حفاظت از چاله خطرناک برج میلاد با ورود سازمان نظارت – اردوگاه خوش خبر


به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از گروه جامعه خبرگزاری آنا، در پی دستور ذبیح الله خدایان رئیس سازمان بازرسی کل کشور مبنی بر رفع فوری وضعیت محل چاله های ناایمن و خطرناک پایتخت، محمودرضا مهرورز، بازرس. کل امور وزارت کشور و شهرداری ها در سازمان بازرسی کل کشور صبح (۹ تیرماه) از چاله های “برج میلاد”، “ایرانزمین” و “داریا” در منطقه ۲ تهران بازدید و از نزدیک در جریان موضوع قرار گرفت. وضعیت کنونی – وضعیت جاری. وضعیت این سوراخ ها

برج میلاد با ورود سازمان نظارت بر حراست آغاز شد

بازرس کل وزارت کشور و شهرداری های سازمان بازرسی کل کشور از مناطق مختلف برج میلاد بازدید کرد.

بر اساس گزارش ها، تونل برج میلاد با ۴۳ هزار متر مربع و عمق ۳۰ متر مربع یکی از خطرناک ترین و بحرانی ترین تونل های تهران است. پروژه حفاظت از چاه برج میلاد راه اندازی شده است و با توجه به بازدید صبح امروز بازرس کل وزارت کشور و شهرداری ها از سازمان بازرسی کل کشور مشخص شد اما پیشرفت آن حدود ۱۵ درصد است و تا یک سال ادامه خواهد داشت.

تقویت حفاظت سریع سوراخ های «ایرانزمین» و «داریا».

بازدید بازرس کل وزارت کشور و شهرداری های سازمان بازرسی کل کشور از حفره های «ایرانزمین» و «داریا» که موجب نارضایتی عمومی مردم در سطح منطقه ۲ تهران شد.

مهرورز در این بازدیدها که با حضور صاحبان گودها انجام شد بر حفاظت هرچه سریعتر گودها تاکید کرد.

شناسایی مکان‌های ناامن و گودال‌های خطرناک تهران

بازرس کل وزارت کشور و شهرداری های سازمان بازرسی کل کشور در حاشیه این بازدید با اشاره به دستور رئیس سازمان بازرسی کل کشور مبنی بر شناسایی اماکن ناایمن و مرتفع اشاره کرد. -ریسک پیت ها اعلام کرد این مشکل در دستور کار بازرسی از امور وزارت کشور و شهرداری قرار گرفته است.

وی بر حفظ اماکن ناامن و چاله های خطرناک تهران تاکید کرد و هشدارهای لازم را داد.

مهرورز ضمن صحبت از خطر جانی و مالی این چاله ها برای شهروندان هشدار داد: در صورت عدم رسیدگی به موقع، مقصران و مقصران به شدت مورد قضاوت قرار خواهند گرفت.

لازم به ذکر است که شهردار منطقه ۲، مدیرعامل سازمان توسعه منطقه، معاون سازمان مدیریت بحران شهرداری تهران و مسئولان شرکت و سازمان مرتبط با شهرداری تهران از جمله اقداماتی است که در این زمینه انجام شده است.

انتهای پیام/۴۱۷۲/