رفتن به نوشته‌ها

در آشپزخانه با پیتر – سارا گلدشتاین


اسم: پیتر گرانت

حرفه: شرکت های ارتباطی

این موقع کی سنگسار شدی؟ شریک من هنریک

1-2 قضاوت برای خلاصه کردن زندگی شما در حال حاضر: سازگاری با این عادی جدید کار در خانه و ملاقات با دوستان به صورت مجازی یا از راه دور چالش برانگیز بوده است. با این حال ، در مقایسه با بسیاری از همکاران و دوستانم که بچه دارند ، من با چنین چالش هایی روبرو نشده ام و از داشتن شغلی مطمئن ، شریک حمایتی و خانه ای فوق العاده برای قرنطینه سپاسگزارم.

این اواخر چه نوع غذایی را دوست دارید؟ اسفناج! من سعی کردم صبحانه از غلات شیرین دوری کنم و شروع به تهیه اسموتی ها و شیک های خودم کردم. به علاوه ، برای سالادهای تابستانی مناسب است که آب و هوای بهاری فوق العاده ای را که در ونکوور تجربه کرده ایم برشته کنید.

3 مورد مواد غذایی غیرقابل مذاکره در حال حاضر چیست؟

1- نان را برای میان وعده های برشته (با آووکادو یا تخم مرغ) بریزید

2. برش آناناس (معتاد)

3. شراب زیاد و زیاد!

چگونه و در کجا از آشپزی الهام می گیرید؟ ما از کتابهای آشپزی برخی از رستوران های محلی مورد علاقه خود استفاده کرده ایم تا غذاهای امضای خود را در دست بگیریم که نمی توانیم منتظر بازگشت آنها باشیم.

غذای مورد علاقه شما که هنگام سنگسار کردن درست کردید چیست؟ سالاد گالاس ، سبزها و گورگونزولا – برای سرو با ماهی تازه شگفت انگیز است!

اخیراً چه نکته آشپزی آموخته اید؟ از کره خجالت نکشید!

اگر بپرسید رستوران مورد علاقه شما برای خوردن چیست؟ کافه لا کوئرسیا یا آبی آبی

آیا سرگرمی های جدید / کتاب های مورد علاقه / فایل های دلخواه دارید؟ همین الان تمام کردم آقایی در مسکوو من آن را به عنوان یک فرار عالی در حال خواندن بسیار توصیه می کنم.

آیا می توانید یک نکته فعالیتی که شما را متعادل و عاقل نگه می دارد ، ارائه دهید؟ من از وقت اضافی صبح استفاده می کنم که مجبور نیستم لباس بپوشم و به دفتر بروم تا 30 دقیقه بدوم. روشهای عامیانه در این زمان هنوز نسبتاً آرام هستند و این باعث می شود تا صبح انگیزه ام تقویت شود. من سعی می کنم تا آنجا که ممکن است در خارج از خانه بنشینم ، در شرایطی که آب و هوا اجازه می دهد ، برای تماس های کنفرانسی بنشینم و در نتیجه خود را در آخر روز آرام تر می بینم. علاوه بر این ، مسدود کردن تقویم من برای استراحت ناهار مهم است ، برای حفظ برخی از مرزهای زندگی کاری در طول روز.منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *