جدیدترین اقدام تروریستی منافقین در سوئد! | از حمله به نمایشگاه ها تا ضرب و شتم خبرنگارانبه گزارش همشهری آنلاین به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، دادگاه سوئد منتظر صدور حکم درباره پرونده ساختگی و غیرقانونی حمید نوری، یک گروه ایرانی مقابل کاخ ‘دادگاه در استکهلم سوئد’ نمایشگاهی است. عکس ها و اسناد جنایات این گروه. تروریست ها در ایران منافقین را بازداشت کرده اند.

علیرغم اینکه این نمایشگاه با هماهنگی نهادهای مسئول سوئد و با مجوز رسمی برپا شده بود، برخی از اعضای گروهک تروریستی منافقین در اثر جنایت هایی مانند داعش در حمله به نمایشگاه مقابل دادگاه حمید نوری اقدام به متلاشی کردن آن کردند. . .

گروهک تروریستی منافقین روز گذشته با صدور بیانیه‌ای از عناصر خود خواست تا برای جلوگیری از برپایی این نمایشگاه در دادگاه حمید نوری حاضر شوند.

امروز در جریان حمله به نمایشگاه، خبرنگار و عکاس شبکه بین المللی پرس تی وی که برای تماشای این نمایشگاه به محل حادثه آمده بود، توسط معترضان مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفت.

شدت فعالیت غیرقانونی منافقین در برخورد با این نمایشگاه به این دلیل است که پلیس سوئد برای برقراری نظم در منطقه مجبور به اعزام نیروی زیادی به اطراف این نمایشگاه شد.

منافقین با حمایت قوه قضائیه و دستگاه های امنیتی سوئد اخیراً در محاکمه حضور حمید نوری که به گفته آنها مدت هاست او را زندانی کرده و دست به اقدامی غیرقانونی زده اند، در سراسر سوئد پخش شده است.