دوره دانشجو محور با عنوان دایره مرکزی؛ همیم برگزار می شود – اردوی خوش خبر


به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب، خبرگزاری آنا از بوشهر به نقل از حجت الاسلام و المسلمین عباس دشتی به عنوان رئیس دولت در یکی از دانشگاه های استان بوشهر، از ابتدای شروع به کار دبیرخانه، دوره توانمندسازی فرهنگی، سیاسی، و فعالان اجتماعی با عنوان «حلقه مرکزی» «ها میم» به معرفی دانشجویان دانشگاه استان بوشهر پرداختند.

حجت الاسلام دشتی با تاکید بر برگزاری رویدادهای فرهنگی و ایجاد جریان دانشجویی گفت: این طرح برای تقویت و سازگاری دانشجویان فعال فرهنگی با دانشگاه ها و انقلابیون جریان ساز ایجاد شد.

رئیس هیئت استاد اعظم چینگ های در دانشگاه استان بوشهر گفت: اساس تدریس کتاب معارف اسلامی، همرزمان حسین (ع) و خط امام (ره) است.

وی با اشاره به اینکه در این دوره آموزش های جانبی در قالب تالار گفتگو برگزار می شود، تصریح کرد: در دوره های آموزشی این طرح مهارت های ارتباطی موثر، فنون ارتباطی و برنده- متقاعدسازی، مدیریت شبکه های اجتماعی، مدیریت زمان ، تفکر انتقادی و نظام ها و ارائه نشست های علمی از قبیل بررسی دستاوردهای انقلاب اسلامی، فرآیندهای جاری دانشگاه و مقایسه های حکومتی امیرالمومنین (ع) جمهوری اسلامی.

این مقام مسئول اضافه کرد: بر اساس برنامه ملی، فعالیت های فکری، تورهای علمی، صندلی رایگان، نمایش فیلم و مصاحبه، گفتگو با مسئولان استانی، دیدار با مقامات دانشگاهی و دانشگاهی و برنامه های ورزشی و تفریحی برگزار می شود. اصطلاح است

دوره ای دانشجو محور با عنوان

نماینده نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه استان بوشهر با اعلام اینکه متقاضیان می توانند برای ثبت نام به دفتر نهاد رهبری در استان ها مراجعه کنند، گفت: این طرح برای ۲۵۰ نفر از فعالان دانشجویی در استان ها است. دوره ۲۹ مرداد تا ۱۱ شهریور در استان ها و در اردوهای جداگانه برای دانش آموزان خواهر و برادر برگزار می شود.

انتهای پیام/