رفتن به نوشته‌ها

در آشپزخانه با استفانی – سارا گلدشتاین


اسم: استفانی تارتیک (@get.your.phyll)

حرفه: حسابدار / متخصص تغذیه

در این مدت با چه کسی مقیاس می شوید؟ من و سگم برگشتیم تا کمی کنار پدر و مادرم زندگی کنیم تا بتوانیم از حیاط خلوت آنها استفاده کنیم!

1-2 قضاوت برای خلاصه کردن زندگی خود در حال حاضر: کند ، درون نگر ، متفاوت. واقعاً سعی می کنم در حال حاضر با سرعت کند زندگی مبارزه نکنم. او به او تمایل دارد و سعی می کند با همه چیز با عشق رفتار کند.

این اواخر چه نوع غذایی را دوست دارید؟ نارگیل! کره نارگیل ، روغن نارگیل ، آرد نارگیل ، اسیدهای نارگیل ، پرک نارگیل ، شیر نارگیل. می توانید از آن در آماده سازی های شیرین و خوش طعم استفاده کنید ، که باعث می شود بسیار متنوع باشد. غذای مورد علاقه من کاری میگوی قرمز است!

اقلام خواربارفروشی غیرقابل مذاکره/پین کابینت در حال حاضر چیست؟

1. سیب زمینی شیرین ارگانیک – مدت زمان زیادی طول می کشد و می توان آن را پخته ، برشته یا پوره کرد. همچنین سرشار از ویتامین A است!

2. برنج سفید باسماتی – برنج در حال حاضر به سختی یافت می شود و دلیل خوبی نیز دارد. این یک کربوهیدرات به راحتی قابل هضم است و کمی از آن تا حد زیادی پیش می رود.

3. کلم بروکلی- کلم بروکلی را می توان به مدت طولانی در یخچال نگهداری کرد. دلیل اینکه من آن را بسیار دوست دارم این است که تقریباً هیچ کلم بروکلی وجود ندارد. اگر ساقه ها را جدا کرده و آنها را سالاد می کنید ، افزودنی فوق العاده ای برای هر سوپ یا سالادی است!

چگونه و از کجا الهام بخش آشپزی می گیرید؟ بیشترین الهام خود را در فروشگاه مواد غذایی پیدا می کنم. من به میوه ها و سبزیجات تازه در فصل اجازه می دهم که مرا راهنمایی کند که چه چیزی را تهیه کنم یا بخورم. با این حال ، یکی از وب سایت های مورد علاقه من برای الهام ، Nom Nom Paleo است!

غذای مورد علاقه شما که هنگام سنگسار کردن درست کردید چیست؟ غذای مورد علاقه من کوکی های شکلاتی دوتایی شکلاتی تهینی است. دستور تهیه را می توانید در اینستاگرام @get.your.phyll @پیدا کنید

اخیراً چه نکته آشپزی آموخته اید؟ فراموش کردن محیط زیست در زمان همه گیری آسان است. یکی از نکات آشپزی مورد علاقه من این است که تمام ضایعات سبزیجات را در یک کیسه در فریزر نگه دارید و وقتی پر شد ، از آن برای تهیه آب سبزیجات استفاده کنید! این به کاهش ضایعات و طعم غذا کمک می کند!

اگر بپرسید رستوران مورد علاقه شما برای خوردن چیست؟ تازه کار من در دوران COVID است ، نه در طول COVID. من به کاسه الهه وسواس دارم و به معنای واقعی کلمه نمی توانم چیز دیگری بخواهم! همیشه آن سس تاپیرو رایو اضافی را تهیه کنید!

آیا سرگرمی های جدید / کتاب های مورد علاقه / فایل های دلخواه دارید؟ من مشغول خواندن بوده ام ذهن خودت توسط کلی بروگان او یک روانشناس جامع نگر است که معتقد است بهترین راه برای رهایی از درد ما از طریق او است. پادکست مورد علاقه من Ben Greenfield ، To Be Magnetic و The Life Stylist Podcast است.

آیا می توانید یکی از مهمترین فعالیتهایی را معرفی کنید که باعث می شود در این مدت پایه و اساس خود را حفظ کنید؟ بهترین توصیه من این است که نوعی روال را رعایت کنید. اگر هر روز از خواب بیدار شده اید و قبل از COVID مدیتیشن کرده اید ، سعی کنید هر روز در طول COVID بیدار شوید و مدیتیشن کنید. حفظ ثبات در چنین مواقعی بسیار مهم است زیرا باعث می شود احساس کنید زندگی شما تا حدودی تحت کنترل شما است. کار دیگری که من سعی می کنم هر روز انجام دهم این است که پای برهنه ام را به مدت 20 دقیقه روی زمین بگذارم. وقتی این کار را می کنم بدن و ذهنم کاملاً آزاد می شود – و این رایگان است!منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *