خوب ویروس کشنده جدید منتقل شده اجتناب کرده اند طریق کنه در جاری افزایش {در سراسر} آمریکا است


فینال اطلاعات بیماری های عفونی

یک ویروس کشنده جدید منتقل شده از طریق کنه در حال گسترش در سراسر ایالات متحده است

احتمالاً کشنده محققان دانشکده اموری گزارش دادند کدام ممکن است ویروس هارتلند منتقل شده اجتناب کرده اند طریق کنه در جاری افزایش {در سراسر} آمریکا است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون در جورجیا اختراع شده است.

این ویروس برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ در میسوری ایجاد شد، این ویروس در جنوب شرقی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غرب میانه کشف شد تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید توسط کنه های منفرد آشکار تبدیل می شود. تأثیر انگشت ژنتیکی ویروس اختراع شده در جورجیا همراه خود سایر ایالت ها منحصر به فرد است. محققان می گویند این بدان معنی است کدام ممکن است ویروس قابل دستیابی است برای عجله جهش تنبل.

گونزالو وازکوئز پروکوپک، سرپرست نیروی کار تجزیه و تحلیل، ذکر شد: ویروس هارتلند خوب ویروس در جاری ایجاد در آمریکا است. او دانشیار علوم محیطی در دانشکده اموری در آتلانتا است.

واسکز پروکوپک ذکر شد: “هیچ آزمایش هر دو درمانی مناسب برای ویروس {وجود ندارد} را انتخاب کنید و انتخاب کنید میزان سوئیچ آن به انسان خاص نیست.” “یافته های ما به درک خوب پاتوژن ضعیف {کمک می کند} کدام ممکن است ممکن است به حداقل یک ضرر بهداشت کلی تغییر شود از افراد زمان بیشتری را در خارج اجتناب کرده اند منزل سپری می کنند، چه برای اوقات فراغت هر دو کار.”

در سال ۲۰۰۹، ۲ شخص در میسوری همراه خود تب بالا، اسهال، دردهای عضلانی، زیرین بودن انواع گلبول های سفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پلاکت خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر علائم بیماری منتقله اجتناب کرده اند طریق کنه در بیمارستان بستری شدند. محققان این بیماری را کدام ممکن است قبلاً دیده نشده بود، قلبت نامیدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید دریافتند کدام ممکن است در کنه های تک ستاره شایع است. آنها علاوه بر این آنتی بادی هایی را برای ویروس در خون آهو را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر پستانداران رام نشده یافتند.

به مشاوره وسط مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری اجتناب کرده اند بیماری های آمریکا، اجتناب کرده اند زمان اختراع آن، بیش از پنجاه مورد ویروس هارتلند در ۱۱ ایالت تبصره شده است.

متنوع اجتناب کرده اند این عفونت ها آنقدر از حداکثر بودند کدام ممکن است مبتلایان مجبور به بستری شدن در بیمارستان شدند. در اشیا معدودی، مبتلایان تحت تأثیر سایر بیماری های مزمن بر تأثیر عفونت جان شخصی را اجتناب کرده اند بازو دادند.

در سال ۲۰۰۵، خوب فرد مبتلا در جورجیا بر تأثیر خوب بیماری ناشناخته درگذشت کدام ممکن است بعداً شناخته شده به عنوان ویروس هارتلند شناخته شد. نیروی کار Vazquez-Prokopec دریافتند کدام ممکن است این ویروس حداقل اجتناب کرده اند سال ۲۰۰۱ در گوزن های گرجستان موجود بوده.

CDC گزارش می دهد کدام ممکن است اجتناب کرده اند سال قبلی، ویروس هارتلند در آرکانزاس، جورجیا، ایلینوی، ایندیانا، آیووا، کانزاس، کنتاکی، میسوری، کارولینای شمالی، اوکلاهما را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنسی کشف شد شده است.

کنه ستاره تنها، کدام ممکن است دارای خوب سطح سفید است کدام ممکن است در پایین شخصی به نظر می رسد تبدیل می شود، آنقدر نوزاد است کدام ممکن است روی منافذ و پوست دیده نمی شود، را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی قابل دستیابی است ندانید کدام ممکن است خواه یا نه سوخت گرفته شده اید هر دو خیر.

نیروی کار تحقیقاتی برای بدست آمده اندیشه ای اجتناب کرده اند میزان شیوع ویروس در گرجستان، نزدیک به ۱۰۰۰۰ کنه را ترکیبی آوری کرد. محققان دریافتند کدام ممکن است اجتناب کرده اند هر ۲۰۰۰ نفر خوب نفر ناقل ویروس هارتلند است.

ویروس ستاره تنها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویروس قلبی کدام ممکن است حامل قابل دستیابی است افزایش یابد از اصلاحات آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید اثیری در نتیجه زمستان‌های خوب و دنج‌تر می‌شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به کنه‌ها اجازه می‌دهد گسترش شخصی را افزایش دهند. اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است اشخاص حقیقی بیشتری در نزدیکی مناطق جنگلی اقامت می کنند، احتمال بیشتری موجود است کدام ممکن است همراه خود گوزن ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر حیوانات ناقل ویروس در تصمیم باشند.

این چیزها به افزایش بیماری لایم، یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند عفونت های منتقله اجتناب کرده اند کنه کمک کرد. با این حال دوست ندارم لایم کدام ممکن است خوب میکرو ارگانیسم است را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توان آن را همراه خود آنتی بیوتیک معامله با کرد، ویروس هارتلند هیچ معامله با شناسایی شده است ای ندارد.

