رفتن به نوشته‌ها

درپوش را باز کنید [Even if Your Body is a Fickle Mistress]


در حدود تابستان 2020 ، چرب می شود و ...  بازکردن درپوش موتور با مکانیک ...

در حدود تابستان 2020 ، چرب شد و کاپوت توسط یک مکانیک باز شد …

اجازه دهید داستانی درباره بدن ما به عنوان وسیله نقلیه دوست داشته باشم.

در زندگی ، من همیشه علاقه ای به عملکرد داخلی وسایل نقلیه نداشتم.

نمی ترسم اعتراف کنم که بودم نه آشنا (بخوانید: ناتوان) درباره موتور ، قطعات آن ، عملکرد داخلی ، قابلیت ها و غیره.

تنها چیزی که واقعاً می دانستم این بود که برخی چیزها را کجا قرار دهم. گاز را کجا بگذاریم ، روغن را کجا بگذاریم ، مایع شستشوی شیشه را کجا قرار دهیم.

سپس ، در مارس 2020 ، من یک بیمه قدیمی 85 شور خریدم. من عاشق کامیون خود هستم و تصمیم گرفتم که زمان مناسب است (بخوانید: اگر الان نه ، کی ؟!) بیش از هر زمان دیگری در مورد نحوه کار وسایل نقلیه و همه چیز درباره آن – زیرا ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که من باید بیشتر از یک خرس معمولی بدانم. (بخوانید: سفر کردن و نبودن در مکانیک های مورد علاقه محلی مورد علاقه من.)

اما من همچنین آموختم که نمی توانم مکانیک شوم.

به عنوان یک کارآفرین شلوغ ، من وقت نداشتم که برای خواندن کتاب Trucks for Beginners یا حتی شرکت در برنامه آنلاین مبانی مکانیک خودرو سرمایه گذاری کنم.

بنابراین من این کار را به ساده ترین شکل ممکن انجام دادم.

جلد را باز کردم. باهاش ​​نشستم خیره شدم. من عدم آگاهی و ناراحتی خود را تشخیص دادم. من مکانیکی را پیدا کردم که مایل بود نه تنها برای من در چنین جانوری قدیمی تعمیر کند ، بلکه در طول راه به من آموزش دهد. گاهی اوقات کلماتی که از دهانش بیرون می آید در ذهن من ترجمه نمی شود ، بنابراین از او می خواهم که آنها را برای من ساده کند تا بدانم چه کار کنم. چیزهای زیادی برای دانستن و یادگیری وجود دارد.

کاپوت را بارها و بارها باز می کنم. این یکبار کار نبود این یک فرایند است. [3 Reasons Why You’re Not Eating the Way You Want to – and How to Change That!] وقتی چیزهایی را به خاطر نمی آورم ، از دست خودم عصبانی نمی شوم – این اطلاعات زیادی است و من باید برای مغزم صبور باشم زیرا یاد می گیرد بسیاری از زبان های تازه کشف شده را حفظ کند.

pexels-photo-262488.jpeg.jpeg

من متوجه شدم که قبل از اینکه حتی ماشینم را بردارم ، به سادگی خودم را از اینکه بدانم زیر کاپوت چیست ، “مسدود” کرده بودم. من می توانم آن را به هر شکلی که می خواهم ترسیم کنم – “من یک دختر هستم” “من هیچ علاقه ای ندارم” یا “من در ذهنم جایی برای این چیزها ندارم” – اما حقیقت این است که من این کار را نکردم می خواهم او یاد بگیرد من خودم را از این کار منع کردم مسئولیت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد او. ناگهان ، شما آن را تغییر می دهید.

[Read: 5 Easy Ways to Keep Your (Life) Plate Clean & Stop Stress Eating]

و اینجا استعاره است. گاهی اوقات در بدن ما نیز اتفاق می افتد. ما می توانیم ده ها سال را صرف “مسدود کردن” یادگیری در مورد چیزهای درون بدن خود ، غذاهایی که هیچ فایده ای برای ما ندارند یا گوش دادن به پیامهای بدن خود ، کنیم. سپس اتفاقی می افتد که ما را مجبور به نگاه می کند. حتی وقتی نمی خواهیم یا احساس می کنیم زمان نداریم یا باید ، ما “من مجبورم” را روشن کرده ایم – اگرچه ناراحت کننده است.

وسایل نقلیه (به ویژه کامیون های قدیمی!) یک معشوقه بی ثبات هستند.

مانند بدن ما ، این یک پازل است که دارای قسمتهای متحرک زیادی است. اما مهم نیست که بدن شما چقدر “غیر عادی” است ، با شما ارتباط برقرار می کند!

اما من نه تلاش مکانیک بودن و اطمینان از اینکه من به اندازه کافی نمی دانم. من در حال یادگیری هستم و اجازه می دهم تسلط بر مکانیسم های اطراف من به آرامی از طریق اسمز به من نفوذ کند. با بازکردن این درب ، بارها و بارها. آسان و ناراحت کننده نیست. (و مانند تغذیه ، هرچه بیشتر بدانم ، بیشتر می دانم که نمی دانم.)

اما من این کار را مرحله به مرحله انجام می دهم.

مانند همه چیز ، متغیرهایی وجود دارد – برای مثال ، شما ممکن است این پست را بخوانید و فکر کنید “من فقط درب را باز نکرده ام ، اما من در یادگیری تغذیه وسواس دارم!” ما می توانیم همه چیزهای خوب را نیز از بین ببریم. در صورتی که تمام وقت خود را روی دانش تغذیه سرمایه گذاری کرده اید ، در این مدت ، در واقع تمام مدت آن را در درون خود داشته اید ، آنچه باید بخوانید.

با باران چت رزرو کنید

103-DSC_1897.jpg

بررسی تغذیه ، آنچه می تواند برای شما انجام دهد ، و حرکت در اطراف غذاهای محلی در جهان ما اکنون حیاتی است. کشف محرک های هوس انگیز ، کنار گذاشتن فرهنگ رژیم غذایی و خوردن غذای تمیزتر تا بتوانید احساس بهتر و سیری بیشتری داشته باشید بسیار قدرتمند است. اما برای رفتن به مدرسه و متخصص تغذیه شدن لازم نیست زندگی خود را تغییر دهید تا بدانید به چه چیزی نیاز دارید. می توانید به سادگی گشت و گذار کنید ، زیر فرش را نگاه کنید ، نگاه کنید ، کمی مطالعه کنید ، در مورد آن فکر کنید و با آن بنشینید. بدون فشار ، فقط ببینید. فقط زیر کاپوت بنشینید و استراحت کنید ، با تمام قسمتهای بدن خود که به آنها توجه نکرده اید یا زیاد به آنها توجه نکرده اید بنشینید و آنچه را که نمی دانید و آنچه را که می توانید کشف و یاد بگیرید ببینید. و اگر “ماشین” شما خراب شد و مجبور شدید به زیر کاپوت نگاه کنید ، بدانید که در اطراف شما پشتیبانی می شود تا شما را به جایی که باید بروید برساند. من می توانم از سفر سلامتی شما حمایت کنم. بنابراین ، جلو بروید ، درب را باز کنید.

درست مثل یک فایل بسیار مکانیک بیمار ، من اینجا هستم تا از شما حمایت کنم.

xo

websignature.jpg

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *