رفتن به نوشته‌ها

جنبش غذای محلی را بخورید – Raina Dawn Lutzمحصولات سازگار با محیط زیست ، آموزش های تقویت کننده ذهن که از عشق به زمان شروع آن نشأت می گیرد ، جنبش زیرزمینی و جایگزین که آگاهی از محیط زیست را آغاز کرد ، احساسات روی زمین ، غذاهای ارگانیک ، توسعه خود ، و یک “راه برگشت” مسئولانه “در دهه 1960 [Join the community and group that’s getting OUT of the big toxic food system: Eat the Counter Culture.]

به همین دلیل است که آن نوستالژی قدیمی را در سراسر سایت و رسانه های اجتماعی ما پیدا خواهید کرد. اگر آمادگی تغییر جهان را دارید ، از شما شروع می شود …..

جنبش غذایی محلی “چگونه ، کجا و چه کسی” غذای ما را پرورش می دهد. این امر قدردانی جدیدی را برای تولید غذا به ارمغان می آورد و مدارس و کودکان ما را با غذاهای تازه و سالم برای تغذیه ذهن در حال رشد آنها متصل می کند. این سیستم عصبی ما را برای سلامت روان بهتر تغذیه می کند. طعمش واقعا خوبه!

طعم غذاهای واقعی فوق العاده است.

ما اکنون به شدت به این نیاز داریم.

همه چیز در نیمه اول قرن بیستم آغاز شد ، زمانی که شیوه های کشاورزی مدرن در مقیاس بزرگ ظاهر شد.

اصطلاح “کشاورزی ارگانیک” (غذایی که بدون کمک مواد شیمیایی ساخته شده توسط انسان تولید می شود) در دهه 1940 به عنوان واکنشی نسبت به تغییر به سمت کودهای نیتروژن مصنوعی و آفت کش ها مطرح شد. سپس ظهور مجدد غذاهای طبیعی و ارگانیک در محافل بهداشتی جایگزین در دهه 1960 ظاهر شد و موج امروز دوباره همانطور که اکنون می بینیم برمی گردد: “خوردن سالم”. آگاهی از محیط زیست منجر به افزایش تقاضا و تغییر به کشاورزی ارگانیک شده است.

هر کسی که خاک را درک کند می داند که غذای ارگانیک سالم تر است. خوردن غذاهای ارگانیک تنها راه جلوگیری از مخلوط سموم شیمیایی موجود در غذاهای تجاری است. غذاهای ارگانیک حاوی مواد مغذی بیشتری هستند زیرا خاک با شیوه های پایدار و مطابق با استانداردهای مسئول مدیریت و تغذیه می شود. خاک متعادل گیاهان سالم تری تولید می کند.

خوردن غذای ارگانیک به طور خودکار شما را در برابر GMO ها محافظت می کند. غذاهای اصلاح شده ژنتیکی و غذاهای اصلاح شده ژنتیکی ، منابع غذایی ما را با نرخ هشداردهنده ای آلوده می کنند و عواقبی غیرقابل پیش بینی دارند. کشاورزی ارگانیک آلودگی را کاهش می دهد و از آب و خاک ما محافظت می کند زیرا مواد شیمیایی زراعی ، آفت کش ها و کودها محیط ما را آلوده می کنند ، منابع آب ما را مسموم می کنند و ارزش زمین های حاصلخیز را از بین می برند. خاک ، آب و غذای ناسالم باعث ایجاد بیماری در انسان می شود.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *