رفتن به نوشته‌ها

جامو و کشمیر در Bimber Gali Punch در درگیری مداوم به شهادت رسیدند دو نفر از اعضای شورای انتقالی ملی مجروح شدند


نکات اصلی داستان

  • درگیری بین تروریست ها و ارتش در منطقه پونچ
  • یکی از اعضای العدل و احسان شهید و مجروح شد و در مقابل بیمبر غالی قرار گرفت.

درگیری بین تروریست ها و نیروهای امنیتی روز پنجشنبه در ولسوالی پونچ جامو و کشمیر در جریان است. در درگیری مداوم در بیمبر غالی در این منطقه ، یکی از اعضای العدل و الحسان به شهادت رسید و دو فک مجروح شد. منابع ارتش شهادت گروه عدالت و نیکوکاری را تأیید کردند. درگیری تروریست ها و نیروهای امنیتی از عصر ادامه دارد. علاوه بر این ، حرکت قطارها در راجوری-پانچ متوقف شده است.

حوادث تروریستی در منطقه اتحادیه در روزهای گذشته افزایش چشمگیری داشته است و پس از آن ارتش در حال انجام عملیات علیه تروریست ها است. اخیراً ارتش و پلیس جامو و کشمیر در ولسوالی پونچ عملیات ضدتروریستی را انجام دادند که در آن پنج سرباز شهید شدند. تروریست ها از خط کنترل عبور کرده و خود را به جنگل شمیر رسانده بودند. به محض دریافت اطلاعات ، نیروهای امنیتی تروریست ها را محاصره کردند و درگیری آغاز شد.

در این رویارویی 5 سرباز از جمله یک درجه دار درجه دار شهید شدند. این فک ها با احترام کامل سوزانده شد. از جمله سربازان کشته شده در این حمله می توان به Jaswinder Singh معاون Subidar (JCO) ، Naik Mandeep Singh ، Sipoy Jagan Singh ، Siraj Singh ، Vaishakh H. اشاره کرد.

نیروهای امنیتی در اقدامی تلافی جویانه علیه تروریست ها ، تنها در 24 ساعت 6 تروریست را کشتند. برخی از این تروریست ها همچنین در هدف قرار دادن غیرنظامیان شرکت کردند. یک تروریست توسط ارتش در Anantnag کشته شد ، همچنین یک تروریست در Bandipura کشته شد. همزمان چهار تروریست در شوپیان کشته شدند.

از سوی دیگر ، پس از افزایش حوادث تروریستی در سرزمین اتحادیه ، جلسه مهمی بین نارندرا مودی نخست وزیر و آجیت دووال آژانس امنیت ملی (NSA) روز پنجشنبه برگزار شد. در این مورد ، دووال نخست وزیر مودی را در مورد مسئله کشمیر مطلع کرد.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *