رفتن به نوشته‌ها

دادگاه درخواست وثیقه برای مامور سابق خدمات زندان آمیتاب تاکور را رد کرد


نکات اصلی داستان

  • دادگاه درخواست آمیتاب تاکور را رد می کند
  • در دادگاه ADJ-1 بحث وثیقه وجود داشت

دادگاه ADJ دستور رد وثیقه ارائه شده توسط افسر سابق سرویس زندان اسرائیل ، آمیتاب تاکور را صادر کرد. در دادگاه ADJ-1 علیه Thakur در مورد وثیقه FIR علیه Thakur در پرونده خودسوزی توسط قربانی تجاوز جنسی Varanasi در دادگاه عالی در ایستگاه پلیس Hazratganj ، Lucknow مطرح شد.

بر اساس اطلاعات ، در درخواست آمیتاب تاکور گفته شد که وی به اشتباه درگیر شده است و در آخرین ویدئوی پیش از دیوان عالی کشور ، تنها او از هفت نفر مجرم شناخته شد ، در حالی که حقیقت این است که او فقط آزاد شد. وظیفه قانونی وی ، و اطلاعاتی که به آنها رسید برای انجام اقدامات لازم به مراجع ذیصلاح ارسال شد.

در همان زمان ، اعتراض شدیدی علیه آمیتاب در این مورد از سوی دولت صورت گرفت و اتهامات جدی علیه آمیتاب مطرح شد. سپس ، ADJ رئیس وزیر به تریپاتی دستور داد تا وثیقه آمیتابه را رد کند.

به شما اطلاع دهیم که آمیتاب تاکور ، افسر سابق سرویس زندان های اسرائیل در پرونده مربوط به خودکشی قربانی تجاوز دستگیر شده است. همچنین آمیتاب قربانی تجاوز را متهم به سازماندهی یک توطئه جنایی علیه قربانی ، با تحریک مختار انصاری ، برای نجات آتول رای نماینده پارلمان متهم به تجاوز و تجاوز به وی کرد.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *