درخواست های عابدزاده، بیرانوند، ترابی و مهدی پور از رئیس فدراسیون | مشکوک شدن ۴ تبعه ایرانی در ارتش قطربه گزارش همشهری آنلاین، اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران با هدایت دراگان اسکوچیچ از دو روز پیش در سفر به قطر آغاز شد و این اردو در شرایطی برگزار شد که شاگردان اسکوچیچ هنوز مراحل آماده سازی خود را تکمیل نکرده اند. بازی

امیر عابدزاده، گارد تیم ملی ایران درباره ارزیابی این اردو گفت: این طولانی ترین اردو قبل از جام جهانی است و باید از آن بهره ببریم. مسئولان در تلاش برای انجام یک بازی تدارکاتی هستند. انشاالله همه دست به دست هم بدهیم و متحد شویم تا در جام جهانی لحظات خوبی را سپری کنیم. ما باید از این اردو استفاده کنیم.

وی افزود: اکثر تیم های خوب دنیا مثل انگلیس بهتر از جام جهانی هستند زیرا جام جهانی در پاییز و زمستان برگزار می شود و تیم در اوج است و بازیکنان در پایان سال خسته نمی شوند. جام های جهانی قبلی. ما هم باید فکر کنیم.

مهدی مهدی پور ملی پوش نیز گفت: شرایط خوبی داریم. تیم کار خود را با قدرت انجام می دهد. امیدوارم یک یا دو بازی خوب داشته باشیم تا بهتر برای جام جهانی آماده شویم.

مهدی ترابی، وینگر تیم ملی با بیان اینکه این تیم در قطر شرایط خوبی دارد، گفت: امیدوارم شرایط بهتر شود و بازی خوبی انجام دهیم. تمرکز ما روی ورزش است. ما به یک بازی تدارکاتی نیاز داریم و اگر بازی را انجام ندهیم، رقبا دیر خواهند آمد.

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی نیز گفت: اردوی بسیار خوبی را در قطر به ما داده اند. امیدوارم از این روزه به خوبی استفاده کنید. تیم ما کم کم دارد بهتر می شود. تنها نگرانی ما این است که آنها بازی را دوستانه ندانستند. امیدوارم بتوانیم دو یا سه بازی تدارکاتی انجام دهیم. ما به جام جهانی نزدیک شده ایم و این یکی از مهمترین چیزهای قبل از جام جهانی است.