دایره یزدانی را توضیح دهید!/دیوید تیلور نشکن است – سایت خبر خوب


توجه داشته باشید؛پنجمین جدال حسن یزدانی و دیوید تیلور آمریکایی امشب در بلگراد برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری آنا، سید مهدی فاطمی دو مدعی سرسخت و برتر وزن ۸۶ کیلوگرم جهان پیش از این ۴ بار با یکدیگر مبارزه کرده اند که سهم تیلور در مقایسه با پیروزی حسن یزدانی سه برد بود. . اما برگرداندن موازنه به نفع یزدانی برای حضور در مسابقه امشب، پیروزی در آخرین بازی او مقابل یکی از مدعیان قهرمانی آمریکا و البته برتری فنی و فنی اوست.تکنیک ضربه زننده بوکسور ایرانی و استفاده از هوش برتر و تجربه ارزشمند گذشته. رقابتی که پیروزی یزدانی مقابل این حریف رو به افزایش است.

به طور کلی، سبک کشتی یزدانی که در آن با عقب راندن و بیرون راندن حریفان از تشک بر حریفان مسلط می شود، یک نکته منحصر به فرد محسوب می شود و در این راه، قدرت بدنی بالا و آمادگی مداوم دیوید تیلور. جنبه خوب این قهرمان بزرگ آمریکایی را با ییل ایرانی مقایسه می کند.

یزدانی توانست تیلور را در المپیک شکست دهد، اما اشتباه محاسباتی او را برای کسب دومین طلای المپیک ۲۰۲۴ پاریس به تاخیر انداخت. او به آرامش و تنهایی نیاز دارد تا نسخه دیوید تیلور را در ذهنش شکل دهد. برای حل معمای موفقیت پرافتخارترین قهرمان ایرانی تاریخ که به دور از هرج و مرج و هیجان ایجاد شده در خارج از میدان مسابقه و رویاهای ساخته شده با خیال راحت روی تشک پرید و رنگارنگ ها را به خانه برد، نیاز است. مدال طلا. مردم. آورده شده

اتفاقی که دیشب برای امیرحسین زارع جوان شایسته آملی افتاد باید برای دیگر قهرمانان ما درس عبرت باشد. قهرمانی که باید از مدال طلای سال گذشته دفاع می کرد به مصاف طاها آکگول بازیکن سرشناس سنگین وزن و دارنده عنوان قهرمانی ترکیه رفت و تا آخرین ثانیه در میدان پیروز شد. به مسابقات مقدماتی رفت

زارع در تمام طول مبارزه بر جنگنده ترک برتری داشت اما تغییری نسبت به سبک همیشگی او بود که دستان حریف را فلج کرد و حریف را به سبک حسن یزدانی به تشک انداخت و تا آخرین ثانیه پرونده را پیش برد. و آن اشتباه مرگبار اگرچه حمله لازم نیست و می تواند با زدن کشتی بر روی سر خود کار را تمام کند.

شاید اتخاذ چنین روشی فرماندهی کادر فنی و مخصوصاً پژمان است که به طور خاص تمرین می کند که قطعا نتایج تلخی برای مبارزه ایران به همراه داشت.

لازم است یزدانی امشب پنبه در گوشش بگذارد و فقط نقشه ای را که در سر دارد عملی کند.

انتهای پیام/۴۱۴۶