داروهای ضد افسردگی اغلب برای افسردگی در بارداری بی تاثیر هستند


عکس خبر: داروهای ضد افسردگی اغلب برای افسردگی بارداری بی تاثیر هستند

دوشنبه، ۷ مارس ۲۰۲۲ (اخبار هلث دی)

طبق یک مطالعه جدید، داروهای ضد افسردگی همیشه به کاهش افسردگی و اضطراب در زنان باردار و تازه مادران کمک نمی کنند.

دکتر دکتر، نویسنده ارشد این مطالعه گفت: «این اولین داده طولی است که نشان می‌دهد بسیاری از زنان باردار علائم افسردگی و اضطراب را در دوران بارداری و پس از زایمان گزارش می‌کنند، علی‌رغم انتخاب خود برای ادامه درمان با داروهای ضد افسردگی». کاترین ویسنر او مدیر مرکز آشر برای مطالعه و درمان اختلالات افسردگی در دانشکده پزشکی دانشگاه نورث وسترن فاینبرگ در شیکاگو است.

ویسنر در یک بیانیه خبری دانشگاه گفت: تحقیقات جدید به ما امکان می دهد بدانیم این زنان باید به طور مداوم در دوران بارداری و پس از زایمان تحت نظر باشند، بنابراین پزشکان آنها می توانند درمان آنها را برای کاهش علائم آنها تنظیم کنند.

برای این مطالعه، ۸۸ زن باردار آمریکایی از زمانی که به مطالعه پیوستند تا زمان زایمان، و در هفته ششم و چهاردهم پس از زایمان، هر چهار هفته یکبار ارزیابی را تکمیل کردند.

این مطالعه نشان داد که در طول بارداری، ۱۸ درصد از زنان دارای علائم افسردگی اندک، ۵۰ درصد خفیف و ۳۲ درصد علائم بالینی مرتبط با افسردگی داشتند.

با وجود مصرف داروهای ضد افسردگی به نام مهارکننده های انتخابی بازجذب سروتونین (SSRIs)، بسیاری از زنان در طول بارداری و پس از زایمان افسردگی طولانی مدت داشتند.

بر اساس یافته های منتشر شده در ۴ مارس در مجله، اضطراب در زنان تحت درمان نیز رایج بود، و علائم در برخی از آنها به مرور بدتر می شد. تحقیقات روانپزشکی و عملکرد بالینی.

دکتر Dr. کاترین استیکا، استاد بالینی مامایی و زنان در نورث وسترن. غربالگری‌های مکرر به پزشک شما این امکان را می‌دهد که نوع و/یا شدت مداخله را تا زمانی که علائم شما بهبود یابد، تطبیق دهد.

محققان همچنین خاطرنشان کردند که افسردگی در مادران بر نوزادان آنها تأثیر می گذارد.

ویزنر گفت: «این امر کلیدی است زیرا کودکانی که در معرض یک مادر افسرده قرار می گیرند، خطر ابتلا به اختلالات رشدی دوران کودکی را افزایش می دهند.

این مطالعه همچنین نشان داد که زنان باردار که داروهای ضد افسردگی مصرف می‌کنند، مشکلات سلامتی دیگری مانند اضافه وزن، ناباروری، میگرن، اختلالات تیروئید و آسم دارند. سابقه اختلالات خوردن سطوح بالاتر افسردگی را پیش بینی می کرد.

افسردگی و اضطراب ۲۰ درصد از زنان را در دوران بارداری و پس از تولد تحت تاثیر قرار می دهد. به گفته محققان، این به معنای تخمین زده شده ۵۰۰۰۰۰ زن آمریکایی است که در دوران بارداری بیماری روانی دارند یا خواهند داشت.

اطلاعات بیشتر

March of Dimes اطلاعات بیشتری درباره افسردگی در دوران بارداری دارد.

منبع: دانشگاه نورث وسترن، انتشار خبری، ۴ مارس ۲۰۲۲

اخبار پزشکی
حق چاپ © ۲۰۲۱ HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.
پرسش


افسردگی a(n) __________ است.
پاسخ را ببینید


رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/