ویروس هارتلند ممکن است باعث تب، خستگی، کاهش تمایل به غذا، عوارض، حالت تهوع، اسهال را انتخاب کنید و انتخاب کنید درد عضلانی هر دو مفاصل شود. این ویروس علاوه بر این ممکن است بر شمارش خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید انجام کبد تأثیر بگذارد.

CDC هشدار می دهد کدام ممکن است علائم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیگنال های هارتلند بیشتر اوقات شبیه علائم سایر بیماری های منتقله اجتناب کرده اند طریق کنه، قابل مقایسه با ارلیشیوز هر دو آناپلاسموز (بیماری های ناشی اجتناب کرده اند میکرو ارگانیسم) است را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل دستیابی {است تا} ۲ هفته اندازه بکشد به همان اندازه علائم پس اجتناب کرده اند عفونت به نظر می رسد شوند.

Vasquez-Prokopeck نامشخص است کدام ممکن است هارتلند به مقیاس لایم مورد پسند احتمالاً خواهد بود.

او ذکر شد: «این ویروسی است کدام ممکن است احتمالاً فاصله عفونت مختصر‌تری نسبت به لایم دارد. “جدا از این، مخازن ناشناخته هستند. سایر ویروس های منتقله اجتناب کرده اند کنه (پویزان) به هیچ وجه همراه خود انواع اشیا انسانی قابل مقایسه با لایم مرتبط نبوده اند.”

با این حال وی افزود کدام ممکن است انواع اشخاص حقیقی تحت تأثیر این ویروس را نمی توان تصمیم گیری کرد از تحقیقات سراسری انجام نشده است.
خوب پرس و جو


مشترک بودن روده به معنای اجابت مزاج {هر روز} است.
پاسخ را ببینید

این گزارش در ۱۶ مارس به صورت تحت وب در روزنامه آشکار شد بیماری های عفونی در جاری ایجاد.

دکتر مدل سیگل، متخصص بیماری های عفونی، درک پزشکی پزشکی در وسط پزشکی NYU Langone در شهر نیویورک است.

پزشکان پزشکی طرفدار می‌کنند بیماری‌هایی کدام ممکن است به تذکر می‌رسد اجتناب کرده اند طریق کنه‌ها منتقل می‌شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به آنتی‌بیوتیک‌ها پاسخ نمی‌دهند، معامله با شود.

سیگل ذکر شد: “ما درمانی نداریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید هارتلند را می توان همراه خود چیزی قابل معامله با تر خطا گرفت.” به همین دلیل اگر در نظر گرفته شده می‌کنم شخص خاص ارلیشیوز هر دو لایم دارد، او را همراه خود داکسی‌سایکلین معامله با می‌کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر بیشتر نشد، قابل دستیابی است به این موضوع در نظر گرفته شده کنم.»

او پیش بینی دارد همراه خود افزایش گروه کنه هارتلند در محل قرارگیری های بیشتری به نظر می رسد شود، با این حال او پیش بینی دارد کدام ممکن است به همان اندازه حدودی غیر معمول باقی نگه دارد.

سیگل ذکر شد: “کنه گوزن کدام ممکن است ناقل بیماری لایم است، چیزی است کدام ممکن است ممکن است را با اشاره به آن تا حد زیادی درگیر می تنبل.” با این حال ما باید اجتناب کرده اند این علامت آگاه باشیم از آن یک است ضرر رو به انبساط است.

CDC برای حفاظت اجتناب کرده اند شخصی در مخالفت با جویدن کنه طرفدار می تنبل:

  • بدانید تیک کجاست آنها تا حد زیادی در مناطق چمنزار هر دو جنگلی هر دو حتی روی حیوانات اقامت می کنند.
  • لباس را انتخاب کنید و انتخاب کنید از دستگاه شخصی را همراه خود محصولات شامل ۰.۵ نسبت پرمترین معامله با کنید.
  • اجتناب کرده اند خوب دافع اشکالات شامل DEET، پیکاریدین، IR3535، روغن اکالیپتوس لیمو (OLE)، پارامنتان دیول (PMD) هر دو ۲-اندکانون بیشترین استفاده را ببرید.
  • لباس های شخصی را بعد اجتناب کرده اند حضور در جنگل هر دو مزرعه چک کنید.
  • برای اجتناب کرده اند بین برداشتن کنه روی لباس های خشک، به مدت ۱۰ دقیقه روی حرارت بیش از حد خشک کنید.
  • حیوانات خانگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید از دستگاه شخصی را اجتناب کرده اند تذکر کنه تجزیه و تحلیل کنید.
  • بعد اجتناب کرده اند حضور در خارج از درب دوش بگیرید.
  • کل هیکل شخصی را برای وجود کنه تجزیه و تحلیل کنید.

داده ها تا حد زیادی

وسط مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری اجتناب کرده اند بیماری های آمریکا داده ها بیشتری با اشاره به ویروس هارتلند حاضر می دهد.

دارایی ها: Gonzalo Vazquez-Prokopec، Ph.D.، MA، دانشیار، علوم محیطی، دانشکده اموری، آتلانتا. مدل سیگل، MD، درک پزشکی پزشکی، وسط پزشکی Langone دانشکده نیویورک، شهر نیویورک؛ بیماری های عفونی در جاری ایجاد، ۱۶ مارس ۲۰۲۲، تحت وب

اخبار پزشکی
حق نشر © HealthDay 2020. تمامی حقوق محفوظ است.


اجتناب کرده اند جانب آرم WebMD

دارایی ها بیماری های عفونی
راه رفع های بهداشتی اجتناب کرده اند حامیان پولی ما