رفتن به نوشته‌ها

در آشپزخانه با جیک و دانیل – سارا گلدشتاین


اسم (ها): جیک و دانیل گلدبرگ

حرفه (ها): جیک کارآفرین و بنیانگذار NIKUFarms.com است. دانیل مدیر محصول است و در حال حاضر در مرخصی زایمان به سر می برد.

در این مدت با چه کسی مقیاس می شوید؟ ما دو نفر و بچه 3 ماهه مان!

1-2 قضاوت برای خلاصه کردن زندگی شما در حال حاضر: اتاق بچه اتاق او و دفتر جیک است ، بنابراین ما تمام روز در اتاق کار شبگردی انجام می دهیم. قهوه درست کنید و روی بالکن بنشینید ، برای کار به اتاق بچه بروید ، با مادر قدم بزنید ، ناهار درست کنید ، با بچه بازی کنید ، کمی نظافت کنید ، شام درست کنید ، بخوابید ، بخوانید و تکرار کنید!

این اواخر چه نوع غذایی را دوست دارید؟ ما وسواس هوموس خانگی داریم. وقتی جیک دسته جدیدی تولید می کند ، ما آن را تمام روز هر روز مصرف می کنیم تا کار تمام شود.

3 مورد مواد غذایی غیرقابل مذاکره در حال حاضر چیست؟

  1. نخود خشک شده
  2. گوشت
  3. یک سیب

چگونه و در کجا از آشپزی الهام می گیرید؟ ما قسمت های بیشتری را از کانال یوتیوب Bon Appetite تماشا کرده ایم و از آنجا الهام گرفته ایم. جیک برخی از دستور العمل های کتاب آشپزی “Ottolenghi Simple” را امتحان کرده است ، اما ما اغلب تمام مواد لازم برای تهیه بیشتر دستور العمل ها را نداریم زیرا در این مدت به سختی می توان برخی از مواد را تهیه کرد.

غذای مورد علاقه شما که هنگام سنگسار کردن درست کردید چیست؟ استیک گوشت گاو با عسل سیر کبابی. جیک صاحب nikufarms.com است بنابراین ما به طور منظم از گوشت های مرتعی به خانه تحویل می گیریم و نگران تمام شدن اجناس گوشت در فروشگاه مواد غذایی نباشید. یکی از مزارع شریک او نیز عسل می فروشد ، بنابراین ما می دانیم که اغلب همه چیزهایی را که برای تهیه آن عسل نیاز داریم در اختیار خواهیم داشت.

آویشن ماریناد جیک به مدت 24 ساعت در: ½ فنجان عسل (نیکو فارمز) 1 فنجان سس سویا 4 حبه سیر خرد شده و خرد شده. سپس روی ذغال سنگ قرار می گیرد تا درجه حرارت به 140 درجه برسد (ما به پختن گوشت با دماسنج اعتقاد داریم ، بنابراین هر بار گوشت درست بیرون می آید). گوشت را به برش های نازک برش دهید و سپس روی سالاد ، پوره سیب زمینی ، ساندویچ ، حمص یا به تنهایی قرار دهید.

اخیراً چه نکته آشپزی آموخته اید؟ هنگام پخت ، تخم مرغ باید در دمای اتاق باشد. به نظر می رسد این به تخم مرغ ها کمک می کند تا به طور یکنواخت مخلوط شوند و مخلوط را به طور یکنواخت افزایش دهند!

اگر بپرسید رستوران مورد علاقه شما برای خوردن چیست؟ با کمال تعجب ، ما فقط یک بار از زمان انزوای اجتماعی پرسیدیم. این یک پیتزا از پیتزا نوا بود و جالب اینکه به محض خوردن آن متوجه شدیم که بیرون غذا خوردن ممکن است بیش از حد باشد.

آیا سرگرمی های جدید / کتاب های مورد علاقه / فایل های دلخواه دارید؟ دانیل به شیرینی پزی (چه کسی این کار را نکرده است) و نقاشی پرداخت. ما همچنین در سری کتاب های گابریل آلون از دانیل سیلوا در مورد یک مامور مخفی اسرائیلی هستیم. مجموعه کتاب ها عالی است زیرا تعداد زیادی کتاب برای خواندن در آینده خواهید داشت. در این مجموعه 20 کتاب وجود دارد!

آیا می توانید یک راهنمایی یا فعالیتی ارائه دهید که در این مدت پایه و اساس شما را حفظ کند؟ حداقل یکبار در روز بیرون بروید ، حتی وقتی بیرون هوا سرد است. برای ما ، این بدان معناست که فقط یک لیوان شراب را در ایوان جلویی در پایان روز میل کنید.منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *