله العظمی به تهران بازدید کرده بود، دیدار کرد.