حرکت غیرمنتظره برای قرمزها رختکن پرسپولیس قفل شدبه گزارش همشهری آنلاین، باشگاه پرسپولیس در سال های اخیر ورزشگاه درفشیفر را در اختیار یک تاجر قرار داده است، اما قرارداد این تاجر که با شایعات زیادی همراه بود، اخیرا پرونده های دیگری را در پی داشت.

قرارداد پرسپولیس با این باشگاه در پایان سال ۱۴۰۰ به پایان رسید، اما با توجه به شرایط کشور در یکی دو سال اخیر، این قرارداد ۶ ماه تمدید شد. اقدام عجیب این پیمانکار برای جلوگیری از استفاده تیم پایه پرسپولیس، ورودی رختکن ورزشگاه را بست!

به همین دلیل هیات فوتبال استان تهران اعلام کرد که به دلیل کمبود رختکن که مشکل بزرگ پرسپولیسی ها محسوب می شود، اجازه میزبانی تیم های اصلی پرسپولیس در این ورزشگاه را نخواهد داد.

جالب اینجاست که این تاجر اخیراً شروع به مستندسازی و فیلمبرداری از تمرین تیم پایه پرسپولیس در ورزشگاه این باشگاه کرده است، زیرا معتقد است ورزشگاه باید در پایان سال ۱۴۰۱ به او واگذار می شد. از این رو این قرارداد وارد یک دعوای حقوقی شد که معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس مسئولیت نظارت و رسیدگی به آن را بر عهده دارد. این درخواست معدنچیان برای داشتن ورزشگاه درفشیفر تا پایان سال ۱۴۰۱، این ورزشگاه حتی در زمان کرونا تعطیل نشد و تمرینات در آنجا انجام شد.

در زمانی که پیمانکار مذکور این زمین را کنترل می کرد، بدترین زمان تمرین به تیم پایه پرسپولیس داده شد که خسارت زیادی به تیم پایه وارد کرد.