خشونت پلیس در هنگام مرگ دختر کرد حزب الله نیز باید وحدت مذهبی خود را حفظ کند سیستم قضایی را آرام نکنیدبه گزارش همشهری آنلاین، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی امروز ۱۰ مهرماه در خطبه نماز جمعه این هفته خرم آباد که در مصلی الغدیر این شهر برگزار شد، گفت: در آیه شریفه آمده است. ۴۲ سوره ابراهیم که روزی ریشه ظلم و فساد از دنیا ریشه کن می شود.

وی با اشاره به اینکه حکومت نابود کننده ظلم، حکومت منجی همه بشریت حضرت مهدی (عج) است، خاطرنشان کرد: وجه تمایز حکومت امام زمان (عج) این است که برنامه حکومتی ایشان کامل ترین ها را داشت. و تدبیری شایسته، طرح آن بر اساس قرآن است.

شاهرخی با تاکید بر اینکه تشکیل حکومت جهانی امام زمان(عج) وعده الهی است و نمی توان وعده الهی را نادیده گرفت، ادامه داد: در حکومت جهانی امام زمان(عج)، شعائر مقدس را ترویج می کند و اسلام بر جهان حکومت می کند. . و همه باید برای تحقق حکومت منجی عالم بشریت تلاش کنیم و راه رسیدن به آن تقوا و پرهیزگاری است.

نماینده ولی فقیه استان لرستان با استقبال از آغاز سال تحصیلی جدید بر اهمیت معلمان و معلمان در ارتقای سطح کیفی آموزش تاکید کرد و گفت: در روز اربعین شاهد میزبانی مردم عراق و کشور بودیم. تلاش موکب ایرانیان در برپایی پیاده روی اربعین حسینی.

واعظ خرم آباد روز جمعه در خصوص فرارسیدن هفته امنیت گفت: رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل موضع ایران را به گونه ای مملو از اقتدار و به دور از عصمت بیان کرد و نشان داد که این نام شهید سلیمانی بزرگتر از گذشته است.

وی به رحلت نبی مکرم اسلام، امام حسن (ع) و امام رضا (ع) اشاره کرد و گفت: دنیا بیش از هر زمان دیگری به تعالیم نبی مکرم اسلام نیاز دارد و عالم بشریت باید آن را قرار دهد. شاهزاده به عنوان نمونه، پس ما مسلمانان باید معارف اهل بیت را بالاترین کار خود قرار دهیم.

شاهرخی با تاکید بر اینکه فرمانده انتظامی تهران به مردم تذکر شفاهی می دهد و یکی از دختران ایرانی فوت کرده است و مرگ این دختر همه حضار را ناراحت می کند، ادامه داد: امین در این مورد دو. امواج تشکیل شد چه شد، این جنبش انقلابی هزاران شهید را برای حفاظت از دختران این کشور تقدیم کرد.

نماینده ولی فقیه استان لرستان با یادآوری اینکه شاهد جریانات ضدانقلاب و رسانه های بیگانه در خصوص اتفاقات رخ داده بودیم، افزود: آنها هزاران دروغ را بر اساس رسانه های بیگانه نادرست منتشر کردند و گروه های ضدانقلاب با آن موافق بودند. آنها متأسفانه به برخی از ورزشکاران و هنرمندان کمک می کردند و در نتیجه سردرگمی و جان خود را از دست می دهند.

خطیب نماز جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه تعرض به اماکن مذهبی، توهین به مقدسات، آسیب رساندن به نیروی انتظامی و ده ها رفتار غیراخلاقی حکایت از اسلام ستیزی دارد، گفت: وقتی به دنبال شفاف سازی موضوع و این گونه رفتار سه گانه هستند. سران قدرت این طرح ساخته شد

وی با تاکید بر اینکه نظام اسلامی اجازه سوء استفاده از آن را نخواهد داد و قرآن که در قانون اساسی آمده است، اساس حاکمیت آن است، خاطرنشان کرد: پلیس وظیفه خود را به خیر انجام می دهد نه تعطیلات. . در کشور ما.

وی با بیان اینکه جبهه انقلاب و حزب الله باید هوشیار باشند، گفت: شاهد سازماندهی رسانه های منافق بوده ایم و حزب الله باید وحدت دینی خود را حفظ کند، مگر در موردی که اتفاق افتاد، شاهد باشید- ببینید عده ای در چه شرایطی از خود گذشتند. چیزهایی بنویسید که تحریک کننده و آزاردهنده است.

شاهرخی با اشاره به اینکه پلیس و فرمانده نیروی انتظامی در جریان مرگ یک دختر کُرد دچار ظلم شدند و دو مامور نیروی انتظامی به شهادت رسیدند، تصریح کرد: از دستگاه قضایی می خواهیم قبل از اعلام نظر پزشکی قانونی با بچه های اپیدمی برخورد کند. . .جامعه راضی نخواهد شد.