رفتن به نوشته‌ها

جایگزین های ایمن برای داروهای گوارشی بدون نسخه (Pepto-Bismol ، Prilosec ، Pepcid ، Nexium …)


فهرست مطالب[Hide][Show]

جایگزین های ایمن و م effectiveثر برای داروهای گوارشی بدون نسخه که ممکن است در دراز مدت برای سلامتی خطرناک باشند.

بسیاری از شما به من ایمیل زده اید که از مقاله اخیر من در مورد جایگزین های ایمن برای مسکن های بدون نسخه استفاده کرده اید ، بنابراین من فکر کردم برخی از پیشنهادات را برای جایگزین های غیر سمی برای داروهای گوارشی بدون نسخه نیز بیان کنم!

این داروهای ایمن واقعاً کار می کنند! این به ویژه برای کودکانی که معده عصبی دارند در آغاز سال تحصیلی یا قبل از آزمایش مهم مفید است.

کسانی که برای امرار معاش پیشنهاد می دهند و از قبل پروانه دریافت می کنند نیز می توانند از این ترکیبات سود ببرند!

مهمتر از همه ، این پیشنهادات برای کسانی که تقریباً هر روز از داروهای گوارشی بدون نسخه استفاده می کنند برای طیف وسیعی از مسائل از جمله GERD ، اسید معده ، گاز ، نفخ یا سوء هاضمه مهم است.

داروهای گوارشی بدون نسخه خطرات سلامتی را به همراه دارد

مصرف منظم این داروها برای سالیان متوالی می تواند برای سلامتی شما مخرب باشد.

به عنوان مثال ، استفاده طولانی مدت از مهار کننده های پمپ پروتون (PPI) مانند Prilosec و Prevacid با افزایش خطر ابتلا به سرطان معده همراه است. (1)

در مثال دیگری ، Zantac با افزایش خطر ابتلا به سرطان دستگاه گوارش ، آسیب کبدی ، بیماری کبد ، سرطان مری و مثانه ارتباط دارد و باعث می شود که از بازار خارج شود. (2 ، 3)

حتی داروهای به ظاهر ایمن تر نیز می تواند مشکل ساز باشد. به عنوان مثال ، پدربزرگم سالها بعد از هر وعده غذایی چند توم می نوشید. او با وجود وزن سالم و عاری از چربی اضافی شکم ، تقریباً از سوزش سر دل رنج می برد.

حتی در نوجوانی با خودم فکر می کردم که آیا این وابستگی به آنتی اسیدها باعث سرطان روده بزرگ می شود که در نهایت او را کشت. این خاطرات روشن مرا تشویق کرد که از این داروها برای خودم و خانواده ام اجتناب کنم.

خوشبختانه تعدادی از داروهای غیر سمی وجود دارد که باید برای تسکین سریع و م workثر بسیار خوب عمل کنند. من فونت هایی را که با موفقیت استفاده کرده ام در زیر شرح می دهم.

ناراحتی معده ، سوزش سر دل یا سوء هاضمه

معمولاً افراد هنگام دریافت ناراحتی معده ، سوزش سر دل یا سوء هاضمه برای دریافت دارو به داروخانه می روند ، از جمله:

  • پپتو بیسمول
  • تامس
  • رول شده
  • آلکا سلتزر

اگر مشکلات معده ناشی از ناتوانی در هضم چربی ها به طور کلی یا غذای رستورانی است که حاوی روغن های گیاهی پنهان (فاسد) است ، تلخی های گیاهی سنتی می تواند بسیار مفید باشد.

این مارک کیسه صفرا است که من توصیه می کنم و از آن استفاده می کنم.

برای سوء هاضمه یا سوزش سر دل ، این فرمول کپسول ناراحتی معده از نظر بالینی معجزه می کند.

گاز و نفخ

گاز و نفخ که باعث ایجاد فشار ناراحت کننده در ناحیه شکم می شود یکی دیگر از شرایط بسیار رایج امروزه است.

داروهای رایج بدون نسخه که افراد برای گاز معده یا نفخ به آنها اعتماد می کنند عبارتند از:

  • Malecon (بچه ها)
  • گاز-ایکس
  • لاکتاید
  • ایمودیوم
  • بنو

برطرف کردن نفخ معده در نوزادان می تواند مشکل باشد ، زیرا روند هضم هنوز در حال توسعه بسیار ظریف است.

من از این فرمول گیاهی مایع ایمن برای فرزندانم با نتایج عالی استفاده کرده ام.

برای کودکان بزرگتر و بزرگسالان ، این فرمول ضد گاز اثبات شده از نظر بالینی حاوی برگ های نعناع ، رازیانه ، بادرنجبویه و بادام زمینی بسیار مثر است.

خوردن چیزی که قصد خوردن آن را نداشتید؟

در مواردی که ممکن است ناخواسته گلوتن یا چیزی شبیه به آن بخورید که ممکن است بعداً علائم التهابی را برای شما ایجاد کند ، آنزیم های گوارشی می توانند کمک کنند (این نام تجاری و این مارک عالی هستند).

ممکن است برای کسانی که بسیار حساس هستند در نظر داشته باشند که همیشه برخی از افراد را حمل کنند ، مانند فردی که به زنبور حساسیت دارد و دارای قلم اپی است.

گزینه دیگر درمان گاه به گاه غذایی است که به آن حساسیت دارید ، مانند مسمومیت غذایی.

در این مورد ، استفاده از پودر زغال فعال یک جایگزین عالی است. این پودر سیاه بسیار عالی از آسیب سموم به بافت ها جلوگیری می کند. سپس به سرعت آنها را از طریق دستگاه دفع از بدن خارج می کند. من چند کپسول را با یک لیوان آب مصرف می کنم و این هرگز نمی تواند این ترفند را انجام دهد!

سم زدایی معده

برای مواقعی که نیازی به درمان خاصی ندارید اما احساس می کنید معده شما می تواند از “ریست” استفاده کند ، پیشنهاد می کنم از این فرمول سم زدایی گوارشی ملایم استفاده کنید که حاوی گیاهان محافظ معده ، الکترولیت ها و آنتی بیوتیک ها است.

پیشنهاد می شود از 1 کیسه روزانه به مدت 7 روز متوالی برای آرام کردن معده با کمک آرام به بازگرداندن تعادل روده و در عین حال هیدراتاسیون کافی استفاده کنید.

همچنین می توانید از آن فقط در صورت نیاز استفاده کنید. یکی از بچه های من دوست دارد پودر را بعد از صبحانه و قبل از مدرسه در روزهای پر استرس در کمی آب مخلوط کند.

منابع

(1) مهار کننده های پمپ پروتون (PPI) ممکن است باعث سرطان معده شوند – پیامدهای بالینی

(2) داروهای سوزش سر دل و خطر سرطان

(3) سازمان غذا و داروی ایالات متحده می خواهد همه محصولات رانیتیدین (Zantac) از بازار حذف شوند

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *