تیراندازی سرگرد محمد یاسمی در خیابان رودکی جزئیات اعتراضات جنون آمیز تهرانبه گزارش همشهری آنلاین، ساعت ۱۱ صبح پنجشنبه ۱۱ تیرماه به ساسان غلامی بازپرس ویژه قتل در شعبه سوم دادسرای جنایی از تیراندازی در طبقه سوم منزلی در خیابان رودکی مطلع شد.

با اعلام این خبر، بازپرسان ویژه قتل و تیم پلیسی برای انجام تحقیقات مقدماتی در محل حاضر شدند و تحقیقات مقدماتی را آغاز کردند. سارقان به محض ورود به خانه با جسد زن ۴۰ ساله ای که تقریباً جانش را از دست داده بود، با دو گلوله برخورد کردند.

امدادگرانی که به همراه پلیس در محل حاضر شدند، دختر را برای مداوا به بیمارستان بردند. این باند سپس جسد مردی ۴۵ ساله را در طبقه اول پیدا کردند که از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود و مشخص شد که با تفنگ ساچمه ای خودکشی کرده است.

باند اراذل و اوباش که در همان دقایق اول خانه را تفتیش کرده بودند، جسد سرگرد شهید محمد یاسمی، پاسدار کلانتری ۱۰۲ نواب را در طبقه دوم پیدا کردند که از ناحیه قلب مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود.

به این ترتیب تحقیقات جنایی برای رسیدگی به این پرونده آغاز شد و در تحقیقات مشخص شد دختر از مشاجره شخصی با همسرش ناراحت شده و به خانه پدری در یکی از شهرهای شرق کشور رفته است.

از سوی دیگر در تحقیقات مشخص شد دختر چندی بعد مهریه خود را پرداخته و به دلیل عدم حضور همسرش در دادگاه به همراه ۱۲ پسرش به کلانتری مراجعه کرده و او چند ساله همسر همسرش را گرفته است. دستور دستگیری که توسط ۲ مامور پلیس پیگیری شد و یک قفل ساز به خانه اش در خیابان رودکی رفت.

تنها در تحقیقات مشخص شد که دختر پس از چند بار زنگ زدن آیفون و بنا به دستور قضایی، برای باز کردن درب منزل درخواست قفل کرده و سپس از خانه خارج شده و شوهرش و سرگرد یاسمی را پس از تهدید به ضرب گلوله هدف قرار داده است.

مرد جوان پس از کشتن سرگرد محمد یاسمی و تیراندازی به همسرش در طبقه سوم ساختمان با همان اسلحه از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

رسیدگی به این پرونده توسط ساسان غلامی بازپرس ویژه قتل در شعبه سوم دادسرای امور جنایی انجام می شود.