رفتن به نوشته‌ها

در آشپزخانه با عدن – سارا گلدشتاین


اسم: ادن فیلیپا

حرفه: جواهر فروش

در این مدت با چه کسانی قرنطینه شده اید؟ شریک من آدام و پسر ما به سگ ما کارگو ملقب شدند.

1-2 جمله برای خلاصه کردن زندگی خود در حال حاضر: انحصار

اخیراً چه نوع غذایی را دوست داشتید؟ کرفس

چه 3 مورد خواربار فروشی / اقلام انبار غیرقابل مذاکره هستند؟ 1- برنج

2- بلوبری منجمد

3. کامبوچا – من الان سیر نمی شوم!

چگونه و کجا از الهام آشپزی استفاده می کنید؟ آیا کتاب/وبلاگ آشپزی مورد علاقه دارید؟الهام می آید و می رود. من معمولاً دوستان را بررسی می کنم تا ببینند آنها چه می کنند و از آنها الهام می گیرم ، یا در اینستاگرام ورق می زنم و می بینم Bon Appetit جوان چه غذایی می پزد.

غذای مورد علاقه شما در دوران قرنطینه چیست؟؟ توفو ترد + برنج سرخ شده کیمچی https://pinchofyum.com/kimchi-fried-rice

یکی از نکات آشپزی که اخیراً آموخته اید چیست؟ من این هفته مافین زغال اخته درست کردم و فهمیدم که پوشاندن توت ها در کمی آرد به آنها کمک می کند تا به پایین فرو روند.

در صورت درخواست آن ، رستوران غذای مورد علاقه شما چیست؟ ما هفته گذشته از اتحادیه سفارش دادیم و این بوسه *سرآشپزها بود *. آنها یک کاسه پولنتا دارند که من عاشق آن هستم.

آیا سرگرمی های جدید / کتاب های مورد علاقه / پادکست های مورد علاقه دارید؟ من کتاب سالی رونی را خواندم مردم عادی و سپس بلافاصله بعد از کتاب دیگر او گفتگو با دوستان – آنها سریع خواندند و من نمی خواستم هیچ کدام را تمام کنم!

آیا می توانید یک توصیه یا فعالیت ارائه دهید که شما را در این مدت ایمن نگه دارد؟ من اغلب دوش می گیرم و مطمئن می شوم که همیشه یک کتاب در حال حرکت دارم. من همچنین از طریق چت تصویری با دوستان و پیاده روی با سگ در کلاس های Peleton شرکت کرده ام. در مجموع ، همه این موارد به من کمک کرده است که احساس تعادل خوبی داشته باشم.منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *