حدادی/ دستاورد تحسین برانگیز ستاره بسکتبال ایران در قاره سابق-خوب نیوز


به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از ایرنا، سایت فدراسیون جهانی بیسبال، پس از دیدار تیم های ایران و سوریه در مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا، در گفت و گو با حامد حدادی از دستاوردهای چشمگیر خود در ۸ دوره صحبت کرد. او در این مسابقه شرکت کرده و نوشته است که تاکنون بیش از ۸۰۰ امتیاز کسب کرده است. او برای تیم ایران گلزنی کرد.

در بخشی از این گزارش گفته می شود حامد حدادی در دور هشتم این مسابقات برای ایران بازی کرده و اولین حضور خود را در سال ۲۰۰۵ در قطر انجام داده است. در این هشت فصل حدادی و ایران در سه دوره قهرمانی به ایران بازگشتند که در سال های ۲۰۰۷-۲۰۰۹ به عنوان اولین تیم پیروز پیاپی در سال های ۱۹۹۹-۲۰۰۵ قهرمان شد.

حدادی در این گفتگو از هیجان و دلایل حضور در زمین و حس رقابت و برتری اش صحبت کرد. بازیکن سابق NBA گفت که به بازی در تیم ایران افتخار می کند و آماده است هر زمان برای ایران بازی کند. وی در سخنان خود شادی مردم را نکته مهمی می داند و تاکید می کند که می خواهم مردم ایران را خوشحال کنم.

این ستاره بسکتبال ایران که در دیدار مقابل سوریه عملکرد خوبی داشت، درباره وضعیت تیم های حاضر در جام ملت های آسیا بیان کرد: برخی تیم ها تغییرات زیادی کرده اند و قصد دارند خودشان را نشان دهند.

حدادی ادامه داد: دوست دارم هر بار مسابقه بدهم و از هر مسابقه و مسابقه ای لذت ببرم. من تمام تلاشم را می کنم که در هر بازی شرکت کنم و با قدرت ۱۰۰ درصد وارد زمین شوم، به عنوان یک هم تیمی سعی می کنم تیم را در موقعیتی قرار دهم که بتوانیم در دفاع و حمله خوب کار کنیم و به تنهایی عملکرد خوبی از خود نشان دهیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قصد دارد در این نهمین دوره حضور داشته باشد یا خیر، گفت: هنوز نمی دانم اما خوشحال می شوم که بتوانم برای ایران بازی کنم.