رفتن به نوشته‌ها

دهلی آکولا پزشک را متهم کرد که به تجاوز به کمک یک بیمار غیرطبیعی قربانی با جرم جنسی پلیس تجاوز کرده است


نکات اصلی داستان

  • پزشک AIIMS در 10 اکتبر در خانه مهمانی برگزار کرد
  • با دعوت از همکار خود به مهمانی تجاوز کنید
  • بیمار قربانی برای معاینه چشم به آکولا آمد
  • دکتر به زور قربانی شهوت شد

یک پزشک ارشد در AIIMS در دهلی همکار خود را قربانی شهوت کرد. این حادثه توسط پزشک متهم در منزل وی انجام شد. جایی که او با همکارش در حزب تماس گرفته بود. از سوی دیگر ، در آکولا ، ماهاراشترا ، یک پزشک دچار شهوت شده بود و با بیمار خود رابطه غیر طبیعی داشت. قربانی با طرح شکایت پلیس به دادگستری مراجعه کرد.

یک پزشک ارشد در بیمارستان AIIMS که در منطقه ایستگاه پلیس Hauz Khas در دهلی جنوبی زندگی می کند در 10 اکتبر مهمانی را در خانه او برپا کرد. در آنجا نیز با یکی از همکارانش تماس گرفت. گفته می شود پزشک در آنجا به پزشک زن تجاوز کرده است. شکایت توسط خود قربانی با مراجعه به کلانتری ارائه شد. اکنون پلیس پس از ثبت پرونده در حال تحقیق است. اما تاکنون پزشک متهم در این پرونده دستگیر نشده است.

تجاوز به یک بیمار غیرطبیعی

از سوی دیگر ، یک مورد شگفت انگیز در آکولا ، ماهاراشترا رخ داده است. جایی که پزشک حادثه ای از رابطه غیر طبیعی با بیمار انجام داد. پس از این حادثه ، قربانی به کلانتری مراجعه کرده و ماجرا را به پلیس گزارش می دهد. پلیس پس از طرح شکایت پزشک متهم را دستگیر کرد.

همچنین بخوانید – چرا وزیر محاراشترا ، نواب ملک ، اتهامات جدی علیه بانک مرکزی ملی مطرح کرد ، از سمیر خان کاملاً مطلع باشید

باانو پراتاپ مدهاوی ، با ارائه اطلاعات به آج تاک ، مسئول ایستگاه پلیس خط مدنی ، گفت که دکتر آنانت شویل ، پزشک متخصص که به آکولا آمده بود ، قبلاً چنین حادثه وحشتناکی را با یکی از دوستان قربانی مرتکب شده بود. قربانی یک روزنامه نگار در یک کانال خصوصی YouTube است. او برای اطلاع از حقیقت اولین حادثه به پزشک مراجعه کرد. دکتر لباس او را به زور از تنش درآورد و با او رابطه غیر طبیعی داشت.

پس از حادثه ، خود قربانی به پلیس رسید و همه چیز را به پلیس گفت. پلیس بلافاصله پرونده ای را علیه پزشک متهم تحت بند 377 در مورد شکایت قربانی ثبت کرد. پلیس برای اقدام بیشتر پزشک متهم را دستگیر کرد.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *