رفتن به نوشته‌ها

دوباره برای زندگی واقعی آماده است


روز کریسمس تقریباً به پایان رسیده است ، و من بسیار خوشحالم. *grinch cue music*

کریسمس همیشه برای من تعطیلات سختی بوده است و برای شریک زندگی من نیز معلوم می شود. این یک تصویر مزخرف از نحوه گذر هر سال است ، بنابراین من تمایل دارم به نوعی … نزدیک شدن آن را نادیده بگیرم ، بیشتر یا کمتر؟ ما هر دو ملحد هستیم و بنابراین این تعطیلات هیچ معنای مذهبی خاصی ندارد ، اگر غیر از این باشد ، صرفاً فرهنگی است. ما سنت های خود را داریم ، مانند تماشای فیلم های ویژه و انیمیشن مانند Rankin/Pass جان سخت آن فیلم های کریسمس که همیشه فراموش می کنید فیلم های کریسمس هستند. و البته ما همیشه برنامه داریم که یک غذای خوشمزه شامل گوشت خوک داشته باشیم. اما این در مورد آن است. بعضی سالها درخت مصنوعی سفیدم را گذاشتم ، بعضی سالها (مثل این یکی) نه.

امسال احساس کردم از همه چیز کناره گیری کرده ام و در مجموع قطعاً پرده ای از افسردگی برای مدتی بر سر ما آویزان بود. (بله ، علیرغم همه چیزهای خوبی که در مورد آنها صحبت کردم ، افسردگی در طول سال در نقاط مختلف متفاوت بوده است.) بیا در روز بزرگ ، متوجه شدم که ایده خوبی است که برخی از نشانه های جشن را دریافت کنم ، از جمله برخی هدایایی ، که من فقط انجام ندادم – به نظر نمی رسد که واقعاً مهم باشد ، اما من فکر می کنم آنها واقعاً اهمیت دارند ، حتی برخی چیزهای کوچک ، یک چیز درخشان برای گمانه زنی و پوزش با شور و شوق … من بهتر آماده خواهم شد سال آینده.

با وجود همه اینها ، ما یک روز خوب را با خوردن غذای باقیمانده از غذای خوشمزه ای که دیروز با هم داشتید ، خوردیم ، چرت های طولانی بعد از ظهر را با هم دیدیم ، و چیزهایی مانند داستان کریسمس ترور JFK و مسابقات بزرگ تنیس. من همچنین موفق شدم دسته ای از کوکی های کریسمس را جمع آوری کنم – کوکی های عجیب و غریب گورخری از خوش اشتها – زیبا و خوشمزه بود. (در صورت تمایل به دیدن او به سبک امی جی ، تصویری در اینستاگرام من وجود دارد.)

فردا به سر کار می روم و احساس آرامش می کنم که فصل تعطیلات به پایان رسیده است. بله ، شب سال نو وجود دارد ، اما این برای من چندان مهم نیست و یک نوع رویداد نیست. من مشتاقانه منتظر شروع مجدد و زندگی عادی بدون هیچ استرسی هستم که به نظر می رسد تعطیلات پایان سال به همراه دارد – و این شیوه ای است که ما انجام می دهیم ، یعنی به سختی برای هیچ کدام ثبت نام می کنیم!

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *