در حاشیه شهر مهران وسایل نقلیه کافی برای جابجایی زائران وجود دارد – کمپ جدید خوب


استاندار ایلام گفت: در مرز مهران تجهیزات لازم برای بازگشت زائران به کشور و انتقال آنها به شهرها و استان های خود وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از گروه فرهنگی خبرگزاری آنا، حسن بهرام نیا استاندار ایلام در گفت و گو با خبرنگار رادیو اربعین با بیان اینکه از روز پنجشنبه تا امروز حدود ۴۰ هزار زائر از طریق مرز مهران وارد کشور شدند، گفت: و حدود ۷ هزار نفر برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی از مرز خارج شدند، افزود: در حال حاضر برای انتقال زائران به استان ها و شهرستان ها مشکلی نداریم و اتوبوس و وانت به اندازه کافی در ایستگاه اربعین و برکت در پایانه مرزی وجود دارد. برای انتقال زائران».

این مقام دولت ایلام با بیان اینکه در مرز مهران امکانات لازم برای تامین آذوقه و پذیرایی از زائران وجود دارد و کادر درمانی و پزشکی نیز در مرز مستقر هستند تا در صورت نیاز زائران به آنها مراجعه کنند، ادامه داد: خوشبختانه در یک روز اخیر شاهد کاهش دما از ۴۹ درجه به ۳۷ درجه بودیم که زائران مشکل را کاهش دادند.

استاندار ایلام گفت: در اینجا از همه کسانی که قصد زیارت عراق و زیارت عتبات عالیات را دارند دعوت می کنیم از این فرصت استفاده کنند چرا که امکانات برای شرکت در این راهپیمایی وجود دارد.

انتهای پیام/