رفتن به نوشته‌ها

خوش آمدی! خوش آمدید وارد شوید…


دستور پخت

دستور العمل های موجود در وب سایت به هر مرحله بعد از WLS کمک می کند و برای سه مرحله اصلی بعدی کدگذاری شده است – مرحله مایع قرمز ؛ مرحله کهربا نرم / پوره شده ؛ سومین مرحله سبز “خوردن برای زندگی” است. هر دستور غذا شامل تجزیه کالری ، پروتئین ، کربوهیدرات و چربی است. دستور العمل ها همچنین برای مناسب بودن آنها برای انجماد و خوردن گیاهخواری کدگذاری شده اند. دستورالعمل هایی برای اندازه وعده ها نیز ارائه شده است و فرض کنید شما با خانواده و دوستان غذا می خورید ، بنابراین اندازه قسمت WLS داده و توصیه می شود.

توصیه های سبک زندگی

با این حال ، شیوه زندگی جدید درمان چاقی فقط در مورد غذا نیست – همچنین در مورد ورزش ، تغییر رفتار و روابط و پایبندی به داروهای ضروری است. برخورد با موقعیت های نگران کننده که می تواند مانع بهترین نیت ها شود ؛ برخورد با موقعیت های اجتماعی مانند غذا خوردن در بیرون ؛ یافتن ایده های جدید برای تغییر اندام از طریق نکات مد و زیبایی. و ایجاد عادات سالم جدید به جای عادت های قدیمی و مخرب. سایت نیز این موضوع را پوشش می دهد.

عملیات

این وب سایت انواع جراحی ارائه شده برای کسانی را که مایلند بیشتر بیاموزند را پوشش می دهد تا آنها و تیم چاقی خود بتوانند آگاهانه ترین انتخاب را در دسترس داشته باشند. خانواده و دوستان همچنین ممکن است آنها را در توضیح تفاوت در جراحی و همچنین ارائه راهنمایی در مورد نحوه حمایت از عزیزان در تصمیم گیری های خود مفید بدانند. همچنین رژیم های غذایی قبل و بعد از عمل مورد نیاز قبل و بعد از عمل برای فرایند توانبخشی و موفقیت طولانی مدت مورد بررسی قرار می گیرد.

فروشگاه آنلاین

فروشگاه آنلاین دیگر هیچ یک از کنترل های قسمت های قبلی را انجام نمی دهد ، اما هنوز گزینه ای برای بارگیری کتاب های “بازگشت به باریک” به عنوان PDF برای استفاده فوری وجود دارد.

رسانه های اجتماعی

اکثر رسانه های اجتماعی مرتبط با وب سایت در حال حاضر بسته است اما حساب کارول در اینستاگرام که هر از گاهی “ماجراهای” غذا و انتخاب های او (و همچنین سایر موارد شادی پس از عمل) را به عنوان یک جانباز چاقی پوشش می دهد ، می تواند با استفاده از جاسازی توییت Handle (برای پیوند دادن به آن اینجا را کلیک کنید). صفحات فیس بوک (در برخی موارد) نیز به آنها پیوند داده شده است ، اما نه همه آنها. این ممکن است به این معنی باشد که اگر می خواهید به کار خود ادامه دهید ، باید تنظیمات خود را تنظیم کنید.

صدا زدن

سایت دیگر به صورت روزانه کنترل نمی شود اما نظرات به صورت هفتگی بررسی می شود. وب سایت در حال حاضر به عنوان یک منبع طراحی شده است بنابراین هیچ محتوای جدیدی اضافه نخواهد شد.منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *