حقوقی: قانون رتبه معلمی در مجلس اجرا می شود – پایگاه خبری خوب


حسین حقوردی، عضو کمیته آموزش و پژوهش شورای اسلامی شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا، درباره لزوم اجرای قانون تعداد معلمان توسط دولت گفت:

وی افزود: معلمان ماه ها منتظر تصویب و اجرای قانون رتبه بندی معلمان بودند اما هنوز تصمیمی برای اجرای این قانون وجود دارد و باید لغو شود.

یکی از اعضای کمیته آموزش و پژوهش شورای اسلامی تحقیق و تفحص بیان کرد: یکی از موانع اجرای قانون رتبه بندی معلمان نحوه تدوین و تصویب آیین نامه است.-دستگاه اجرایی این قانون در دولت، بنابراین که این احکام وجود ندارد. به نفع معلمان طراحی شده و برای آنها مشکل ایجاد می کند.

حقوردی تائید کرد: ما در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خواهان اجرای کامل قانون رتبه معلمی هستیم که در مجلس تصویب و تصویب شده است.

وضعیت معلمان در این دوران سخت نیز باید مورد توجه قرار گیرد، آنها بخشی از جامعه پرتلاشی هستند که وظیفه تربیت نسل های آینده را بر عهده دارند.

اعضای شورای اسلامی آموزش و پژوهش در پایان خاطرنشان کردند: مجلس شورای ملی همواره از معلمان حمایت کرده است و در این راستا قانون تعداد معلمان علیرغم موانع فراوان، تصویب شده است.

انتهای پیام/۴۱۶۴/