خطیب جمعه اهواز: کسانی که به دنبال امرار معاش مردم هستند مانند اراذل و اوباش به خیابان ها کشیده شوند – خبر خوش


حجت الاسلام و المسلمین سید محمدنبی موسوی فرد در خطبه نماز جمعه این هفته اهواز در مصلای امام خمینی (ره) این شهر افزود: کسانی که معیشت مردم را هدف می گیرند باید رسوا شوند و به عنوان عنصری به خیابان ها فرستاده شوند. . جنایتکاران فاسد جرات ایجاد فساد در جامعه را نداشته باشند.

دادگاه اما خواستار مذاکره سخت، سریع، بی تدبیری و قانونی با مفسدان اقتصادی شد و از مسئولان خواست بر بازار نظارت داشته باشند و اجازه رونق مفسدان اقتصادی در جامعه را ندهند.

سخنگوی اهواز روز جمعه به کشف پنج هزار تن برنج اخیر در شوشتر که به گفته وی در فضای مجازی و رسانه ای خوزستان بازتاب داشت، اشاره کرد و گفت: باید با قیمت پایین در اختیار مردم قرار گیرد. کالاهایی که برای جسارت جاسوسان ذخیره شده اند. برداشت و برداشت. نیازهای مردم را ندارد.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد تاکید کرد: مسئولان باید به فکر این ملحدان و کسانی باشند که در این اقتصاد سخت سرمایه های مردم را غارت می کنند تا بازار نظام را آرام کنند و بخشی از بیماری های واگیردار را کاهش دهند.

هدف مخالفان اولیای الهی، از بین بردن دین و تضعیف ایمان مردم است.

امام جمعه اهواز در سخنانی از هجمه ها و اهانت های ناجوانمردانه اخیر به مقدسات اسلام با پیامبر اکرم (ص)، قرآن کریم و امام رضا (ع) صحبت کرد و هدف از این اقدامات را که در اسقاط مقدسات اسلامی مشهود است، بیان کرد. دین و تضعیف ایمان مردم اصیل.

وی با بیان اینکه اهانت به مقدسات اسلام نتیجه معکوس داشت و جهان و حتی مردم اروپا روز به روز بیشتر به سمت اسلام گرایش پیدا کردند، گفت: با وجود هجمه های دروغین در مقدسات، گسترش قرآن و نامگذاری محمد (ص) افزایش یافت. ” افزایش یافت. “

نماینده ولی فقیه در خوزستان اسلام را به درخت پرثمر و پرثمری که همه از آن استفاده می کنند تشبیه کرد و گفت: درخت بی میوه را سنگ نمی زنند. دشمن متوجه شده است که گرایش مردم به دین و دینداری زیاد شده است، به طوری که با توهین به مقدسات و ساختن فیلم های توهین آمیز و ضداسلامی سعی در نرم کردن پایه های ایمان مردم برای دوری از دین دارند.

وی صهیونیست ها را زمینه ساز توهین به مقدسات و ایمان دینی معرفی کرد و ابراز امیدواری کرد که با ظهور حضرت حجت(عج) ریشه فتنه های صهیونیستی در جهان ریشه کن شود.

امام جمعه اهواز نیز با تبریک میلاد با سعادت امام رئوف امام رضا (ع) و هفته عزت، از زیبایی های زیارت امام رضا (ع) صحبت کرد.

بیشتر بخوانید:

ما را با جنگ نترسان

امام جمعه اهواز درباره تصویب قطعنامه ضد ایرانی در دفتر دولت سفارت انرژی اتمی که با حمایت آمریکا و سه کشور اروپایی فرانسه، آلمان و انگلیس برگزار شد، افزود: شما ملت ایران را آزمودید. شما هشت سال جنگ با ملت ایران انجام دادید، فشار اقتصادی وارد کردید، اما فایده ای نداشت، پس ما را تهدید به جنگ و تحریم اقتصادی نکنید. ما فرزندان عاشورا هستیم و شهادت در راه خدا را دوست داریم.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد با حمایت از سخنان اخیر رئیس جمهور کشورمان در سفر به شهرکرد در محکومیت تصمیم اخیر در شورای دولت، گفت: برخیزید ما آخرین نفر هستیم و نمی کنیم. ما از اهداف و موقعیت منطقی خود دور می شویم.”

طرد و گناه را دست کم نگیرید

امام جمعه اهواز با تاکید بر انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر در زندگی اجتماعی و فردی و پرهیز از گناه و معصیت خدا گفت: نباید غافل شویم منکر، معصیت و بداخلاق هستیم.

وی تذکر زبانی را بهترین اقدام برای امر به معروف و نهی از منکر اعلام کرد و افزود: امام حسین(ع) با خون خود و یاران بزرگوارش امر به معروف و نهی از منکر کردند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان به نتایج و برکات استغفار و توبه بر اساس روایات رسیده از ائمه معصومین (ع) اشاره کرد و گفت: خداوند باران پر رحمت را نازل می کند. و توبه بندگانش و زیاد شدن برکات و برکاتش بر اهل زمین و حل مشکلات.

امام جمعه اهواز در خطبه اول نماز جمعه ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوا و پرهیز از گناه، افزود: شیطان هرازگاهی مراقب ماست، پس باید از خداوند برای حفظ ما کمک گرفت. از انحراف و گناه، ما را نگه دار

من هستم