جوانان رنگارنگ در دریافت تقویت کننده های COVID


۸ مارس ۲۰۲۲

جوانان رنگین پوست به همان نسبت جوانان سفیدپوست واکسن تقویت کننده کووید دریافت نمی کنند. USA Today گزارش شده است.

این هشدار مقامات بهداشتی فدرال است. در تلاش برای کاهش این شکاف، دولت بایدن قصد دارد برای کمک به کلیساها و مراکز بهداشتی اجتماعی مراجعه کند. USA Today گفت.

آنتونی فائوچی، مشاور ارشد پزشکی رئیس جمهور جو بایدن، گفت: «ما باید بهتر عمل کنیم و همه ما آن را با برابری در تقویت کننده ها تشخیص می دهیم. ارزش سهام بخش مهمی از هر یک از برنامه های ما است.

طرح واکسینه شدن بیشتر جوانان رنگین پوست با دوزهای تقویت کننده بخشی از جدیدترین استراتژی همه گیری کاخ سفید است که بایدن در سخنرانی خود در اتحادیه در ۲ مارس مورد بحث قرار گرفت.

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده می گوید که تنها ۳۰.۴ درصد از سیاه پوستان و ۳۷.۷ درصد از اسپانیایی ها که ۱۸ تا ۴۹ سال سن دارند، کاملاً واکسینه شده و تقویت شده اند، در مقایسه با ۴۹.۵ درصد از سفیدپوستان در آن گروه سنی. در میان افراد ۶۵ سال و بالاتر، شکاف بین گروه های جمعیتی بسیار کمتر است.

کامرون وب، مشاور ارشد سیاست‌گذاری عدالت در تیم پاسخگویی به کووید-۱۹ کاخ سفید، گفت که جوانان رنگین‌پوست به دلیل رضایت، عدم راحتی و نگرانی در مورد اثربخشی و ایمنی، در دریافت تقویت‌کننده مردد هستند. USA Today گفت.

وب گفت: «فکر می‌کنم برای افراد جوان‌تر که کووید بسیار زیادی را در اطراف همسالان خود و در جامعه خود دیده‌اند، تصور خطر بستری شدن در بیمارستان و مرگ در محدوده سنی پایین‌تر، به یک سطح افزایش نمی‌یابد.

وب خاطرنشان کرد که بسیاری از جوانان اخیراً در طول موج Omicron آلوده شدند.

وب گفت: “آنها این سوال را می پرسند، “خب، اگر من تازه آلوده شده باشم آیا به یک تقویت کننده نیاز دارم؟” و همانطور که دکتر فائوچی به شما خواهد گفت، همانطور که من به شما خواهم گفت، پاسخ مثبت است.

کاخ سفید قصد دارد از ارائه دهندگان پزشکی رنگین پوست، گروه های اجتماعی و گروه های مذهبی کمک بگیرد. USA Today گفت. این گروه‌ها در سراسر همه‌گیری برای ترویج واکسن‌ها در میان گروه‌های اقلیت استفاده شده‌اند.

ملیسا کلارک، MD، گفت، اما جوامع سیاه پوست هنوز در بسیاری از سطوح، از جمله واکسن، به دولت فدرال بی اعتماد هستند. USA Today. کلارک مدیر عامل گروه BHE، یک سازمان سواد سلامت، و دستیار سابق دانشکده پزشکی دانشگاه هاوارد است.

او گفت: «برای بسیاری از سیاه‌پوستان هنوز سخت است که بفهمند چیزی وجود دارد که می‌تواند از دولت بیرون بیاید که خوب است، که قرار نیست به آنها آسیب برساند».


رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/