رفتن به نوشته‌ها

خمیر پیتزا کبابی: دو ایده عالی


پیتزای نان کبابی

اگر عاشق پیتزا هستید ، این دستور خمیر پیتزای کبابی را دوست خواهید داشت! پیتزای کبابی یک تغییر دهنده بازی است که تغییر خوبی در پیتزای سنتی پخته شده در فر ایجاد می کند. علائم باربیکیو علامت زیبایی به جا می گذارد ، علاوه بر این طعم بسیار خوشمزه ای نیز دارد. پیتزای نان کبابی آن چیزی است که در یک پیتزای کبابی می خواهید ، فقط کوچکتر و روستایی تر است. اگر شما هم مثل من هستید و پنکیک می اندازید تا به آن لبه گرد کامل برسید ، شما را وحشت زده می کند این شگفت انگیز است مال شماست! همه کسانی که این پیتزای نان را سرو می کنند مطمئنا تحت تأثیر قرار می گیرند ، اما تعداد کمی می دانند که چقدر آسان است. نه واقعا ، در واقع بسیار آسان است.

پیتزای نان کبابی

من نانوا سنتی نیستم ، بنابراین ایده پخت نان ، خمیر مایه یا حتی خمیر پیتزا می تواند ترسناک باشد. بنابراین وقتی می گویم این کار آسان است به من اعتماد کنید ، زیرا وقتی به هر چیزی که شامل مخمر ، تخمیر یا کشش خمیر باشد ، نیاز دارم. اگر خمیر را زودتر درست کنید ، این پیتزای کبابی در حدود 20 دقیقه جمع می شود. یا اگر واقعاً ایده ساخت پیتزای کبابی را دوست دارید اما نمی خواهید با خمیر آن زحمت داشته باشید ، فقط نان مسطح خودتان را بخرید. در هر صورت ، پیتزای کبابی یکی از بهترین روش های خوردن پیتزا است.

مواد خمیر پیتزای تخت

برای تهیه خمیر پیتزا کبابی ، فقط به چند ماده اولیه شربت خانه نیاز دارید مانند:

 • مخمر خشک فعال: شما فقط 1 قاشق چایخوری برای این دستور غذا نیاز دارید ، زیرا این نان پهن است که به اندازه پیتزای سنتی به افزایش نیاز ندارد.
 • آرد همه منظوره: اگر چیزی که در دست دارید می توانید از آرد نان نیز استفاده کنید.
 • اب
 • کمی قند: این چیزی است که مخمر را تغذیه می کند
 • روغن زیتون اضافی
 • نمک

چرا شما این دستور غذا را دوست خواهید داشت

 • انجام آن آسان است.
 • این سریعتر از تهیه خمیر پیتزا سنتی است.
 • این دستور غذا چهار نان تخت درست می کند که برای انجماد و شام های سریع آینده مناسب است.
 • ایده آل برای سرگرمی یا پذیرایی از مهمانان در ماه های تابستان (بدون اجاق گاز لازم است!)
 • شکل آسان (راحت تر از خمیر پیتزا)
پیتزای نان کبابی

طرز تهیه نان تخت (بله می توانید!)

این تا حدودی شبیه راهنمای مبتدی برای تهیه نان است. این خمیر نان بسیار سخت و زمان بر است ، نیازی به مهارت خاصی ندارد. بنابراین بله ، اگر قبلاً خمیر پیتزا را امتحان نکرده اید ، این یک راه خوب برای فرو بردن انگشتان پا است.

باز هم ، نیازی به این نیست که بتوانید خمیر را کاملاً شکل دهید ، زیرا این نان تخت است. خمیر روستیک و مخدوش چیزی است که ما برای آن تلاش می کنیم. من لازم نیست اینجا کامل یا دقیق باشم ، این دقیقاً همان چیزی است که من دوست دارم.

در اینجا طرز تهیه آن آمده است!

در مخلوط کن ، آب و شکر را اضافه کرده و هم بزنید. سپس مخمر را روی صورت بپاشید و بگذارید پنج تا ده دقیقه بماند. خواهید دید که همه چیز زیبا و کف دار می شود و همان چیزی است که می خواهید با فعال شدن مخمر به نظر برسد. اگر هیچ اتفاقی نیفتد ، باید دوباره با مخمر جدید شروع کنید. این تنها بخش “سخت” دستور غذا است. آبی که استفاده می کنید باید گرم باشد ، مانند آب دوش ، بین 100 تا 110 درجه فارنهایت.

بعد ، با مخلوط کن روی حرارت کم ، آرد ، روغن زیتون و نمک را اضافه کنید. حدود یک دقیقه با سرعت کم هم بزنید تا یکدست شود. خمیر غلیظ و کرکی خواهد بود.

خمیر را به محل کار کمی آرد بپاشید ، از جمله آرد شل را در مخلوط کن ایستاده منتقل کنید. دو تا سه دقیقه با دستان خود ورز دهید تا به هم برسند و یکدست شوند. اگر خیلی چسبناک بود آرد بیشتری اضافه کنید.

خمیر را در یک کاسه بزرگ روغن کاری کنید و روی آن را با پلاستیک یا یک حوله آشپزخانه تمیز بپوشانید. بگذارید حدود یک ساعت بماند و استراحت کند. هنگامی که کمی افزایش یافت ، می توانید آن را تا 2 روز به یخچال منتقل کنید (ایده آل برای آماده سازی از قبل!)

ارتفاع خمیر

هنگامی که خمیر پف کرد ، خمیر را بکوبید تا هوا آزاد شود. آن را به چهار دیسک نان تخت تقسیم کنید. اگر ترجیح می دهید می توانید آنها را طوری وزن کنید که همه آنها با ترازوی آشپزخانه تقریباً یکسان باشند.

کباب پز/کباب پز را زیاد گرم کنید.

با استفاده از دستهای آردپاشی شده و سطحی که کمی آرد پاشی کرده اید ، ادامه دهید و خمیر را با دستان خود پهن کنید ، تا ضخامت آن حدود 1/4 اینچ شود.

خمیر کشیده می شود

می توانید آن را به پوست پیتزا منتقل کنید تا انتقال به کباب راحت تر شود.

خمیر روی پوسته پیتزا

روغن زیتون را در قسمت بالایی نان پهن کنید ، می خواهید مطمئن شوید که مقدار مناسبی روغن زیتون به آن می دهید تا از چسبیدن آن مطمئن شوید.

نان پهن را روی گریل قرار دهید و طرف روغن را پایین بیاورید. قسمت بالا را با روغن تمیز کرده و درب آن را ببندید.

روغن زیتون روی خمیر پیتزا

اجازه دهید دو تا سه دقیقه بپزد. به آن حباب ها نگاه کنید!

خمیر نان را روی کباب پز کنید

با دقت خمیر را برگردانید.

قلب خمیر

حالا ، یک لایه روی تمام لایه خود قرار دهید.

پستو را روی خمیر اضافه کنید

درب ظرف را ببندید و بگذارید 2 تا 3 دقیقه دیگر بپزد.

لایه اضافه شد

پیتزای کبابی را بردارید و بگذارید یک دقیقه استراحت کند قبل از برش یا اضافه کردن هرگونه مواد اضافی که نمی خواهید بپزید.

لایه صاف

کلاس بخش سرگرم کننده ای است! با خیال راحت اینجا خلاقیت ایجاد کنید و از هر چیزی که دوست دارید استفاده کنید. او با یک پپرونی و الهام تابستانی دیگر راه سنتی را طی کرد. این چیزی است که من در هر یک از آنها گنجانده ام:

پپرونی:

 1. هنگام کباب کردن ، سس پیتزای گوجه فرنگی مورد علاقه خود را روی خمیر بریزید.
 2. پنیر موزارلا را روی آن بریزید
 3. یک لایه پپرونی بگذارید
 4. روی برخی دانه های رازیانه و برش های نازک فلفل سرانو بپاشید

هنگام برداشتن این پیتزا ، می توانید کمی عسل روی آن بپاشید تا چاشنی سرانو متعادل شود. همچنین مقداری ریحان تازه را که به صورت نوارهای نازک بریده شده بود ، اضافه کردم.

پیتزای نان کبابی

پیتزا با الهام از بازار تابستانی:

 1. هنگام کباب کردن سس پستو مورد علاقه خود را روی خمیر بگذارید.
 2. روی آن را با گوجه فرنگی ورقه ورقه ، ذرت پخته و مارچوبه پخته کنید.
 3. آن را بگذارید تا سه دقیقه بپزد.

هنگامی که این پیتزا را برداشته اید ، روی Burrata تازه و پروشیتو برش زده لایه بزنید. من همچنین مقداری فلفل قرمز به آن اضافه کردم زیرا چیزهای تند را دوست دارم. روی هر پستو باقی مانده بمالید و روغن زیتون بریزید.

پیتزای نان کبابی

نکات

تهیه پیتزای کبابی نسبتاً آسان است ، اما هنگام تهیه آن باید چند نکته را رعایت کنید.

 • تمام افزونه های خود را آماده کنید: وقتی خمیر را روی گریل قرار می دهید همه چیز به سرعت پیش می رود ، بنابراین هر چیزی که برای پخت نیاز دارید را بگذارید. هنگامی که در کباب پز هستید ، مهم است که تمام مواد اضافی را آماده کنید. این روند را آسان و سریع می کند.
 • از مقدار مناسب روغن استفاده کنید: این مهم است تا خمیر پیتزا به گریل نچسبد. از داشتن مقدار مناسب روغن در اینجا خجالت نکشید.
 • تزیینات خود را زودتر کباب کنید: قبل از قرار دادن خمیر روی گریل ، می توانید مواد رویی را از قبل کباب کنید. این با سبزیجاتی مانند ذرت و مارچوبه و پروتئین هایی مانند مرغ یا خوک به خوبی کار می کند.

جایگزین، گزینه ها

فاقد گلوتن: من این را با آرد همه منظوره بدون گلوتن آزمایش نکرده ام و مطمئن نیستم که به همان شیوه عمل کند. پیشنهاد می کنم به دنبال دستور پخت نان بدون گلوتن باشید ، یا از انواع خریداری شده در فروشگاه مورد علاقه خود استفاده کنید.

مخمر خشک فعال: در صورت نیاز می توانید آن را با مخمر فوری جایگزین کنید.

بدون گریل: در فر با دمای 475 درجه فارنهایت روی یک ورقه پخت با کاغذ روغنی یا سنگ پیتزا بپزید. شما نمره کباب نخواهید گرفت ، اما همچنان خوشمزه خواهد بود.

بدون مخلوط کن پایه: می توانید با دست مخلوط کنید.

پیتزای نان کبابی

آیا می توانید خمیر پیتزا را فریز کنید؟

کاملا! بعد از اینکه اجازه دادید خمیر بالا بیاید و هوا خارج شود ، می توانید آن را فریز کنید. آن را در پلاستیک بپیچید و در ظرفی محکم در فریزر تا سه ماه قرار دهید.

هنگامی که آماده استفاده از آنها هستید ، می توانید آنها را یک شب در یخچال آب کنید و سپس اجازه دهید به مدت 30 دقیقه قبل از ایجاد خمیر بمانند.

نحوه ذخیره سازی

می توانید خمیر را پس از بالا آمدن در یخچال تا 2 روز نگهداری کنید (این امر باعث می شود که خمیر زودتر آماده شود). سپس آن را به سادگی از یخچال خارج کرده و اجازه دهید حدود 30 دقیقه به دمای اتاق برسد. سپس پیش بروید و خمیر را بزنید تا هوا خارج شود و دستور را همانطور که هست ادامه دهید.

متناوبا ، می توانید نان پهن را از هر دو طرف کباب کرده و آن را ساده بگذارید. سپس در یک کیسه فریزر بزرگ برای یک شام سریع نگهداری کنید. کافی است بگذارید به مدت 45 دقیقه روی یخ زدایی شود. سپس در فر با مواد اضافی تفت دهید تا دوباره گرم شوند.

خمیر پیتزای نان تخت

دستور العمل های مشابه برای بررسی:

این دستور العمل از بهترین غذاها در دنیای پخت و پز الهام گرفته شده است – اعتیاد به پخت سالی ، حتماً پست او را ببینید تا ببینید چگونه او را در داخل خانه در فر کباب می کند.

آماده انجام این کار هستید؟ بریم سراغش!

اگر این کار را می کنید دستور پیتزای نان کبابی لطفا با من به اشتراک بگذارید با تگ کردن من در اینستاگرام یا نظر و/یا نظر خود را در زیر بگذارید. من واقعاً دوست دارم شما را ببینم و بشنوم!

این پست حاوی پیوندهای وابسته است ، به این معنی که ممکن است کمیسیون کمی بدون هیچ هزینه اضافی برای شما دریافت کنم. من فقط محصولات و خدماتی را که استفاده کرده ام و شخصاً دوستشان دارم به اشتراک می گذارم. افشای اینجا

پیتزای نان کبابی

این پیتزای کبابی ساده تر از تهیه خمیر پیتزا ، برای کباب تابستانی و سرگرم کننده مناسب است.

عناصر

برای تزئین پپرونی

 • 1-4 تا 1/3
  فنجان
  سس پیتزا
 • 1 1/2
  عینک
  پنیر موزارلا
  خرد شده
 • 2
  اونس
  پپرونی
 • 1/2
  قاشق چایخوری
  دانه های وینیل
 • 1/2
  فلفل سرانو
  برش های نازک
 • عسل
  اسپری کردن
 • ریحان تازه
  تا بالا ، اختیاری است

بازار تابستانی پیتزا کشاورزان

 • 1/3
  فنجان
  سس پستو
 • 1/2
  پوند
  گوجه فرنگی ارثی
  بریده شده
 • 1
  بنابراین
  ذرت کبابی
 • 1/2
  پوند
  مارچوبه
  کباب شده
 • 1
  کم اهمیت
  توپ بوراتا
 • 3
  برش ها
  گوشت خوک به روش ایتالیایی که سرد سرو میشود
 • دانههای فلفل قرمز
  برای تزئین

جهت ها

 1. در مخلوط کن ، آب و شکر را اضافه کرده و هم بزنید. سپس مخمر را روی آن بپاشید و بگذارید پنج تا ده دقیقه بماند. خواهید دید که همه چیز زیبا و کف دار می شود و همان چیزی است که می خواهید با فعال شدن مخمر به نظر برسد. اگر هیچ اتفاقی نیفتد ، باید از مخمر جدید شروع کنید.

 2. بعد ، با مخلوط کن روی حرارت کم ، آرد ، روغن زیتون و نمک را اضافه کنید. حدود یک دقیقه با سرعت کم هم بزنید تا یکدست شود. خمیر غلیظ و کرکی خواهد بود.

 3. خمیر را به محل کار کمی آرد بپاشید ، از جمله آرد شل را در مخلوط کن ایستاده منتقل کنید. دو تا سه دقیقه با دستان خود ورز دهید تا به هم برسند و یکدست شوند. اگر خیلی چسبناک بود آرد بیشتری اضافه کنید.

 4. خمیر را در یک کاسه بزرگ روغن کاری کنید و روی آن را با پلاستیک یا یک حوله آشپزخانه تمیز بپوشانید. بگذارید حدود یک ساعت بماند و استراحت کند. هنگامی که کمی افزایش یافت ، می توانید آن را تا 2 روز به یخچال منتقل کنید.

 5. هنگامی که خمیر پف کرد ، خمیر را بکوبید تا هوا آزاد شود. آن را به چهار دیسک نان تخت تقسیم کنید. اگر ترجیح می دهید می توانید آنها را طوری وزن کنید که همه آنها با ترازوی آشپزخانه تقریباً یکسان باشند.

 6. کباب پز/کباب پز را به شدت گرم کنید.

 7. با استفاده از دستهای آردپاشی شده و سطحی که کمی آرد پاشی کرده اید ، ادامه دهید و خمیر را با دستان خود پهن کنید ، تا ضخامت آن حدود 1/4 اینچ شود. می توانید آن را به پوست پیتزا منتقل کنید تا انتقال به کباب راحت تر شود. در غیر این صورت ، آن را به یک تخته برش اضافه کرده و از آنجا حرکت دهید.

 8. روغن زیتون را در قسمت بالایی نان پهن کنید ، می خواهید مطمئن شوید که مقدار مناسبی روغن زیتون به آن می دهید تا از چسبیدن آن مطمئن شوید. نان پهن را روی گریل قرار دهید و طرف روغن را پایین بیاورید. قسمت بالا را با روغن تمیز کرده و درب آن را ببندید. اجازه دهید دو تا سه دقیقه بپزد.

 9. با دقت خمیر را برگردانید. حالا ، یک لایه روی تمام لایه خود قرار دهید. درب ظرف را ببندید و بگذارید 2 تا 3 دقیقه دیگر بپزد.

 10. پیتزای کبابی را بردارید و بگذارید یک دقیقه استراحت کند قبل از برش یا اضافه کردن هرگونه مواد اضافی که نمی خواهید بپزید.

برای پپرونی

 1. هنگامی که خمیر ورق شد ، یک لایه سس پیتزا را روی آن بریزید ، سپس موزارلا ، پپرونی ، دانه های رازیانه و سرانو را دنبال کنید. از روی حرارت بردارید ، سپس عسل و ریحان را اضافه کنید.

برای کشاورزان بازار پیتزای تابستانی

 1. هنگامی که خمیر ابتدا بریزید ، پستو را لایه لایه کنید ، سپس گوجه فرنگی ، ذرت کبابی و مارچوبه را قرار دهید. نمک ، بوراتا ، پروشوتو و تکه های چیلی را روی آن بریزید ، سپس روی آن را بریزید. ما با یک قطره روغن زیتون کار را تمام می کنیم.منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *