حمله خونین به ۲ بسیجی در بوکان و کامیاران یکی بر اثر اصابت گلوله و دیگری… | یک نفر از اغتشاشگران نیز کشته شدبه گزارش همشهری آنلاین، سنندج دیروز یک روز خنک و آرام را سپری کرد و به جز نابسامانی های پراکنده در چند محله مانند مسکن مهر رامش این شهر، فقط مثل روزهای دیگر این هفته بود. اما با تهدید و تهدید ضدانقلاب مبنی بر ضرب و شتم و سوزاندن مغازه ها، اکثر کسبه سنندج از ترس جان و مال خود تعطیلی را لغو کردند.

تعدادی از اغتشاشگران با بستن و آتش زدن سطل های زباله زندگی مردم کامیاران را مختل کردند. ماموران برای متفرق کردن آشوبگران از گاز اشک آور استفاده کردند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان از کشته شدن یکی از نیروهای سپاه کامیاران در جریان این درگیری خبر داد و گفت: یک نفر نیز کشته شده است.

یک منبع نظامی همچنین فاش کرد که سه شنبه شب یک پرسنل امنیتی در جاده حصار بوکان توسط اغتشاشگران ناشناس به شهادت رسید.

این منبع که نخواست نامش فاش شود، گفت: «سرهنگ رسا الماسی» ساعتی پیش در محله جاده حصار این شهرستان مورد اصابت گلوله اسلحه کوچک آشوبگران قرار گرفت و به شهادت رسید.

این فرد در خصوص درگیری نیروهای امنیتی با اغتشاشگران افزود: پس از تماس مخالفان، چند تن از جوانان بوکانی در محله ابوذر، جاده حصار، ریش سفیدان و بلوار کردستان.

ستیزه جویان در این شهر، اتحادیه قصابان به نام (ژاورو) را در محله جاده حصار که در اعتصاب امروز شرکت نکرد، به آتش کشیدند.