خبر خوب برای طرفداران مو قرمز؛ بازگشت غیرمنتظره ستاره پرسپولیسبه گزارش همشهری آنلاین، وحید امیری که اردیبهشت ماه امسال به دلیل جراحات وارده به دادگاه معرفی شد، بهبود یافته و هم اکنون در حال گذراندن مراحل درمان است. امروز شایعاتی مبنی بر قهرمانی امیری در جام جهانی و نیم فصل اول لیگ برتر شنیده می شد که این بازیکن توسط جراحان تکذیب شد.

دکتر. علیرضا بسم پور، جراح وحید امیری در این باره گفت: حال وحید امیری خوب است. او تمرینات خود را آغاز کرده و روند درمان خود را به خوبی پیش می برد. این شایعات صحت ندارد و من نمی دانم از کجا آمده است. او ممکن است چند هفته دیگر به میادین بازگردد.

وی در پاسخ به این سوال که وحید امیری تمرینات فوتبال را از چه زمانی آغاز می کند، گفت: این بازیکن یک ماه دیگر می تواند تمرینات فوتبال را آغاز کند. او اکنون در حال تمرین است، اما فوتبال ورزشی است که نیاز به شروع قوی دارد. به همین دلیل امیری هنوز تمرینات فوتبالی را شروع نکرده است. اگر این بازیکن در رشته های دیگری که نیاز به شروع سریع نداشت، فعالیت می کرد، حالا می توانست بازی کند، اما فوتبال الزامات دیگری دارد. با این حال همانطور که گفتم وحید امیری از این پس با تیم پرسپولیس تمرین خواهد کرد و مشکلی برای قهرمانی در جام جهانی ۲۰۲۲ نخواهد داشت.