جاسوسان سپاه مدیران سه کانال تلگرامی را دستگیر کردند و اسناد طبقه بندی شده را منتشر کردندبه گزارش همشهری آنلاین، پایگاه خبری ویرپول از دستگیری مدیران، منشی‌ها و نویسندگان سایه‌های نیمه‌مخفی شبکه‌ها به اتهام انتشار اسناد طبقه‌بندی شده و تشویش اذهان عمومی خبر داد.

این پایگاه خبری گزارش داد در یکسری اقدامات فنی و اطلاعاتی چند ماهه ماموران گمنام امام زمان (عج) در سپاه، متهمان دستگیر شدند مدیر کانال نیمه مخفی، منشی و نویسنده در سایه اتهامات در برابر او. انتشار اسناد طبقه بندی شده و تشویش اذهان عمومی.

همچنین گفته شد که بازداشت شدگان با انتشار اسناد طبقه بندی شده سعی در جلب اعتماد بخشی از مخاطبان و سپس با انتشار اطلاعات منتخب جنجال آفرینی در بین مسئولان داشتند.

همچنین مشخص شد دستگیرشدگان سه نفر بودند که طی اقدامات خود با سوء استفاده از خلاءهای قانونی در مدیریت فضای سایبری کشور و از طریق بستر پیام رسان تلگرام، شرایط فوق را دریافت کردند.

مرکز اطلاع رسانی سپاه از رسانه ها خواسته است در مورد این پرونده گمانه زنی نکنند. همچنین تایید شد که اطلاعات بیشتر متعاقباً از طریق سایت Whirlpool و رسانه های رسمی کشور اعلام خواهد شد.