خلبان همراه خود منصفانه حمله قلبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سکته پایین اوج، منصفانه ماجراجویی بین قاره ای را این سیستم ریزی می تنبل


عکس خبر: آها نیوز: با یک حمله قلبی و سکته پشت سر، خلبانی برای یک ماجراجویی بین قاره ای برنامه ریزی می کند.اطلاعات صفحه بحث مرکز آمریکا

پنجشنبه، ۲۴ مارس ۲۰۲۲ (اطلاعات صفحه بحث مرکز آمریکا)

رومی سینگ اجتناب کرده اند زمان نوجوانی کدام ممکن است در پادشاهی متحد اقامت می کرد، اقامت شخصی را وقف هواپیما را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوانوردی کرده است.

در سن ۱۶ سالگی همراه خود کادت نیروی اثیری سلطنتی پاراگلایدر شد. هنگامی کدام ممکن است خانوار اش به کانادا نقل محل قرارگیری کردند، او به کادت های اثیری سلطنتی کانادا اتصال. در سن ۱۸ سالگی مجوز پرواز تجاری را بدست آمده کرد.

در سال ۱۹۶۹ اجتناب کرده اند دانشکده مانیتوبا در موضوع مهندسی مکانیک فارغ التحصیل شد. ۴ سال بعد، سینگ خلبان ایر کانادا شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید شناخته شده به عنوان مشاور مهندسی به فرودگاه ها در مدیریت عملیات را انتخاب کنید و انتخاب کنید این سیستم ریزی کمک کرد.

در یکی اجتناب کرده اند آن توصیه ها در سال ۲۰۰۴ بود کدام ممکن است سینگ – کدام ممکن است اکنون در پوینت رابرتز، واشنگتن اقامت می تنبل – اولین مشکلات قلبی شخصی را داشت.

سینگ هنگام بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیرین جابجایی باندهای فرودگاه در منچستر انگلیس بافت نقطه ضعف را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سختی مضطرب می کرد. در نهایت روز انتخاب گرفت به بیمارستان برود.

الکتروکاردیوگرام هیچ ورزش غیرطبیعی را نماد نداد. با این حال به محض اینکه اسناد سیم ها را برداشتند، سینگ درد شدیدی را در کابینت سینه را انتخاب کنید و انتخاب کنید معده شخصی بافت کرد.

او دچار حمله قلبی شده بود. منصفانه استنت برای باز کردن شریان مسدود شده کاشته شد.

سپس در ۵۷ سالگی، سینگ چک سالانه بدست آمده کرد به همان اندازه مجوز پرواز شخصی را محافظت تنبل. در حالی کدام ممکن است او اجتناب کرده اند ابتلا به بیماری قلبی سوال بود، شواهدی وجود داشت کدام ممکن است نماد می داد در معرض خطر است.

او در همه زمان ها رژیم غذایی سالمی نداشت کدام ممکن است باعث شد به سختی {اضافه وزن} داشته باشد – ۲۲۰ کیلو همراه خود قد ۶ فوت. سپس سابقه خانوادگی او وجود داشت. پدرش در ۶۲ سالگی ۴ بار جراحی بای پس انجام داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سن ۷۲ سالگی بر تأثیر نارسایی قلبی درگذشت.

پس اجتناب کرده اند حمله قلبی سینگ، مقررات ایر کانادا او را مجبور به مرخصی {به دلیل} عدم کرد.

در همین جاری، او گوشت بنفش را اجتناب کرده اند رژیم غذایی شخصی بردن کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه استخر مقاومتی {در خانه} شخصی نصب کرده است کدام ممکن است شبیه تردمیل برای شناگران است. او هنگام بازدید، اقامتگاه هایی همراه خود استخر را انتخاب کنید و انتخاب کنید تورهای شنا را محدوده می تنبل. او وزن کم نکرد، با این حال بافت آمادگی بیشتری می کرد.

اگرچه سینگ منصفانه سال بعد مجوز پرواز مجدد را بدست آمده کرد، با این حال انتخاب گرفت در سال ۲۰۰۵ پس اجتناب کرده اند ۳۲ سال همراه خود ایر کانادا بازنشسته شود.

سینگ هدف اصلی شخصی را به نمایندگی توصیه شخصی کدام ممکن است در احساسی افزار عملیات فرودگاه تخصص داشت، معطوف کرد. او معمولاً ۲ هفته در ماه در راه بود.

او به پرواز یکپارچه داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید هواپیمای تک موتوره شش سرنشین شخصی را کسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار اش را به مدت ۲ ماه در یک واحد ماجراجویی اثیری در سال ۲۰۰۶ برد. اجتناب کرده اند ایالت واشنگتن آغاز شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند کانادا، اقیانوس اطلس رفتن کرد، {به سمت} اروپا حرکت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ترکیه رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در کل {مسیر به} گشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید گذار تیز کردن.

دوازده سال بعد، در صبح ۲۰۱۸ را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعدادی از دیروز اجتناب کرده اند تولد ۷۱ سالگی، سینگ همراه خود دیدی به همان اندازه حدی تار اجتناب کرده اند خواب بیدار شد. این مقدماتی علامت سکته پس سری بود کدام ممکن است بر بخشی اجتناب کرده اند ذهن کدام ممکن است تخیل و پیش بینی را مدیریت می تنبل تأثیر می گذارد. اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است در سمت چپ ذهن او قرار داشت، همه عامل در ربع بالای سمت راست تخیل و پیش بینی او خاکستری به نظر می رسد.

اسناد علاوه بر این فیبریلاسیون دهلیزی، ضربان مرکز نامنظم را پیش آگهی دادند کدام ممکن است ممکن است خطر سکته مغزی را افزایش دهد. به نظر می رسد یک تجهیزات ضبط تماشا بر ضربان مرکز او کاشتند.

سینگ آنقدر فوری یاد گرفت کدام ممکن است ضعیف تخیل و پیش بینی شخصی را جبران تنبل کدام ممکن است در عرض ۲ هفته رانندگی کرد. برای اجتناب کرده اند سرگیری پرواز، مبانی FAA او را ملزم می کرد کدام ممکن است حداقل ۲ سال استقامت تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس در یک واحد کارمند بهداشت قبول شود.

هنگامی کدام ممکن است او در اواخر سال ۲۰۱۹ برای بررسی استرس به مطب دکتر مراجعه کرد، {به دلیل} از گرفتن وزن ۲۳۶ کیلو، وزن بیش از حد را انتخاب کنید و انتخاب کنید {فشار خون بالا}، او را رد کردند.

این امر سینگ را بر آن داشت به همان اندازه با توجه به بهزیستی شخصی انتقادی بگیرد.

وقتی همه‌گیری شیوع پیدا کرد، او بعد از همه بازدید را متوقف کرد. بین شنا را انتخاب کنید و انتخاب کنید دویدن روی تردمیل شیبدار را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصلاح رژیم غذایی معادل مصرف کردن وعده های کوچکتر، وزن او به ۱۶۵ کیلو کاهش کشف شد. او علاوه بر این همراه خود کالا کسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار احساسی افزاری شخصی مقداری اجتناب کرده اند استرس را اجتناب کرده اند بین برد. او اکنون در دانشکده مرکزی واشنگتن دروس هوانوردی تدریس می تنبل.
حاضر اسلاید


بعد اجتناب کرده اند سکته چه اتفاقی می افتد؟ علائم، علائم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بسیاری از
حاضر اسلاید را ببینید

شیائوبو ذکر شد: «من می خواهم اجتناب کرده اند طراحی آن فوق العاده خرس تأثیر قرار بدست آوردم. او مفید به نظر می رسد مانند است، معادل روزی کدام ممکن است برای اولین بار ۳۰ سال پیش همراه خود هم شناخته شده شدیم.

اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است مقررات FAA سینگ را اجتناب کرده اند پرواز همراه خود هواپیما منع می تنبل، ماجراجویی بعدی او اجتناب کرده اند طریق نوع عکس اجتناب کرده اند خودرو {خواهد بود} – منصفانه هواپیمای سبک وزن کدام ممکن است نیازی به مجوز ندارد.

در ۱۹ ژوئیه، سینگ، ۷۵ ساله، اجتناب کرده اند دلند، فلوریدا، {به سمت} غرب به مکان تعطیلات زادگاهش واشنگتن حرکت خواهد کرد. این خودرو دارای منصفانه صندلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه کابین باز است. به همان اندازه ۶۴ غیر مستقیم در ساعت اعتصاب می کند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مخزن بنزین ۵ گالن را در شخصی جای می دهد.

تای لانگ، مرد ۲۲ ساله سینگ، شناخته شده به عنوان منصفانه آسانسور کننده برای رانندگی در آزادراه ۳۷۰۰ مایلی، دوباره پر کردن مخزن بنزین هواپیما را انتخاب کنید و انتخاب کنید تامین بار زمینی حرکت خواهد کرد.

سینگ قصد دارد در این روش برای صفحه بحث مرکز آمریکا پول ترکیبی تنبل.

پس اجتناب کرده اند منصفانه توقف منصفانه هفته ای در نمایشگاه اثیری سالانه در Oshkosh، ویسکانسین، پیش بینی {می رود} کدام ممکن است او در حدود ۸ آگوست به Point Roberts برسد.

شیائوبو قصد دارد در جشن افشا نمایندگی تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند شوهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید پسرش {در خانه} استقبال تنبل.

او ذکر شد: “در نظر گرفته شده می کنم برتر است.” “رومی می‌خواهد موج بزرگی تحمیل تنبل. من می خواهم می‌گویم به آن است برو.”

اطلاعات صفحه بحث مرکز آمریکا سلامت مرکز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذهن را محافظت می دهد. همه بازخورد دقیق شده {در این} داستان منعکس کننده موضع مناسب صفحه بحث مرکز آمریکا نیست. حق مدل‌برداری متعلق به صفحه بحث مرکز آمریکا هر دو اداره می‌شود. , کلیه حقوق محفوظ است. اگر پرس و جو هر دو نظری با توجه به این داستان دارید، لطفا منصفانه پست الکترونیکی کشتی کنید [email protected].

نوشته شده توسط دایان دانیل

اخبار پزشکی
حق چاپ © ۲۰۲۱ HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.


اجتناب کرده اند جانب آرم WebMD

راه رفع های بهداشتی اجتناب کرده اند حامیان پولی ما